Jak odzyskać usunięte wiadomości na Messengerze: 5 prostych sposobów!

Połączenie z Facebookiem i angażowanie się w długie rozmowy jest tym, co przynosi nam aplikacja. Niezależnie od tego, czy chodzi o strony firmowe, czy konta osobiste, każdy element to inny dreszczyk emocji. Aby dowiedzieć się Jak odzyskać usunięte wiadomości na Messengerze?, musisz iść dalej.

Jeśli usunąłeś wiadomości na Messengerze i chcesz je odzyskać, poniżej znajduje się kompletny przewodnik, jak odzyskać usunięte wiadomości na Facebook Messengerze. Oto niektóre ze sprawdzonych metod, które możemy Ci pomóc.

Metody odzyskiwania usuniętych wiadomości na Messengerze

Jeśli szukasz sprawdzonych metod odzyskiwania skasowanych wiadomości na Facebooku, to warto je poznać Facebook Messenger, poniżej znajduje się wszystko, czego potrzebujesz. Poniżej znajdują się jedne z najlepszych metod odzyskiwania usuniętych wiadomości na Messengerze:

1. Zajrzyj do swoich archiwów

Jak odzyskać usunięte wiadomości na Messengerze w 2022 r

Oto jak możesz odzyskać usunięte wiadomości na Messengerze, sprawdzając je w swoich archiwach:

1. Przejdź do Messenger > otwórz aplikację okno czatu.
  2. Dalej, wpisz imię i nazwisko osoby w polu wyszukiwania.
  3. Kliknij na ich nazwie, aby otworzyć ich czat i wyszukać wszystkie wiadomości.

2. Poproś ostatnią osobę o kopię rozmowy

Jeśli nie masz wiadomości, które ostatnio miałeś ze swoim znajomym, możesz również bezpośrednio zapytać go, czy ma jakieś kopie rozmów. Być może istnieje możliwość, że mają kopię Twoich wiadomości.

3. Sprawdź swoją pocztę

Jeśli włączyłeś powiadomienia e-mail dla swojego konta, możesz również wyszukać rozmowę na czacie w swojej wiadomości e-mail.

Otwórz pocztę i wpisz nazwę znajomego, z którym chcesz otworzyć rozmowę na czacie.

4. Utwórz kopię zapasową informacji z Facebooka\

Jak odzyskać usunięte wiadomości na Messengerze w 2022 roku?

Inną metodą odzyskania usuniętych wiadomości na Messengerze jest utworzenie kopii zapasowej Facebooka. Oto jak wykonać kopię zapasową informacji z Facebooka:

1. Otwórz Facebook > przejdź do ustawień Facebooka.
  2. Pod opcją Twoje informacje na Facebooku’ kliknij opcję Pobierz informacje.
  3. Następnie zapoznaj się z opcjami Wybierz plik > wybierz opcję Zakres danych opcja.
  4. Stuknij Odznacz wszystko pod opcją Wybierz informacje do pobrania i włącz opcję Wiadomości.
  5. Na koniec przejdź poniżej do opcji Rozpocznij pobieranie i kliknij opcję Poproś o pobranie.

Zajrzyj do swojej poczty e-mail, a otrzymasz tam plik.

Jak wyłączyć sugestie znajomych na Facebooku? [5 szybkich i prostych kroków]

5. Użyj Menedżera plików Android

Jeśli korzystasz z Messengera na Androidzie, to drugą i ostatnią opcją, jaką masz, jest użycie menedżera plików Androida. Oto jak odzyskać usunięte wiadomości za pomocą menedżera plików Android:

1. Otwórz Menedżera plików Android.
  2. Przejdź do opcji Pamięć wewnętrzna > szukaj com.Facebook.katana > fb_temp.
  3. To miejsce, w którym znajdziesz wszystkie ostatnio usunięte wiadomości na Facebooku.

Zobacz, jak odzyskać usunięte wiadomości na Messengerze

Zakończenie

To było wszystko o tym, jak odzyskać usunięte wiadomości na Messengerze. Sprawdź powyższe kroki i zobacz, jak możesz to zrobić na kilka prostych sposobów.

strona jest otwarta. Jeśli masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Jak odzyskać usunięte wiadomości na Messengerze?

Oto jak odzyskać usunięte wiadomości na Messengerze:
1. Zajrzyj do swoich archiwów
2. Poproś Ostatniego o kopię rozmowy
3. Sprawdź swoją pocztę
4. Tworzenie kopii zapasowej informacji z Facebooka
5. Użyj Menedżera plików Android

Jak wykonać kopię zapasową informacji z Facebooka?

1. Otwórz Facebook > przejść do ustawień Facebooka.
2. Pod opcją Twoje informacje na Facebooku’ kliknij opcję Pobierz Twoje informacje
3. Dalej, spójrz na opcje Wybierz plik > wybierz plik Zakres danych opcja
4. Stuknij Odznacz Wszystkie pod opcją Wybierz informacje, aby pobrać i włączyć opcję Wiadomości