Jak pominąć miesiąc we współpracy Grove??

Odpowiedź

1. Najpierw przejdź do ustawień swojego konta.
  2. Następnie przewiń w dół do sekcji „Pomiń miesiąc” i kliknij przycisk „Edytuj”.
  3. W tym miejscu można wybrać miesiąc, który chce się pominąć.

Pierwsze wrażenie: Grove Collaborative

LAST GROVE UNBOXING HAUL ŚRODKI CZYSTOŚCI

Jak odłożyć zamówienie Grove na później??

Aby przełożyć zamówienie, możesz zadzwonić do naszego działu obsługi klienta pod numer 1-888-727-7687 lub wysłać do nas wiadomość e-mail na adres poczty elektronicznej Chętnie Ci pomożemy!

Czy muszę co miesiąc składać zamówienie na współpracę z Grove??

Nie, nie musisz zamawiać co miesiąc w Grove Collaborative. Możesz zamawiać tak często lub tak rzadko, jak chcesz. Dodatkowo, jeśli zapiszesz się na bezpłatny okres próbny, możesz wypróbować kilka naszych produktów przed złożeniem miesięcznego zamówienia.

Czy łatwo jest zrezygnować z usługi Grove Collaborative??

Tak, łatwo jest zrezygnować z usługi Grove Collaborative. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję, logując się na swoje konto i klikając łącze „Anuluj subskrypcję”.

Jaka jest minimalna miesięczna opłata za korzystanie z Grove??

Minimalna miesięczna kwota dla Grove wynosi 125 USD.

Czy można pominąć miesiąc Grove?

Tak, zdecydowanie możesz pominąć miesiąc Grove. Najlepszym sposobem jest ustawienie „wstrzymanej” subskrypcji lub anulowanie subskrypcji, a następnie ponowne zapisanie się do niej, gdy będzie się chciało ponownie otrzymywać skrzynki.

Czy można zwrócić produkty Grove??

Tak, można zwrócić produkty Grove. Na wszystkie nasze produkty udzielamy 30-dniowej gwarancji satysfakcji. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością Ci pomożemy.

Jak mogę zrezygnować z Grove Collaborative??

Z Grove Collaborative można się wypisać, rezygnując z otrzymywania ich e-maili.

Jak anulować zamówienie Grove Collaborative??

Jeśli chcesz anulować zamówienie złożone w Grove Collaborative, możesz to zrobić, logując się na swoje konto i przechodząc do strony „Moje zamówienia”. Stamtąd należy znaleźć zamówienie, które ma zostać anulowane i kliknąć przycisk „Anuluj zamówienie”.

Czy mogę złożyć jednorazowe zamówienie na Gaju??

Tak, można dokonać jednorazowego zamówienia na Grove. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i wybrać zakładkę „Zamówienie jednorazowe”. Będziesz mógł wybrać interesujące Cię produkty i przejść do kasy.

Tylko subskrypcja Grove?

Nie, Grove nie jest tylko subskrypcją. Możesz kupić pojedyncze książki lub roczną prenumeratę.

Czy Grove Co dezynfekuje?

Grove co. Grove dezynfekuje swoje produkty, ale nie ma opublikowanego protokołu dezynfekcji.

Czy w Grove jest papier toaletowy??

Tak, Grove ma papier toaletowy. Toalety znajdują się na pierwszym piętrze biblioteki, w pobliżu głównego wejścia.

Z jakiej usługi wysyłkowej korzysta Grove??

Grove korzysta z różnych usług wysyłkowych, w zależności od wielkości zamówienia i lokalizacji klienta. W przypadku małych zamówień Grove zazwyczaj korzysta z usług firm UPS lub FedEx. W przypadku większych zamówień Grove korzysta z usług firmy spedycyjnej.

Jak długo trzeba czekać na zamówienie z Grove??

To zależy od zamówienia. Jeśli zamawiasz produkt niestandardowy, może to potrwać do trzech tygodni. Jeśli zamawiasz produkt, który jest dostępny w magazynie, zazwyczaj zostanie on wysłany w ciągu dwóch dni.