Jak dołączyć do programu beta Threads? Czy można dołączyć do programu beta na Androida lub iOS??

Threads, aplikacja, zdobyła ogromne kamienie milowe, stając się najszybciej rozwijającą się aplikacją w historii. Aplikacja Threads zgromadziła 100 milionów użytkowników w ciągu zaledwie pięciu dni. Ze względu na ogromny sukces Meta otworzyła programy beta dla aplikacji Threads. Więc tutaj powiem ci Jak dołączyć do programu beta Threads.

Dzięki programowi beta Threads funkcjonalność aplikacji zostanie ulepszona wraz z poprawkami błędów. Aby otrzymywać więcej informacji na temat aplikacji Threads, należy się w niej zarejestrować. W końcu aplikacja Meta Threads umożliwia deweloperom i użytkownikom.

Zacznijmy więc i dowiedzmy się, jak dołączyć do programu Threads Beta. Tutaj dowiesz się, czy możesz dołączyć tylko na urządzeniach z Androidem, czy także na iOS.

Czy można dołączyć do programu beta Threads na iPhonie??

Jak dołączyć do programu beta Threads? Czy można dołączyć do programu beta na Androida lub iOS?

Nie, do tej pory nie można dołączyć do programu beta Threads na iPhonie. Program beta nie jest dostępny w App Store. Tak więc użytkownicy Apple muszą poczekać na jego pojawienie się, ponieważ nie jest pewne, kiedy zostanie ogłoszony w przyszłości.

Czy można dołączyć do programu beta Threads na Androida??

Tak, możesz dołączyć do programu beta Threads na Androida. Użytkownicy Androida mogą cieszyć się wczesnym dostępem do funkcji, a także ulepszeń aplikacji. Program jest dostępny wyłącznie w Google Play.

Jak uzyskać dostęp do wersji beta Threads?

Jak dołączyć do programu beta Threads? Czy można dołączyć do programu beta na Androidzie lub iOS?

Jeśli chcesz dołączyć do programu beta Threads, zacznijmy i dowiedzmy się, jak uzyskać dostęp do wersji beta Threads. Obecnie tylko użytkownicy Androida mogą uzyskać dostęp do wersji beta Threads. Tutaj powiem ci, jak to zrobić-

  1. Przejdź do Threads Program beta strona.
  2. Stuknij na Zostań testerem ikona.
  3. Zaloguj się za pomocą konta Google połączonego z urządzeniem z systemem Android.
  4. Potwierdź subskrypcję programu beta.
  5. W ten sposób otrzymasz wszystkie aktualizacje oraz dostęp do nowych funkcji i ulepszeń, i to wszystko.

Podsumowanie

To wszystko o tym, jak dołączyć do programu beta Threads. Szkoda, że użytkownicy Apple nie mogą teraz uzyskać dostępu do programu beta. Ale już teraz użytkownicy Androida mogą uzyskać dostęp do programu beta i cieszyć się wczesnym dostępem do funkcji. Odwiedzaj witrynę, aby poznać wszystkie trendy! Miłego dnia!

Często zadawane pytania

1. Jak dołączyć do beta testerów Threads?

Możesz po prostu odwiedzić stronę programu beta Threads, dotknąć ikony Zostań testerem i dołączyć do beta testera Threads.

2. Czy można dołączyć do programu beta Threads w sklepie Google Play??

Tak, możesz łatwo dołączyć do programu beta Threads w sklepie Google Play na urządzeniach z Androidem.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka