10 najlepszych alternatyw TweetDeck do analizy Twittera!

Czy jesteś zestresowany po pojawieniu się wiadomości z Tweetdeck?? Ulotka informacyjna twierdzi, że popularnie używane narzędzie Twitter dashboard zostanie wkrótce umieszczone za niebieskim paywallem Twittera. Może to zdenerwować starych użytkowników TweetDeck, ponieważ nie będą mogli korzystać z niego za darmo. Nie martw się; przyniosłem dla ciebie najlepsze alternatywy Tweetdeck.  

Umieszczenie Tweetdeck za paywallem oznacza, że tylko użytkownicy posiadający dostęp premium mogą korzystać z aplikacji do zarządzania wieloma kontami na Twitterze jednocześnie. Twitter wspiera uruchomienie Tweetdeck jako funkcji Twitter Blue, która przyciągnie do niego więcej miesięcznych subskrybentów. Może to spowodować albo wzrost ogólnych przychodów Twittera, albo spadek jego subskrypcji. Elon Musk podał cel projektu, który wymagałby 33 milionów płacących subskrybentów. 

Tweetdeck jako niebieska funkcja Twittera może nie być doceniana przez wielu użytkowników Twittera. Czy jesteś wśród nich? Być może nadszedł czas, aby przyjrzeć się alternatywom Tweetdeck. Ten przewodnik pomoże ci przyjrzeć się najlepszym z nich.

10 najlepszych alternatyw dla Tweetdeck

Alternatywa dla TweetDeck

Tweetdeck ma ogromną liczbę konkurentów na rynku online. Nie jesteś ograniczony do tego zasobu. Przeanalizujemy alternatywy Tweetdeck, które pomogą Ci znaleźć najlepsze narzędzia do zarządzania Twitterem.

1. Hootsuite

Hootsuite: alternatywy dla Tweetdeck

Hootsuite ma najwyższe oceny wśród narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi. Został uruchomiony w 2008 roku i cieszy się zaufaniem ponad 18 milionów użytkowników na całym świecie. Utrzymuje oceny na poziomie 4.1 gwiazdka na 5. Hootsuite może pewnie monitorować rozmowy na Twitterze, łączyć się z zespołami, rozwijać obserwujących, planować posty i śledzić ogólną wydajność mediów społecznościowych.

Hootsuite wykracza poza swoje możliwości organizowania i planowania. Pomaga klientom wykorzystać siłę społeczną do rozwoju ich firm, marek i relacji z klientami na platformach mediów społecznościowych. Hootsuite ma podobny interfejs do Tweetdeck, który zarządza różnymi strumieniami i stronami Twittera, odfiltrowując zagracone dane. Ceny Hootsuite zaczynają się od 49 USD miesięcznie dla jednego użytkownika z 10 kontami społecznościowymi i nieograniczoną liczbą harmonogramów postów. Daje również 30-dniowy bezpłatny okres próbny dla nowych użytkowników.

Oprócz bezkonkurencyjnego doświadczenia w świecie zarządzania mediami społecznościowymi, Hootsuite oferuje aplikację na wszystkie platformy: iPhone, iPad i Android. Oprócz Twittera, funkcja ta umożliwia również zarządzanie na innych platformach, takich jak Facebook, Instagram, YouTube, Pinterest, LinkedIn i WhatsApp. 

Jeśli chodzi o górę, jest to najlepsza alternatywa Tweetdeck, jaką możesz wybrać. Odwiedź ich stronę internetową aby dowiedzieć się więcej. 

2. Sprout Social

Sprout Social; Alternatywy Tweetdeck

Sprout Social to narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi przeznaczone głównie dla firm. Firma została założona w 2010 roku i cieszy się zaufaniem 30 000 marek i organizacji różnej wielkości. Ma ocenę 4.3 gwiazdki na 5. Sprout Social pomaga zarządzać wieloma kontami na Twitterze w ramach platformy biznesowej mediów społecznościowych Sprout w jednym miejscu.

Sprout Social pozwala lepiej łączyć się z odbiorcami, udostępniać im treści oraz łatwo planować i kategoryzować przepływy pracy związane z publikowaniem strumieniowym. Wbudowana analityka identyfikuje treści o wysokim zaangażowaniu, które pomagają lepiej zrozumieć wymagania odbiorców. Płatny plan Sprout Social zaczyna się od 99 USD miesięcznie i obejmuje 5 kont w mediach społecznościowych. Posiada również 30-dniowy bezpłatny program próbny dla przyszłych użytkowników. 

Sprout Social ma wiele funkcji, takich jak historyczne rozmowy na Twitterze, bezpośrednie wiadomości i niestandardowe listy, które pomagają w identyfikacji krytycznych tweetów w skrzynce odbiorczej Sprout. Sprout Social jest dumny z tego, że jest liderem w zakresie obsługi klienta i satysfakcji, co potwierdzają najlepsze strony z recenzjami.

Wśród alternatyw Tweetdeck, Sprout Social działa w czasie rzeczywistym, co pomoże ci rozwinąć sieci platform społecznościowych dzięki znaczącemu widokowi na dużą skalę. Aby dowiedzieć się więcej, Odwiedź Sprout Social

3. Buffer

Bufor; alternatywy dla Tweetdeck

Buffer to alternatywna aplikacja Tweetdeck, która zarządza wszystkimi treściami i kontami w mediach społecznościowych, a także śledzi je. Została założona w 2010 roku i ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, Kalifornii i San Francisco. Otrzymała 4 nagrody.3 gwiazdki na 5. Posiada 3 konta społecznościowe.3 miliony odwiedzin.  

Buffer pozwala analizować obecność w mediach społecznościowych i treści interesujące odbiorców, angażować użytkowników, planować i bezpośrednio publikować posty na jednym prostym pulpicie nawigacyjnym. Bez konieczności logowania się do każdej platformy z osobna, łączy wszystkie konta w mediach społecznościowych. Niesamowicie upraszcza proces dla użytkowników za jednym razem. Ceny Buffer zaczynają się od darmowych 3 kont w mediach społecznościowych do 199 USD miesięcznie, co daje dostęp do 50 kont w mediach społecznościowych.

Dzięki Bufferowi bardzo łatwo jest zaoszczędzić godziny, ponieważ publikuje on wszystko za Ciebie i rozpowszechnia Twoje treści wśród ogromnej liczby odbiorców. Buffer jest idealnym narzędziem dla dużych przedsiębiorstw i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

W mediach społecznościowych musisz być szybki, skuteczny i celowy. Buffer pozwala być dokładnie tym.

Aby uzyskać więcej informacji związanych z Buffer, Kliknij tutaj

4. Agorapulse

Agorapulse; tweetdeckalternative

Agorapulse to w pełni funkcjonalna platforma do zarządzania mediami społecznościowymi. Została założona w 2011 roku, a jej główna siedziba znajduje się w Paryżu we Francji. Agorapulse posiada 4.3 gwiazdki na 5. Pomaga agencjom, właścicielom firm i marketerom zarządzać biznesowymi profilami w mediach społecznościowych. Jako jedna z niesamowitych alternatyw Tweetdeck, daje wgląd i uzyskuje wszystkie istotne dane na temat aktywności na Twitterze oraz zapewnia doskonałą widoczność treści.   

Agorapulse nie tylko śledzi i zarządza kontami na Twitterze, ale także innymi mediami społecznościowymi, takimi jak Facebook, Instagram, YouTube, Pinterest, LinkedIn i Google Plus. Oprócz planowania tweetów, śledzenia wyników i angażowania widzów, sprawdza również popularne słowa kluczowe i hashtagi. Cena dostępu wynosi 99 USD miesięcznie za 10 profili w mediach społecznościowych i 2 użytkowników. Posiada również bezpłatną wersję próbną z dostępem do 3 profili i 1 konta użytkownika.

Informacje o zaangażowaniu i treści można przeglądać na jednym pulpicie nawigacyjnym. Nie trzeba wychodzić z narzędzia i rozwijać go. Oferuje również funkcję kalendarza, która ułatwia planowanie treści i strategii marketingowej. Aby dowiedzieć się więcej o Agorapulse, Kliknij tutaj.

5. Mav Social

Mav Social; alternatywy dla tweetdeck

Mav Social koncentruje się na analizie wizualnej zarządzania mediami społecznościowymi i marketingu. Działa jako oprogramowanie reklamowe i została założona w 2012 roku. Posiada ocenę 4.7 gwiazdek na 5. Mav Social rozumie trendy i dane w czasie rzeczywistym dotyczące wydajności mediów społecznościowych.

MavSocial, jako alternatywa dla Tweetdeck, jest prostą i niedrogą platformą używaną przez tysiące marketerów i agencji do usprawnienia ich działań w mediach społecznościowych. Oszczędza cenny czas na przełączanie kont społecznościowych, przeglądając je wszystkie naraz w jednej skrzynce odbiorczej. Oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny, a następnie zaczyna się od 78 USD miesięcznie z 3 użytkownikami i 30 profilami. Jest to rozwiązanie do zarządzania mediami społecznościowymi dla firm z wieloma lokalizacjami.

Mav Social obsługuje obecnie Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn, Tumblr i WeChat. Z łatwością tworzy również ciemne reklamy. Jest ukierunkowany na spójność, kontrolę i koszty dla swoich użytkowników. Aby dowiedzieć się więcej, Odwiedź ich stronę internetową

6. Denim Social

Denim Social; alternatywy dla tweetdeck

Denim Social, wśród alternatyw Tweetdeck, jest firmą zarządzającą mediami społecznościowymi, która zapewnia program zarządzania oparty na chmurze. Został założony w 2011 roku z oceną 4.5 gwiazdek na 5. Zajmuje pozycję 13 na 577 konkurentów. Może skalować i upraszczać reklamy dzięki łatwym w użyciu reklamom i skalowalnemu wzrostowi treści.   

Denim Social umożliwia branżom i firmom tworzenie i dostarczanie treści, monitorowanie, przeglądanie i słuchanie zainteresowań odbiorców. Denim Social obejmuje możliwości kultywowania całego doświadczenia marketingowego w mediach społecznościowych dzięki publikowaniu, stronom docelowym i stronom reklamowym. Ponad 250 branż z domen bankowości, kredytów hipotecznych, ubezpieczeń i zarządzania majątkiem ufa Denium Social.

Denim Social działa w segmentach marek Tech, Enterprise i Software. Skutecznie zarządza treściami w mediach społecznościowych na różnych platformach i filtruje wrażliwe słowa kluczowe, aby zapewnić profesjonalną obecność w mediach społecznościowych. Aby dowiedzieć się więcej o Denim Social, odwiedź ich oficjalną stronę.  

7. Sprinkle Social Engagement and Sales

Sprinklr ; alternatywy tweetdeck

Firma Sprinklr Social Engagement and Sales została założona w 2009 roku i ma ocenę 4 gwiazdek na 5. Jest to firma z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Ta alternatywa Tweetdeck zapewnia swoim użytkownikom wygodę wysokiej jakości wsparcia, łatwość użytkowania i łatwość konfiguracji. Posiada wiele wysoko ocenianych funkcji, takich jak integracja kanałów, zarządzanie kontami i marketing.

Ujednolicona platforma Sprinklr, wraz z całym zarządzaniem społecznościowym, pomaga poprawić jakość obsługi klienta, zmniejszyć negatywny segment, zwiększyć zaangażowanie i przychody oraz dostarczać klientom wysokiej jakości treści. Jest zaufany przez największe światowe marki. Co miesiąc publikuje 21 milionów wiadomości dotyczących marki. Przechwytuje 500 milionów rozmów każdego dnia. Sprinklr nie ma darmowych wersji próbnych i ma niestandardowe ceny dla swoich klientów.

Sprinklr ma analitykę społecznościową, która przekształca średnie organizacje w czynniki generujące przychody i zmniejsza rotację poprzez angażowanie większej liczby klientów. Obsługuje ponad 38 języków i stworzył ponad 40 branż. Aby dowiedzieć się więcej o Sprinklr, Kliknij tutaj.

8. G2 Deals

G2 Deals ; tweetdeckalternative

G2 Deals to nic innego jak najlepsze oprogramowanie w swojej dziedzinie. Firma została założona w 2012 roku i ma siedzibę w Chicago w Stanach Zjednoczonych. Ma ocenę 4 gwiazdek na 5. G2 Deals służy do podejmowania mądrzejszych decyzji dotyczących oprogramowania w oparciu o autentyczne recenzje. Jest to najbardziej zaufane oprogramowanie na światowym rynku oprogramowania.

G2 Deals sprawia, że kupowanie oprogramowania jest tańsze i inteligentniejsze. G2 Deals zaufało ponad 80 milionów osób, w tym pracownicy wszystkich firm z listy Fortune. Odkrywa najlepsze oferty oprogramowania i pomaga zbudować własną podróż oprogramowania. Oferuje różnorodne produkty oparte na danych dla marketerów, sprzedawców i zespołów ds. sukcesu klientów, aby dogłębnie analizować spostrzeżenia. Chociaż nie ma żadnych szczegółów dotyczących cen. Możesz Odwiedź stronę G2 aby dowiedzieć się więcej.  

9. Sendible

sendible ; alternatywy tweetdeck

Sendible to platforma mediów społecznościowych, która pomaga w angażowaniu odbiorców za pośrednictwem wielu platform i kanałów medialnych w dowolnym momencie. Został założony w 2009 roku i ma ocenę 4.5 gwiazdek na 5. Jest to przyjazne dla budżetu narzędzie, które skaluje zarządzanie mediami społecznościowymi. 

Sendible zapewnia lepsze wsparcie i łatwiej się z nim współpracuje. Zamienia godziny w minuty. Koncentruje się na planowaniu z wyprzedzeniem, bezpośrednim planowaniu, raportowaniu i współpracy w jednym miejscu. Zapewnia 14-dniowy bezpłatny okres próbny i opcję anulowania w dowolnym momencie. Zaufało jej ponad 30 agencji i menedżerów marek, aby wzmocnić historie swoich marek. Zalicza się do najlepszych opcji dla alternatyw Tweetdeck, ponieważ ma do zaoferowania niesamowite funkcje.

Sendible dostosowuje treści i pomaga w podglądzie postów na każdej platformie. Posiada również wbudowany edytor i projektowanie grafiki, co dowodzi, że jest to przydatne narzędzie do tworzenia postów w sposób wizualny. Aby poznać więcej niesamowitych funkcji, Kliknij tutaj.

10. Loomly

loomly ; alternatywy tweetdeck

Wśród alternatyw Tweetdeck, Loomly jest tym, który mocno trzyma się marketingu w mediach społecznościowych, publikowania i zarządzania. Została założona w 2016 roku i ma siedzibę w Los Angeles. Loomly to skalowalne i skuteczne rozwiązanie dla marek każdej wielkości. Posiada ocenę 4.6 na 5 i cieszy się zaufaniem marek na całym świecie. 

Loomly istnieje jako łatwa w użyciu platforma sukcesu marki, która pomaga użytkownikom tworzyć, publikować, optymalizować, organizować, promować i śledzić wszystkie treści w mediach społecznościowych na różnych stronach mediów społecznościowych. Jest to oparte na chmurze intuicyjne narzędzie do zarządzania, które dopracowuje zawartość i zatwierdza przepływ pracy. Loomly rozszerza swoje wsparcie na wszystkie powszechnie używane platformy, takie jak Instagram, Facebook, WhatsApp, LinkedIn, Twitter, Snapchat i dodatkowe niestandardowe kanały. 

Loomly zaczyna się od podstawowej ceny 35 USD miesięcznie, która później wzrasta do członkostwa standardowego, zaawansowanego i premium. Loomly z dumą zapewnia pomocne wsparcie i rozwiązania agencjom na całym świecie.

Aby dowiedzieć się więcej, Odwiedź  Loomly

Podsumowanie

Jak już wiesz, wspomniane powyżej alternatywy Tweetdeck mogą być używane do wykonywania wymaganych zadań i nie tylko. Tweetdeck to świetne narzędzie do organizowania wielu postów Twitter uchwyty, ale wiele z tych narzędzi oferuje dodatkową opcję zarządzania również innymi kanałami mediów społecznościowych.

Mam nadzieję, że informacje zawarte w tym artykule były pomocne. Aby dowiedzieć się więcej na podobne tematy, odwiedź naszą stronę internetową, stronę. 

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka