Jak zresetować moje konto w usłudze?

Odpowiedź

1. Na nowym urządzeniu otwórz aplikację LINE i stuknij opcję Zaloguj się.
  2. Wprowadź swój numer telefonu i stuknij strzałkę.
  3. Wprowadź sześciocyfrowy kod weryfikacyjny.
  4. Stuknij Tak. Stuknij Nie pamiętam hasła.
  5. Wprowadź adres e-mail zarejestrowany na koncie LINE.

Line Login: Nie pamiętam hasła do linii || Jak zresetować hasło do linii za pomocą poczty e-mail

Line App Verification Code Not Received & Account Create/Sign Up Problem Solved

Jak mogę w skrócie sprawdzić wykorzystanie moich danych??

Jeśli chcesz poznać kod PIN do swojego telefonu. Dzieje się tak zazwyczaj po kilkukrotnym wprowadzeniu nieprawidłowego kodu PIN. Aby go odblokować, wystarczy kilkakrotnie wprowadzić numer PIN w niewłaściwej kolejności, zgodnie ze wskazaniami słuchawki, lub zadzwonić pod numer 150 z innego telefonu. Spowoduje to wyświetlenie automatycznego komunikatu z prośbą o wprowadzenie kodu PUK; domyślnie wykonywane jest połączenie, które trwa tylko 30 sekund. Wystarczy wybrać numer „150” z innego telefonu BT lub słuchawki; nie używaj numeru 150. Wiedząc, gdzie co miesiąc trafiają pieniądze, łatwo jest wybrać numer „0000”. Wprowadź ten kod w telefonie, a blokada SIM zostanie zresetowana.

Czy usługa LINE play usuwa nieaktywne konta?

Nie, LINE nie usuwa nieaktywnych kont. Jest to świetna usługa dla osób, które nie są tak aktywne w mediach społecznościowych, a także dla tych, którzy chcą zachować swoje konto jako cyfrowe archiwum.

Co się stanie, jeśli usuniesz aplikację LINE??

Jeśli usuniesz aplikację LINE, nie będziesz mógł jej używać na swoim telefonie. Jednak nadal możesz uzyskać dostęp do aplikacji LINE za pośrednictwem komputera.

Jak zweryfikować swoje konto LINE??

Aby zweryfikować swoje konto LINE, musisz wysłać kod weryfikacyjny na adres e-mail powiązany z Twoim kontem. Możesz go znaleźć, logując się do LINE i klikając „profil” w prawym górnym rogu, a następnie „informacje o koncie”.”
Kod weryfikacyjny zostanie wysłany na Twój adres e-mail w ciągu 10 minut.

Ile razy można zawiesić konto tmobile LINE??

Odpowiedź na to pytanie jest trudna. Jest wiele czynników, które mają wpływ na to, ile razy można zawiesić linię T-Mobile. Głównym czynnikiem jest czas trwania zawieszenia, od którego zależy, co stanie się z kontem. Jeśli zawieszenie trwa krócej niż 30 dni, wszystkie wiadomości i dane zostaną zachowane zgodnie z Warunkami świadczenia usług przez T-Mobile. Jeśli zawieszenie trwa dłużej niż 30 dni, wiadomości i dane mogą zostać usunięte.