Jak usunąć zakupy z iTunes??

Odpowiedź

1. Otwórz iTunes Store i zaloguj się.
  2. Kliknij w przycisk Konto w prawym górnym rogu i wybierz opcję Zobacz moje konto.
  3. Przewiń w dół do Historii zakupów i kliknij na Zobacz wszystko.
  4. Znajdź zakup, który chcesz usunąć, i kliknij przycisk X znajdujący się po jego prawej stronie.
  5. Pojawi się okno dialogowe z pytaniem, czy na pewno chcesz usunąć zakup.
  6. Kliknij przycisk Usuń, a zakup zostanie usunięty z Twojego konta.

Jak usunąć historię zakupów aplikacji na iPhonie, iPadzie lub komputerze Mac?

Czy można usunąć historię transakcji zakupu w App Store??

Jak mogę uzyskać dostęp do moich zakupów w iTunes??

Aby uzyskać dostęp do swoich zakupów w iTunes, otwórz aplikację iTunes na komputerze lub urządzeniu przenośnym. Jeśli nie jesteś jeszcze zalogowany, zostaniesz poproszony o zalogowanie się. Po zalogowaniu się kliknij zakładkę „Konto”, a następnie z menu po lewej stronie wybierz „Zakupy”. Wyświetlana jest lista wszystkich utworów muzycznych, filmów, programów telewizyjnych i książek, które zostały kupione lub pobrane z iTunes.

Jak znaleźć moje konto iTunes??

Aby znaleźć swoje konto iTunes, otwórz aplikację iTunes i kliknij w pasek menu u góry ekranu. Wybierz „Konto”, a następnie „Zobacz moje konto”.” Zostaniesz poproszony o wprowadzenie swojego hasła. Po wprowadzeniu hasła zostaną wyświetlone informacje o koncie użytkownika.

Do czego służy iTunes?

Aplikacja iTunes służy do zarządzania muzyką, filmami i podcastami oraz do ich odtwarzania na komputerze lub urządzeniu z systemem iOS. Za jej pomocą można także kupować treści z iTunes Store.

Czy iTunes pobiera miesięczną opłatę??

Nie, iTunes nie pobiera opłaty miesięcznej. Jest to bezpłatna aplikacja, którą można pobrać z App Store.

Po co oszustowi karty iTunes??

Istnieje kilka powodów, dla których oszuści mogą chcieć karty iTunes. Jednym z powodów jest to, że karty iTunes można łatwo sprzedać na czarnym rynku za gotówkę. Innym powodem jest to, że oszuści mogą wykorzystywać kody na kartach iTunes do kupowania rzeczy online lub pobierania muzyki, filmów i innych treści.

Czy sklep iTunes Store nadal istnieje??

Tak, iTunes Store nadal istnieje. Jest to sklep z multimediami cyfrowymi, w którym sprzedaje się muzykę, filmy, programy telewizyjne i inne treści. Aplikacja jest dostępna na komputerach Mac i PC, a także na urządzeniach z systemem iOS i Apple TV.

Dlaczego iTunes wciąż nalicza mi 1 dolara??

iTunes może pobierać od Ciebie 1 USD, ponieważ na Twoim koncie znajduje się niespłacone saldo. Jeśli masz jakieś pytania w tej sprawie, skontaktuj się z obsługą iTunes.

Co obejmuje subskrypcja iTunes?

Subskrypcja iTunes obejmuje dostęp do usługi strumieniowego przesyłania muzyki firmy Apple, a także do biblioteki filmów, programów telewizyjnych i audiobooków. Obejmuje ona również takie funkcje, jak przechowywanie danych w iCloud i Apple Music Radio.

Dlaczego pobierane są opłaty za korzystanie z iTunes??

Apple pobiera opłaty za korzystanie z iTunes, aby zrekompensować koszty opracowania i utrzymania oprogramowania. Firma wykorzystuje również przychody ze sprzedaży iTunes do wypłacania tantiem wytwórniom muzycznym i innym dostawcom treści.

Jaka jest różnica między iTunes a Apple Music??

Apple Music to serwis streamingowy, który oferuje dostęp do ponad 30 milionów utworów. Zawiera także takie funkcje, jak stacje radiowe, listy odtwarzania i Beats 1. iTunes to sklep muzyczny, który umożliwia kupowanie i pobieranie utworów i albumów.

Czy utwory w Apple Music są darmowe??

Tak! Apple Music oferuje 3-miesięczny bezpłatny okres próbny, a po jego upływie opłata wynosi tylko 9 USD.99 EUR/miesiąc za jednorazowe członkostwo lub 14 USD.99/miesiąc za członkostwo rodzinne (do 6 osób).

Jak mogę otrzymać Apple Music Premium za darmo??

Nie ma pewności, czy Apple Music Premium będzie dostępne za darmo, ponieważ usługa wymaga opłacenia abonamentu. Istnieje jednak kilka metod, które pozwalają użytkownikom uzyskać dostęp do niektórych funkcji programu za darmo. Jednym ze sposobów jest zapisanie się na bezpłatny okres próbny, a następnie rezygnacja z niego przed jego zakończeniem. Inną opcją jest skorzystanie z subskrypcji planu rodzinnego i dodanie dodatkowego konta, które nie jest obecnie używane.