Jak skontaktować się z Lifesum??

Odpowiedź

1. Na stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy, w którym można wpisać swoje imię i nazwisko, e-mail, temat i wiadomość.
  2. Alternatywnie można wysyłać pocztę elektroniczną
  3. W aplikacji w menu Ustawienia znajduje się opcja „Skontaktuj się z nami”, za pomocą której można wysłać wiadomość do działu obsługi klienta Lifesum.

LIFESUM warte twojego czasu?

Która z nich jest lepsza? Lifesum vs. MyFitnessPal

Jak anulować subskrypcję Lifesum??

Aby anulować subskrypcję Lifesum, wykonaj poniższe kroki:
Otwórz aplikację Lifesum i przejdź do zakładki Ustawienia.
Stuknij w „Subskrypcja”, a następnie w „Anuluj subskrypcję”.
Potwierdź, że chcesz anulować subskrypcję, stukając w „Tak, anuluj moją subskrypcję”.

Gdzie znajduje się Lifesum??

Lifesum ma siedzibę w Sztokholmie, w Szwecji.

Czy Lifesum jest warte dopłaty??

Nie ma dobrej lub złej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ zależy to od tego, czego szukasz w aplikacji zdrowotnej. Lifesum to świetna aplikacja z wieloma funkcjami, ale ma swoją cenę. Jeśli szukasz aplikacji typu „wszystko w jednym”, która zawiera wszystko, od śledzenia spożycia żywności i wody po rejestrowanie treningów, to Lifesum jest zdecydowanie warte dopłaty.

Czy Lifesum jest bezpieczne??

Tak, Lifesum jest bezpieczną aplikacją. Program wykorzystuje hasło do ochrony danych, a cała komunikacja między urządzeniem a serwerami Lifesum jest szyfrowana.

Czy Lifesum jest szwedzkie??

Lifesum to szwedzka firma, założona w 2013 r. Oferuje aplikację zdrowotną i fitness, która pomaga użytkownikom śledzić ich nawyki żywieniowe i wysiłkowe.

Która z nich jest lepsza Lifesum czy MyFitnessPal?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ zarówno Lifesum, jak i MyFitnessPal mają swoje wady i zalety. Lifesum jest ogólnie postrzegany jako bardziej przyjazny dla użytkownika i ma szerszy zakres funkcji, podczas gdy MyFitnessPal jest bardziej popularny i ma większą bazę danych żywności. Ostatecznie wszystko sprowadza się do osobistych preferencji.

Czy Lifesum jest amerykańskie??

Lifesum nie jest firmą amerykańską. Jest to szwedzka firma, która została założona w 2013 roku.

Jak dokładna jest aplikacja Lifesum?

Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ dokładność aplikacji Lifesum zależy od tego, jak dobrze jest ona używana i jak dużo danych jest wprowadzanych. Aplikacja oferuje jednak wiele funkcji, które mogą pomóc ludziom prowadzić zdrowsze życie, a wielu użytkowników chwali ją za dokładność.

Kto wymyślił Lifesum??

Lifesum zostało założone w 2012 roku przez Henrika Torstenssona i Petera Wallena.

Czy Noom naprawdę działa?

Nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ skuteczność Noom będzie się różnić w zależności od osoby. Jednak wielu użytkowników zauważyło, że Noom pomaga im schudnąć i utrzymać zdrowe nawyki.

Ile kosztuje Noom miesięcznie??

Noom to program odchudzania oparty na subskrypcji, który kosztuje 45 dolarów miesięcznie.

Czy Noom jest podobny do MyFitnessPal?

Noom i MyFitnessPal to aplikacje do śledzenia kalorii, ale na tym podobieństwa się kończą. Noom to bardziej kompleksowy program, który oferuje również wsparcie i odpowiedzialność od trenera, a także dostosowane do potrzeb plany posiłków i przepisy kulinarne.