Czy filtr wieku na TikTok jest dokładny: Dowiedz się, co mówią eksperci!

TikTok jako platforma odcisnął swoje piętno na ciągle zmieniających się trendach i wyzwaniach. Co kilka tygodni pojawia się nowy trend na TikTok i nadążanie za tymi trendami może być dość przytłaczające. Ale nie musisz się martwić, jestem tutaj, aby pomóc. Niedawno na TikTok pojawił się filtr wieku, który stał się dość wirusowy, a teraz użytkownicy kwestionują jego dokładność. Jeśli jesteś wśród takich użytkowników, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule opowiem o filtrze starości na TikTok i Czy filtr wieku na TikTok jest dokładny?.

Filtry na TikTok odgrywają ważną rolę w tworzeniu treści wirusowych na platformie. Niedawno widzieliśmy filtr ciążowy AI i filtr Barbie, które szturmem podbiły świat TikTok, a teraz filtr starości lub filtr wieku stał się wirusowy na platformie. Jak sama nazwa wskazuje, filtr pokazuje obraz tego, jak możesz wyglądać, gdy się zestarzejesz.

Tak więc, bez zbędnych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się, czym jest filtr wieku na TikTok i czy filtr wieku na TikTok jest dokładny.

Czym jest filtr starości na TikTok??

Czy filtr Aged na TikTok jest dokładny?

Starzejący się filtr na TikTok stał się ostatnio wirusowy, a użytkownicy byli dość zdumieni, widząc, jak będą wyglądać na starość. Podczas gdy niektórzy użytkownicy wydawali się zadowoleni, inni byli dość zaskoczeni i teraz są dość ciekawi dokładności filtra.

Filtr starości TikTok ma ponad 9 milionów filmów na TikTok. Filtr, jak sama nazwa wskazuje, pokazuje realistyczne starzenie się twarzy użytkownika. Po zastosowaniu filtra, twarz będzie realistycznie się starzeć, w tym zmarszczki, kurze łapki, a często towarzyszyć im będą siwe włosy.

Filtr starości wygląda inaczej dla każdej osoby i wykorzystuje sztuczną inteligencję do wzmocnienia istniejących rysów twarzy, takich jak worki pod oczami lub zmarszczki, aby oszacować, jak będzie się starzeć ich twarz.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy postarzający filtr stał się wirusowy na TikTok. Snapchat wypuścił podobny filtr w 2019 roku.

Czy filtr Aged na TikTok jest dokładny??

Po wielu pytaniach od użytkowników TikTok, eksperci podzielili się swoimi przemyśleniami na temat dokładności filtra starości. Wielu ekspertów uważa, że filtr wieku na TikTok jest dość dokładny, a kilku dermatologów i chirurgów plastycznych podzieliło się swoimi opiniami za pośrednictwem filmów na temat filtra wieku.

Według chirurga plastycznego dr. Benjamin Caughlin, filtr starości wydawał się dokładny. Caughlin wyjaśnił, że głównym powodem, dla którego uważa filtr za dokładny, jest to, że wygląda dokładnie tak, jak jego dziadek korzystający z filtra. Cauglin wyjaśnił ponadto, że filtr pokazuje podział na przedziały różnych części twarzy, takich jak oczodoły, wargi nosowe i skronie.

„Przewiduje to atrofię powierzchownych poduszeczek tłuszczowych, podział na przedziały i separację”,” wyjaśnia w filmie.

Inny chirurg plastyczny, Monica Kieu w swoim filmie mówi: „Dokładność tego filtra jest bardzo wysoka.” Wyjaśnia ona ponadto, że sztuczna inteligencja włączona do filtra prawidłowo pokazuje przebarwienia, ponieważ nasze ciała produkują więcej melaniny wraz z wiekiem. Stwierdziła również, że filtr pokazuje również, jak osoby z szerszym nosem tracą wsparcie strukturalne wraz z wiekiem.

Popularny dermatolog TikTok, dr. Joyce Park również się wtrąciła i powiedziała, że uważa filtr za „całkiem realistyczny”.” Joyce odpowiedziała również na komentarz komentatora, który twierdził, że nie jest wystarczająco dokładny dla „czarnych ludzi”, nagrywając kolejny film o tym, jak genetyka wpływa na starzenie się w innym filmie.

Filtr starości w odniesieniu do genetyki

Ponieważ eksperci twierdzą, że filtr jest dość dokładny, wielu użytkowników kwestionowało, w jaki sposób genetyka będzie odgrywać rolę w starzeniu się jednostki. Filtr nie bierze pod uwagę stylu życia i czynników genetycznych, dr. Joyce Park nagrała kolejny film, w którym wyjaśniła następujące kwestie.

 1. Filtr pokazuje potencjał tego, jak możesz wyglądać z wiekiem, ale wciąż jest wiele rzeczy, które możemy zrobić w naszym codziennym życiu, aby interweniować.  
 2. Prawidłowe odżywianie i więcej niż pięć godzin snu każdej nocy pomagają skórze zatrzymać wodę, utrzymując ją w zdrowiu.
 3. Sugeruje również, aby wszyscy zaczęli codziennie stosować filtry przeciwsłoneczne o wartości co najmniej 30 SPF lub unikali słońca w godzinach największego nasłonecznienia od 10 rano.m. do 2 p.m. Regularne noszenie ochrony przeciwsłonecznej zmniejsza ekspozycję na promieniowanie UV i wynikające z tego przebarwienia. 
 4. Stosowanie retinoidów może pomóc zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek i ciemnych plam.

Jak używać filtra starości na TikTok?

Teraz, gdy znasz już podstawy i dokładność filtra wieku na TikTok, nadszedł czas, aby zanurzyć się i poznać sposoby korzystania z filtra. W poniższym przewodniku wyjaśniłem kroki, aby uzyskać filtr starości na TikTok.

 1. Uruchom przycisk TikTok aplikacji na swoim urządzeniu.
 2. Przejdź do filmów TikTok w aplikacji Starość trend. Możesz też wyszukać trend dotyczący starości, korzystając z paska wyszukiwania.
 3. Kliknij przycisk z napisem CapCut|Wypróbuj ten szablon nad nazwą użytkownika danej osoby.
 4. Wybierz opcję Użyj szablonu w CapCut.
 5. Po dotknięciu opcji Użyj szablonu w Capcut zostaniesz przeniesiony do aplikacji CapCut.
 6. Teraz w aplikacji CapCut wybierz opcję Użyj szablonu opcja na filtrze.
 7. Następnie dodaj przed i po zdjęciu siebie.
 8. Dotknij przycisku Podgląd opcja.
 9. Możesz łatwo wybrać Eksportuj i udostępnij na TikTok i voila, gotowe!

Zakończenie

TikTok słynie z ciągle zmieniających się trendów i wyzwań. Każdy twórca i marka chcą stać się wirusowi na TikTok, a aby to zrobić, użytkownik będzie musiał uczestniczyć w trendach wirusowych i używać filtrów trendów w swoich filmach. Niedawno filtr Aged stał się wirusowy na TikTok. Aby dowiedzieć się, co to jest filtr wieku na TikTok i Czy filtr wieku na TikTok jest dokładny?, Przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym.

Aby uzyskać więcej popularnych informacji na temat technologii, gier i mediów społecznościowych, odwiedzaj witrynę. W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą JAK NAJSZYBCIEJ!

Często zadawane pytania

1. Jaki jest popularny filtr TikTok??

Najpopularniejsze filtry TikTok w Wielkiej Brytanii.S. to zielony ekran TikTok, filtr anime, filtr upiększający, efekt usterki, zmieniacz kolorów wideo, filtr głosowy i efekt przyspieszonej muzyki. 

2. Co to jest filtr sztuki AI na TikTok??

Filtr AI Art na TikTok pozwala użytkownikom wybrać obraz i zastosować efekt, aby stworzyć nowy obraz inspirowany sztuką.

3. Jak używać filtra wieku twarzy na TikTok??

Kliknij ‘ Efekty’ w lewym dolnym rogu. Stuknij ikonę lupy i wyszukaj ‘ Wiek twarzy.  Kliknij przycisk aparatu obok filtra o tej samej nazwie.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka