Jak korzystać z motywów czatu półfinałów mistrzostw świata na Messengerze RN?

Siedzenie i czatowanie na Messengerze nigdy nie może być nudne w naszym świecie mediów społecznościowych. Pozwala nam stworzyć zoptymalizowany profil na Facebooku i prowadzić szczegółowe rozmowy za pośrednictwem czatów grupowych na Facebooku. Aby dowiedzieć się, jak korzystać z motywów czatu półfinałów mistrzostw świata na Messengerze, przygotowaliśmy poniższe instrukcje.

Niezależnie od tego, czy chodzi o tajne rozmowy na Facebooku, czy o rozmowy archiwalne, motywy na Facebooku zawsze urozmaicają naszą zabawę w każdy możliwy sposób. Niedawny hype na Thankful for Friends Chat Theme i tak ukradł show. Aby dodać do tego szaleństwa i dreszczyku emocji, motywy czatu półfinałów mistrzostw świata są tutaj z hukiem.

Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się Jak korzystać z motywów czatu półfinałów mistrzostw świata na Messengerze? a ponadto, jak wrócić do ustawień domyślnych, wykonując kilka kroków w aplikacji. Daj mi znać, jak możesz dodać chwały i dziwactwa do swoich długich czatów dalej!

Jak korzystać z motywów czatu półfinałów mistrzostw świata na Messengerze??

Jak korzystać z motywów czatu półfinałów mistrzostw świata na Messengerze

Podłączenie się do różnych motywów na Messengerze zwykle podnosi naszą zabawę na inny poziom. Zwiększa to nasze emocje i sprawia, że nasze rozmowy są naprawdę interesujące.

Oto jak korzystać z motywów czatu półfinałów mistrzostw świata na Messengerze:

• Otwarte Facebook Messenger > kliknij przycisk rozmowa na Messengerze chcesz dostosować.
  • Kliknij na nazwę konwersacji u góry ekranu.
  • Wybierz Temat > i wybrać jeden z czterech Motywy półfinałów Mistrzostw Świata 2022.
  • Dalej, kliknij Wybierz w prawym dolnym rogu ekranu, aby wyświetlić podgląd motywów czatu półfinałów mistrzostw świata w piłce nożnej.

Jak zmienić motyw z powrotem na domyślny na Messengerze?

Jak korzystać z motywów czatu półfinałów mistrzostw świata na Messengerze?

Po zakończeniu korzystania z motywu czatu półfinałów mistrzostw świata zawsze możesz wrócić do domyślnego, zgodnie z własnymi preferencjami.

Oto jak zmienić domyślny motyw czatu na Messengerze:

1. Otwarty Facebook Messenger > kliknij konwersację, dla której chcesz zmienić motyw czatu.
  2. Wybierz opcję nazwa użytkownika z zakresu opcji, które masz na swoim Messengerze.
  3. Przewiń dalej w dół > i kliknąć Kolory & Gradienty.
  4. Z dostępnych opcji wybierz Domyślny motyw.

Motyw czatu zostanie przywrócony do domyślnego.

Zobacz, jak korzystać ze zmiany motywów czatu na Messengerze

Zakończenie

To wszystko o tym, jak korzystać z motywów czatu półfinałów mistrzostw świata na Messengerze. Zapoznaj się z powyższym przewodnikiem i dowiedz się, jak w kilku prostych krokach możesz w pełni wykorzystać nowy motyw czatu.

strona jest miejscem otwartym. Jeśli masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

1. Jak używać jesiennego motywu czatu na Messengerze?

Oto jak korzystać z motywu Jesienny czat na Messengerze:
1. Otwórz Messenger.
2. Kliknij przycisk Rozmowa chcesz zmienić motyw.
3. Wybierz nazwa użytkownika > dotknij Motyw.
4. Wybierz motyw Jesienny motyw z zakresu opcji.

2. Jak korzystać z motywu Midnights na Messengerze?

Oto jak korzystać z motywu Midnights na Messengerze:
1. Otwórz Messenger.
2. Kliknij na Rozmowa które chcesz zmienić.
3. Wybierz nazwa użytkownika > stuknięcie Motyw.
4. Wybierz Motyw Midnights autorstwa Taylor Swift z zakresu opcji.

3. Jak zmienić motyw czatu na Messengerze?

Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby zmienić motyw czatu na Messengerze:
1. Otwórz Messenger.
2. Kliknij na Rozmowa chcesz zmienić motyw dla.
3. Wybierz nazwa użytkownika > dotknąć Temat.
4. Wybierz motyw chcesz zmienić z zakresu opcji.