Jak usunąć Wall Street Journal z serwisu Audible??

Odpowiedz

Jak ukryć materiały dla dorosłych w serwisie Audible.Przejdź do wyników wyszukiwania, przejdź do opcji Włącz i wybierz opcję Ukryj treści dla dorosłych w wyszukiwaniach. Aby wyłączyć powiadomienia o nowych recenzjach napisanych przez osoby z profilu słuchaczy Audible, które śledzisz, odznacz opcję Otrzymuj powiadomienia o recenzjach zamieszczanych przez osoby, które śledzisz.

Jak zrezygnować z usługi Wall Street Journal

Napisz artykuł o tym, jak Wall Street Journal z Audible? The Wall Street Journal jest znanym na całym świecie dziennikiem i wiodącym na świecie serwisem informacyjnym o tematyce ekonomicznej i finansowej. Teraz możesz korzystać z wszystkich jego treści dzięki aplikacji PressReader. Dzięki temu będziesz na bieżąco z wydarzeniami na rynkach finansowych i dowiesz się, co napędza światową gospodarkę.

Dzięki rozwojowi technologii cyfrowej możesz teraz uzyskać dostęp do dowolnej gazety lub czasopisma na całym świecie, korzystając jedynie z połączenia internetowego. Nie musisz już płacić drogich cen w kioskach z gazetami – PressReader dostarcza w pełni cyfrową wersję Twoich ulubionych publikacji drukowanych wprost na Twój ekran. Zawsze możesz też znaleźć nowe, interesujące tytuły do czytania, przeglądając naszą obszerną bibliotekę!

Nasza witryna zawiera listę ponad 2000 czasopism i gazet z ponad 70 krajów, obejmujących szeroki zakres zainteresowań. Obejmuje to modę, plotki o gwiazdach, najważniejsze wydarzenia sportowe, wiadomości naukowe i wiele innych kategorii, które z pewnością przydadzą się studentom poszukującym źródeł online do swoich prac badawczych. Zarejestruj się już dziś!

Jak usunąć Wall Street Journal z serwisu Audible, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami krok po kroku:

1. Pobierz aplikację Audible App na komputer stacjonarny
  2. Zaloguj się do Audible, używając swojej nazwy użytkownika i hasła.
  3. Na górze strony, pod „Menu Twojego konta”, kliknij na „Zarządzaj moją zawartością i urządzeniami” > Ustawienia/Preferencje.
  4. Poniżej sekcji „Zarządzaj moimi treściami i urządzeniami” kliknij „Ustawienia konta Audible”.
  5. W polu „Usuń książki z mojego konta” wybierz opcję „Usuń wszystkie książki”.
  6. Po wyświetleniu monitu kliknij „Potwierdź usunięcie wszystkich”. Kliknij „Gotowe”.
Jak usunąć gazetę z serwisu Audible?

Przejdź na stronę Audible, kliknij „Szczegóły konta” obok swojego imienia i nazwiska, a następnie najedź na „Cześć [Twoje imię]”!” Po prawej stronie, w sekcji Preferencje, znajdziesz opcję „Zarządzaj subskrypcjami.” Powinieneś zobaczyć tam swoje subskrypcje WSJ lub NYT i możesz zmienić swoje preferencje.

Jak usunąć coś z serwisu Audible??

Jak usunąć audiobooka z aplikacji Audible?, Przesuń palcem w lewo na tytuł, który chcesz usunąć, a następnie stuknij w czerwone pole „Usuń z urządzenia”. Aby usunąć książkę Audible ze wszystkich swoich urządzeń, zaloguj się na swoje konto Amazon i odwiedź stronę „Manage Your Content and Devices” (Zarządzanie zawartością i urządzeniami). Odwiedź stronę główną Business Insider, aby uzyskać więcej informacji.

Jak zrezygnować z subskrypcji WSJ??

Aby anulować abonament na telewizję kablową, przejdź do centrum obsługi klienta i zaloguj się. Zaloguj się na „Moje konto” i wybierz „Zarządzaj subskrypcjami.” Znajdź łącze „Anuluj” w sekcji Zarządzaj subskrypcjami na stronie Subskrypcje. Jeśli nie możesz znaleźć tego linku, skontaktuj się z działem obsługi klienta.

Jak zmienić moje rekomendacje dźwiękowe??

Przewiń do dolnej części strony Amazon i wybierz opcję Zarządzaj moimi rekomendacjami. Wybierz opcję Wyświetl wszystko i Zarządzaj, która znajduje się nad książkami z poradami. Wybierz opcję Usuń elementy w górnej części ekranu. Wybierz opcję Usuń poniżej nowego tytułu, gdy się pojawi.

Jak usunąć Wall Street Journal z mojego Kindle??

Aby dowiedzieć się, czy Twoje konto zostało zawieszone, kliknij opcję Zarządzaj treścią i urządzeniami. Zlokalizuj subskrypcję. Obok tytułu kliknij przycisk Akcje. Aby włączyć lub wyłączyć opcję automatycznego odnawiania, należy wybrać opcję Anuluj subskrypcję lub Zarządzaj subskrypcją.

Jak usunąć NY Times z Kindle??

Zaloguj się na swoje konto Amazon i wybierz „Your Account” (Twoje konto) z menu rozwijanego. … Wybierz opcję „Usuń z urządzenia”, aby usunąć gazetę z urządzenia.

Czy audible zawiera gazety??

Każde członkostwo w programie Audible obejmuje bezpłatną subskrypcję audio dzienników The New York Times lub Wall Street Journal, dostarczanych od poniedziałku do piątku za pośrednictwem aplikacji Audible. Możesz także subskrybować inne publikacje.

Czy mogę ukryć książki w mojej bibliotece Audible??

Zdarzają się książki, których wiesz, że nie będziesz słuchać przez dłuższy czas, ale nie chcesz, aby zostały całkowicie usunięte z urządzenia. Następnie możesz ukryć je na swoim urządzeniu. Następnie stuknij „Urządzenie”; teraz jesteś w bibliotece audible. Wybierz książkę, którą chcesz usunąć, i otwórz ją.

Co się stanie, gdy zarchiwizujesz książkę w serwisie Audible??

Ebooki można zachować do końca życia, niezależnie od tego, na jakim urządzeniu się je czyta i czy usuwa się je z innego urządzenia. Zawsze będziesz mieć możliwość ponownego pobrania książek na dowolne urządzenie, a także pobrania ich na komputer (iTunes dla Maca; iTunes, Windows Media Player i The Audible Manager dla Windows).

Jak zatrzymać automatyczne odnawianie w WSJ??

Automatyczne odnawianie można wyłączyć w dowolnym momencie w ustawieniach konta App Store. Jeśli masz już nazwę użytkownika i hasło do WSJ, przejdź do strony z kontami. Jeśli nie utworzyłeś konta WSJ, przejdź do ustawień urządzenia i wybierz opcję „Restore Purchases” (Przywróć zakupy).” Jeśli Twoja subskrypcja jest nadal aktywna, będziesz mógł ponownie uzyskać dostęp do Wall Street Journal.