jak zmusić firmę apple do wymiany telefonu iphone?

Odpowiedź

1. Jeśli masz zepsutego iPhone’a, możesz zanieść go do Apple Store, a oni wymienią go za Ciebie.
  2. Jeśli Twój iPhone nie jest zepsuty, ale masz z nim inne problemy, możesz zadzwonić do Wsparcia Apple, które pomoże Ci rozwiązać problem.

jak zmusić firmę apple do wymiany telefonu iphone

Dlaczego naprawy Apple są tak drogie

Czy Apple da mi nowy telefon??

Apple zwykle nie wydaje nowych telefonów, ale może być w stanie pomóc Ci z Twoim obecnym telefonem.

Czy iPhone’y na wymianę są bezpłatne??

Tak, Apple zaoferuje bezpłatną wymianę każdego iPhone’a, w którym wystąpi wada fabryczna. Będziesz jednak musiał pokryć koszty wysyłki urządzenia do Apple.

Czy mogę wymienić iPhone’a na innego??

Tak, możesz wymienić swojego iPhone’a na innego iPhone’a. Jeśli masz nowszy model iPhone’a, możesz użyć tego samego identyfikatora Apple ID do jego aktywacji. Jeśli masz starszy model iPhone’a, przed jego aktywacją musisz usunąć wszystkie dane ze starego telefonu i skonfigurować go jako nowy telefon.

Z jakich powodów Apple wymieni iPhone’a?

Jest kilka powodów, dla których Apple może zastąpić iPhone’a. Jednym z powodów jest to, że mogą planować wypuszczenie nowego modelu. Innym powodem może być chęć zwiększenia sprzedaży obecnych modeli. Wreszcie, może to być próba pozbycia się zapasów starszych modeli w ramach przygotowań do nowej premiery.

Czy Apple może stwierdzić, że upuściłeś telefon??

Apple nie jest w stanie stwierdzić, czy telefon został upuszczony, ale jest w stanie stwierdzić, czy uległ kolizji. Jeśli czujniki telefonu wykryją nagły ruch, automatycznie utworzą kopię zapasową danych i wyłączą telefon.

Gdy Apple wysyła produkt zastępczy, czy jest on nowy??

Tak, Apple zazwyczaj wysyła nowe i nieużywane produkty zastępcze. Mogą jednak zaistnieć pewne okoliczności, w których produkt zastępczy nie jest nowy. Na przykład jeśli iPhone jest uszkodzony i wymaga wymiany, zamiennik może nie być nowy, ponieważ prawdopodobnie oryginalne urządzenie nie było nowe w momencie sprzedaży.

Jaka jest różnica między iPhone’em odnowionym a zastępczym??

Główna różnica między iPhone’ami odnowionymi a zastępczymi polega na tym, że modele odnowione były wcześniej używane przez kogoś innego, natomiast modele zastępcze są zupełnie nowe. Odnowione iPhone’y mogą mieć pewne uszkodzenia kosmetyczne, ale zostały przetestowane i otrzymały certyfikat, że działają jak nowe. Z drugiej strony, zastępcze iPhone’y są zupełnie nowe i nigdy wcześniej nie były używane.

Czy można wymienić pękniętego iPhone’a?

Tak, możesz wymienić pękniętego iPhone’a. Jednak wartość telefonu zostanie obniżona z powodu jego uszkodzenia. Przed oddaniem telefonu do wymiany może być konieczne uiszczenie opłaty za jego naprawę.

Jak złożyć wniosek o AppleCare??

Aby skorzystać z programu AppleCare, należy podać numer seryjny urządzenia oraz dowód zakupu. Możesz to zrobić online, przez telefon lub w Apple Store.

Jak długo działa program AppleCare?

AppleCare to gwarancja, która obejmuje urządzenie Apple przez dwa lata.

Czy Apple wymienia telefony w ramach gwarancji??

Tak, Apple wymieni telefony, które są objęte gwarancją. Jeśli telefon nie jest objęty gwarancją, być może uda Ci się kupić zamiennik od firmy Apple.

Czy mogę wykupić AppleCare po utracie telefonu??

Tak, możesz kupić AppleCare po utracie telefonu. Będziesz musiał przedstawić dowód zakupu oraz numer seryjny swojego urządzenia.

Czy po 60 dniach nadal mogę kupić program AppleCare??

Tak, po 60 dniach nadal możesz kupić AppleCare. Jeśli Twoje urządzenie jest nadal objęte gwarancją, możesz wykupić program AppleCare+ w ciągu 60 dni od daty wygaśnięcia pierwotnej gwarancji. Jeśli Twoje urządzenie nie jest już objęte gwarancją, możesz wykupić program AppleCare+ na okres do jednego roku od daty zakupu urządzenia.

Czy mogę skorzystać z AppleCare po uszkodzeniu telefonu??

Tak, po uszkodzeniu urządzenia można skorzystać z programu AppleCare, ale uszkodzenie musi być objęte gwarancją AppleCare. Jeśli uszkodzenie nie jest objęte gwarancją, to będziesz musiał sam zapłacić za naprawę.

Czy Apple zaakceptuje wymianę z pękniętymi plecami??

Tak, Apple przyjmie urządzenia z pękniętą obudową. Urządzenie musi być jednak sprawne, a pęknięcie nie może wpływać na jego funkcjonalność.