Jak naprawić błąd wykonywania zapytania na Facebooku: 6 szybkich metod!

W obliczu błędu zapytania na Facebooku, zgadnij co? Nie jesteś sam. Wielu użytkowników zgłosiło ten sam problem. Z każdą aktualizacją Facebook stara się utrzymać przyjazny dla użytkownika interfejs z mniejszą liczbą usterek, ale jak każda inna platforma, Facebook również napotyka na tymczasowe usterki od czasu do czasu. Błąd zapytania jest tymczasową usterką, a jeśli błąd przeszkadza, musisz zapoznać się z tym kompleksowym przewodnikiem. W tym artykule powiem ci, Jak naprawić błąd wykonywania zapytania na Facebooku.

Błąd zapytania na Facebooku występuje zazwyczaj podczas korzystania z marketplace na Facebooku. Komunikat o błędzie pojawia się na ekranie podczas wysyłania wiadomości do sprzedawcy z zapytaniem o produkt. Błąd przeszkadza użytkownikom i wyrażają oni swoją frustrację na platformach takich jak Reddit i Twitter.

Tak więc, bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się o błędzie zapytania na Facebooku i jak naprawić błąd wykonywania zapytania na Facebooku.

Dlaczego pojawia się błąd wykonywania zapytania na Facebooku??

Jak naprawić błąd Facebooka podczas wykonywania zapytania

Błąd wykonywania zapytania na Facebooku pojawia się, gdy użytkownik próbuje skorzystać z marketplace. Ponieważ błąd uniemożliwia użytkownikowi publikowanie w grupach lub kontaktowanie się z ogłoszeniami niejawnymi, przeszkadza on użytkownikom Facebooka. Na poniższej liście przedstawiłem listę powodów, dla których wykonywanie zapytań występuje na Facebooku.

 1. Błąd po stronie serwera od Facebooka.
 2. Uszkodzona pamięć podręczna.
 3. Nieaktualna aplikacja Facebook.
 4. Tymczasowa usterka w aplikacji Facebook.
 5. Urządzenie ma problemy z kompatybilnością.

Jak naprawić błąd wykonywania zapytania na Facebooku?

Teraz, gdy zrozumieliśmy, czym jest błąd wykonywania zapytania na Facebooku i dlaczego pojawia się na ekranie. Nadszedł czas, aby zanurkować i dowiedzieć się, jak naprawić błąd wykonywania zapytania na Facebooku. W poniższym przewodniku wyjaśniłem metody, dzięki którym można naprawić ten problem.

Metoda 1: Napraw błąd Facebooka podczas wykonywania zapytania, aktualizując aplikację na Facebooku

Jak naprawić błąd Facebooka podczas wykonywania zapytania

Zawsze miej oko na aktualizacje na platformie. Nieaktualna wersja Facebooka może napotykać na pewne problemy techniczne, a wśród nich można napotkać usterki, takie jak błąd wykonywania zapytania w aplikacji. Usterki w przestarzałej wersji aplikacji Facebook są dość powszechne i mogą powodować pewne problemy na platformie. Aby zaktualizować Facebooka do najnowszej wersji, wykonaj następujące kroki.

 1. Przejdź do przycisku App Store (dla iOS) lub Sklep Google Play (dla systemu Android) na urządzeniu.
 2. W pasku wyszukiwania nad ekranem wyszukaj następujące hasło Facebook aplikacja.
 3. Kliknij na aktualizacja który znajduje się obok aplikacji i gotowe.
 4. Po aktualizacji przejdź do Facebook i sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Metoda 2: Napraw błąd Facebooka podczas wykonywania zapytania przez Wylogowanie, a następnie ponowne zalogowanie

Jak naprawić błąd wykonywania zapytania na Facebooku

Ponieważ problem może być tymczasowy, możesz łatwo wylogować się z konta, a następnie zalogować się ponownie, aby rozwiązać problem. Po pomyślnym wylogowaniu się z konta zaloguj się ponownie, podając swoje dane uwierzytelniające i sprawdź, czy problem z błędem wykonywania zapytania został rozwiązany.

Metoda 3: Napraw błąd Facebooka podczas wykonywania zapytania, czyszcząc pamięć podręczną

Jak naprawić błąd Facebooka podczas wykonywania zapytania

Pamięć podręczna to nagromadzone dane, które utrudniają płynne funkcjonowanie aplikacji. A błąd wykonywania zapytania może być spowodowany nadmierną pamięcią podręczną. Musisz wyczyścić nadmiar pamięci podręcznej, aby rozwiązać usterkę. Aby usunąć błąd Pamięć podręczna Facebooka. Przejdź do ustawień urządzenia, wyszukaj opcję Aplikacja Facebook, i jasne pamięć podręczna.

Metoda 4: Napraw błąd Facebooka podczas wykonywania zapytania przez Ponowna instalacja aplikacji Facebook

Jak naprawić błąd Facebooka podczas wykonywania zapytania

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie działa, możesz spróbować odinstalować i ponownie zainstalować aplikację Facebook. Odinstalowanie aplikacji Facebook może naprawić wiele tymczasowych usterek. Aby to zrobić, wykonaj kroki podane poniżej.

 1. Przejdź do aplikacji telefonu ustawienia.
 2. Znajdź ikonę Aplikacja Facebook i kliknij na nią
 3. Kliknij Odinstaluj.
 4. Po odinstalowaniu aplikacji przejdź do sekcji App Store lub Google Play Store na urządzeniu.
 5. Wpisz Facebook i pobierz aplikację.
 6. Po zainstalowaniu aplikacji, logowanie na swoje konto i sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Metoda 5: Napraw błąd Facebooka podczas wykonywania zapytania przez Ponowne uruchomienie urządzenia

Jak naprawić błąd Facebooka podczas wykonywania zapytania

Wiele tymczasowych problemów można rozwiązać po ponownym uruchomieniu urządzenia. Zamknij na siłę aplikację Facebook, naciśnij i przytrzymaj przycisk wyłączania i uruchom ponownie urządzenie. Po włączeniu urządzenia przejdź do aplikacji Facebook i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

Metoda 6: Napraw błąd Facebooka podczas wykonywania zapytania przez Sprawdzanie stanu serwera

Jak naprawić błąd Facebooka podczas wykonywania zapytania

Czasami po wypróbowaniu wszystkich metod nadal może wystąpić błąd wykonywania zapytania na platformie Facebook Marketplace. Może to być spowodowane awarią serwera Facebooka. Aby sprawdzić, czy serwer Facebooka nie działa, należy przejść do witryny Downdetector. Witryna Downdetector to popularna witryna internetowa, która aktualizuje informacje o awariach popularnych witryn w czasie rzeczywistym. Jeśli serwer nie działa, będziesz musiał poczekać, aż serwer zostanie ponownie uruchomiony, aby ponownie cieszyć się platformą.

Zakończenie

Facebook Facebook ma miliardy aktywnych użytkowników miesięcznie, a platforma nigdy nie przestaje eksperymentować z nowymi funkcjami. Platforma od czasu do czasu napotyka tymczasowe usterki. Ostatnio wielu użytkowników skarżyło się na błąd Facebooka w wykonywaniu zapytań. Aby dowiedzieć się o błędzie zapytania na Facebooku i jak naprawić błąd Facebooka podczas wykonywania zapytania, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym.

Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, gier i mediów społecznościowych, odwiedź stronę. W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

1. Co oznacza błąd zapytania na Facebooku??

Błąd wykonania zapytania to problem po stronie serwera, z którym boryka się wielu użytkowników, gdy próbują wchodzić w interakcje z narzędziami marketingowymi Facebooka oraz narzędziami marketplace

2. Czy Facebook przeprowadza dziś prace konserwacyjne??

Możesz dowiedzieć się o stanie serwera Facebooka na stronie Downdetector. Witryna Downdetector to popularna witryna, która aktualizuje informacje o awariach popularnych witryn w czasie rzeczywistym.

3. Dlaczego Facebook wyświetla błąd podczas wykonywania zapytania??

1. Błąd po stronie serwera od Facebooka.
2. Uszkodzona pamięć podręczna.
3. Nieaktualna aplikacja Facebook.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka