Jak usunąć rekord w Salesforce??

Odpowiedź

Istnieją dwa sposoby na usunięcie rekordu w Salesforce. Jednym ze sposobów jest kliknięcie ikony kosza na śmieci, która znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Innym sposobem jest otwarcie zakładki „Rekordy”, a następnie wybranie opcji „Usuń”.

jak usunąć typy rekordów w usłudze salesforce

Jak usunąć rekord w usłudze Salesforce?

Usuwanie pojedynczego rekordu Salesforce jest łatwe do wykonania. Przejdź do rekordu, który chcesz usunąć, poszukaj przycisku „Usuń”, a następnie kliknij go. Spowoduje to przeniesienie tego nagrania do Kosza. Uwaga: jeśli nie widzisz tego przycisku, być może musisz zmienić układ strony

Gdzie znajdują się usunięte rekordy w Salesforce??

Rekordy, które są usuwane w Salesforce Lightning, nie są tak naprawdę usuwane, lecz raczej archiwizowane. Dostęp do nich można uzyskać, przechodząc do zakładki Konfiguracja i klikając Zarządzanie danymi > Obiekty zarchiwizowane.

Jak usunąć rekord z listy w Salesforce??

Aby usunąć element z listy w Salesforce, możesz zaznaczyć ten element i kliknąć ikonę kosza.

Jak usunąć obiekt w Salesforce??

Najprostszym sposobem na usunięcie obiektu w Salesforce jest użycie przycisku Usuń znajdującego się po prawej stronie strony. Przycisk Usuń jest obecny tylko na stronach, na których można tworzyć, edytować lub przeglądać obiekt.
Aby usunąć stronę ze swojej witryny, przejdź do Ustawień > Buduj > Strony i wybierz stronę z listy. Kliknij na „Usuń” u góry ekranu, a następnie kliknij „Tak”, aby potwierdzić, że chcesz je usunąć.

Jak usunąć rekord w Salesforce Developer Console??

Aby usunąć rekord w Salesforce Developer Console, należy znaleźć obiekt, który chcemy usunąć. Po znalezieniu obiektu kliknij go, a następnie kliknij przycisk Usuń. Spowoduje to przejście do strony potwierdzenia, na której można potwierdzić usunięcie rekordu lub je anulować.

Jak usunąć rekordy z Apex Salesforce??

Możesz usunąć rekordy z Apex Salesforce, wykonując następujące czynności:
Zaloguj się na swoje konto Salesforce i przejdź do wybranej listy lub obiektu.
Kliknij przycisk „Usuń” u góry strony.
Wybierz opcję „Tak, jestem pewien, że chcę usunąć ten rekord”.