Jak usunąć moje konto służbowe??

Odpowiedź:

1. Jeśli korzystasz z Workplace Standard, będziesz musiał wysłać prośbę o usunięcie swojego konta.
  2. Zanim potwierdzisz, że chcesz usunąć swoje konto, będziesz musiał podać swoje Hasło i przejść kontrolę bezpieczeństwa.
  3. Jeśli nie korzystasz z planu profesjonalnego lub wyższego i chcesz usunąć swoje konto, porozmawiaj z administratorem w tej firmie.

Jak usunąć konto w domenie google apps dla pracy?

Jak usunąć konto Workplace w aplikacji Facebook

Jak usunąć moje konto służbowe??

Jeśli korzystasz z Workplace Standard, musisz złożyć wniosek o usunięcie konta. Zanim potwierdzisz, że chcesz usunąć swoje konto, będziesz musiał podać swoje hasło i wykonać test bezpieczeństwa. Jeśli nie korzystasz z planu Professional lub wyższego i chcesz usunąć swoje konto, porozmawiaj z administratorem tej firmy.

Jak usunąć konto służbowe Microsoft??

Aby usunąć konto z urządzenia, otwórz Ustawienia i wybierz Konta. Wybierz konto e-mail, kalendarz lub kontakty, które chcesz usunąć na tym urządzeniu, i kliknij Zarządzaj. Następnie wybierz Usuń konto z tego urządzenia.

Jak usunąć moje miejsce pracy na Facebooku?

Jeżeli firma, do której należysz, nie chce już korzystać z Workplace, wyślij prośbę o usunięcie Workplace, kontaktując się z Działem Wsparcia Workplace i wybierając opcję Zawieś/usuń Workplace przy podpowiedzi.

Jak usunąć firmowe konto e-mail z iPhone’a??

Firmowe konto e-mail można usunąć z iPhone’a, wchodząc w Ustawienia -> Poczta, kontakty, kalendarze -> [Twoja firma], a następnie naciskając przycisk „Usuń konto”.

Jak usunąć konto służbowe w Windows 10??

Aby usunąć konto służbowe w systemie Windows 10, należy przejść do aplikacji Ustawienia i kliknąć opcję Konta. Kliknij na Praca lub Szkoła, a następnie kliknij na konto, które chcesz usunąć. Kliknij przycisk Usuń konto i wprowadź hasło. Jeśli nie jesteś pewien, jakie jest Twoje hasło, skontaktuj się z administratorem IT.