Odpowiedź

1. Otwórz aplikację Ustawienia w telefonie.
  2. Stuknij swoje imię i nazwisko u góry. Wybierz opcję iCloud.
  3. Przewiń w dół i wybierz Kopia zapasowa iCloud.
  4. Sprawdź, czy ostatnio była wykonywana kopia zapasowa telefonu (na wszelki wypadek).
  5. Wróć do głównego menu Ustawienia. Wybierz Ogólne.
  6. Przewiń w dół i wybierz opcję „Resetuj.”

odzyskiwanie usuniętych wiadomości z iCLOUD na iPhonie

Jak odzyskać usunięte wiadomości z iPhone’a?

Jak odzyskać usunięte wiadomości z iCloud??

Do odzyskiwania usuniętych wiadomości z iCloud można użyć aplikacji innej firmy. Istnieje wiele aplikacji oferujących tego typu usługi, a można je znaleźć, wyszukując w Google hasło „odzyskiwanie usuniętych wiadomości z iCloud”.

Jak odzyskać usunięte wiadomości z iCloud??

Aby odzyskać usunięte wiadomości z iCloud, musisz użyć oprogramowania innej firmy. Odzyskanie usuniętych wiadomości z iCloud bez takiego oprogramowania nie jest możliwe.

Jak mogę odzyskać usunięte wiadomości z iCloud??

Istnieją dwa sposoby na odzyskanie usuniętych wiadomości z iCloud. Pierwszym sposobem jest skontaktowanie się ze Wsparciem Apple i poproszenie o pomoc. Innym sposobem jest skorzystanie z oprogramowania do odzyskiwania danych innej firmy, takiego jak Wondershare Data Recovery for iOS.

Co to jest iCloud??

iCloud to system pamięci masowej oparty na chmurze, który umożliwia przechowywanie plików w Internecie. Można w nim przechowywać dokumenty, zdjęcia, filmy, muzykę i wiele więcej. Możesz uzyskać dostęp do swojego konta iCloud z dowolnego urządzenia połączonego z Internetem.

Jak usunąć wiadomości z iCloud??

Po pierwsze, zaloguj się na swoje konto iCloud w Internecie. Na lewym pasku bocznym kliknij „Poczta”, a następnie „Usuń wiadomości”.” Zaznacz wiadomości, które chcesz usunąć z iCloud, a następnie kliknij przycisk „Usuń”.

Jak znaleźć usunięte wiadomości z iCloud??

Aby usunąć wiadomości z iCloud, należy przejść do aplikacji Ustawienia na telefonie iPhone, a następnie kliknąć opcję Wiadomości. Zostanie wyświetlona lista wszystkich rozmów zapisanych na koncie iCloud. Wybierz te, które chcesz usunąć, stukając je, a następnie klikając Usuń.

Jak znaleźć usunięte wiadomości z iCloud na telefonie iPhone??

Aby znaleźć usunięte wiadomości, możesz użyć aplikacji takiej jak Menedżer biblioteki zdjęć iCloud.

Jak znaleźć usunięte wiadomości z iCloud na iPadzie??

Usunięte wiadomości z iCloud na iPadzie można odzyskać, wykonując poniższe czynności:
1) Przejdź do Ustawień i wybierz iCloud
2) Przewiń w dół i stuknij w Przechowywanie i kopia zapasowa
3) Wybierz opcję Zarządzaj przechowywaniem
4) Wybierz urządzenie, z którego chcesz usunąć wiadomości, a następnie stuknij opcję Usuń kopię zapasową
5) Stuknij ponownie Usuń kopię zapasową, aby potwierdzić

Jeśli usunęłam wiadomość, czy mogę ją odzyskać??

Jeśli usuniesz wiadomość, zostanie ona trwale usunięta z Twojego urządzenia. Wiadomość można odzyskać tylko wtedy, gdy jej kopia zapasowa jest zapisana na komputerze lub koncie iCloud.

Czy mogę odzyskać usuniętą wiadomość, jeśli próbowałem ją odzyskać, ale bezskutecznie?

Nie, nie można. Jeśli próba odzyskania wiadomości zakończyła się niepowodzeniem, odzyskanie wiadomości nie jest możliwe.