Jak odzyskać zhakowane konto na Instagramie: 3 proste metody!

Hakowanie konta na Instagramie jest jednym z najłatwiejszych sposobów na uzyskanie danych osobowych, w tym danych e-mail na Instagramie. Hakowanie jest jednym z głównych cyberprzestępstw i aby naprawdę chronić swoje dane, musisz upewnić się, że hasło do Instagrama jest wystarczająco silne. Ale jeśli niestety Twoje konto na Instagramie zostało zhakowane i musisz znać sposoby jego odzyskania, jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule powiem ci, Jak odzyskać zhakowane konto na Instagramie.

Istnieją głównie dwa sposoby, w jakie konto Instagram jest hakowane, jeden jest podstawowym sposobem, w jaki haker zmienia hasło i informacje na koncie. Innym sposobem jest to, że haker naśladuje ciebie i twoje informacje. Tak więc, bez zbędnych ceregieli, dowiedzmy się, jak odzyskać zhakowane konto na Instagramie.

Jak odzyskać zhakowane konto na Instagramie?

Jak już wspomniałem, istnieją dwa sposoby zhakowania konta na Instagramie. Postępując zgodnie z poniższym przewodnikiem, dowiesz się, jak odzyskać zhakowane konto na Instagramie.

Metoda 1: Odzyskaj zhakowane konto na Instagramie, żądając linku logowania z Instagrama

Jednym ze sposobów, w jaki możesz podejrzewać, że Twoje konto na Instagramie zostało zhakowane, jest brak możliwości zalogowania się na swoje konto. W takim przypadku należy poprosić o link logowania z Instagrama. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

Jak odzyskać zhakowane konto na Instagramie
  1. Uruchom aplikację Instagram aplikacji na urządzeniu.
  2. Na stronie logowania dotknij Zapomniałem hasła opcja.
  3. Teraz będziesz musiał wprowadzić swój nazwa użytkownika, adres e-mail lub numer telefonu który jest powiązany z Twoim kontem i teraz kliknij przycisk Następny przycisk.
  4. Na stronie wprowadź kod kod captcha.
  5. Teraz wybierz swój adres e-mail lub numer telefonu na który link zostanie wysłany.
  6. Po zakończeniu dotknij przycisku Dalej przycisk.
  7. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, a otrzymasz wiadomość e-mail link do logowania w wiadomości e-mail lub SMS.

Metoda 2: Odzyskaj zhakowane konto na Instagramie, sprawdzając skrzynkę pocztową pod kątem wiadomości z Instagrama

Innym sposobem na poznanie i odzyskanie konta Instagram jest obserwowanie skrzynki pocztowej. Jeśli Twój adres e-mail został zmieniony przez hakera, Instagram powiadomi Cię o tym za pomocą wiadomości e-mail. Aby sprawdzić adres e-mail dla wiadomości z Instagrama, wykonaj podane kroki.

Jak odzyskać zhakowane konto na Instagramie
  1. Przejdź do swojego skrzynka pocztowa na urządzeniu.
  2. W skrzynce pocztowej możesz znaleźć wiadomość e-mail od zespół bezpieczeństwa Instagram, dotknij go.
  3. Możesz łatwo zabezpieczyć swoje konto przed pocztą wysyłaną przez Instagram. Funkcja bezpieczeństwa poczty pozwoli ci Cofnij zmiany na koncie Instagram.
  4. Możesz łatwo poprosić o link do logowania w wiadomości e-mail, a następnie wykonaj kroki wymienione w pierwszej metodzie zabezpieczenia konta na Instagramie.

Metoda 3: Odzyskaj zhakowane konto na Instagramie, prosząc o kod bezpieczeństwa lub wsparcie z Instagrama

Możesz także skontaktować się z zespołem pomocy technicznej Instagrama, aby odzyskać swoje konto na Instagramie. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

Jak odzyskać zhakowane konto na Instagramie
  1. Uruchom aplikację Instagram aplikacja na urządzeniu.
  2. Na stronie logowania dotknij przycisku Potrzebujesz więcej pomocy opcja.
  3. wybierz swój adres e-mail lub numer telefonu, na którym znajduje się kod bezpieczeństwa zostanie odebrany.
  4. Teraz kliknij wyślij kod bezpieczeństwa opcja, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Jak chronić swoje konto na Instagramie?

Hakowanie jest jednym z najłatwiejszych sposobów na uzyskanie informacji. Musisz upewnić się, że Twoje konto na Instagramie jest chronione za wszelką cenę. Aby chronić swoje konto na Instagramie, postępuj zgodnie z podanym przewodnikiem.

1. Włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Jak odzyskać zhakowane konto na Instagramie

Upewnij się, że uwierzytelnianie dwuskładnikowe na koncie Instagram jest włączone. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe to ulepszony system bezpieczeństwa, w którym musisz podać kod wysyłany SMS-em za każdym razem, gdy logujesz się na swoje konto na Instagramie z innych urządzeń.

2. Sprawdź swoją aktywność logowania

Jak odzyskać zhakowane konto na Instagramie

Upewnij się, że jesteś świadomy swoich działań logowania w aplikacji. Aby śledzić aktywność logowania, musisz przejść do sekcji bezpieczeństwa aplikacji Instagram. Możesz łatwo sprawdzić urządzenia, na których Twoje konto jest zalogowane, a także możesz dowiedzieć się o lokalizacjach geograficznych, z których Twoje konto jest zalogowane.

3. Sprawdź, które aplikacje innych firm mają dostęp do Twojego konta na Instagramie

Jak odzyskać zhakowane konto na Instagramie

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, jest sprawdzenie, które aplikacje innych firm mają dostęp do aplikacji Instagram. Hakerzy mają łatwy dostęp do aplikacji innych firm i mogą łatwo uzyskać dostęp do konta na Instagramie za pośrednictwem tych aplikacji.

Oglądaj Jak odzyskać zhakowane konto na Instagramie

Instagram jest znana z ciągle zmieniających się trendów i aktualizacji. Twoje konto na Instagramie zawiera Twoje dane osobowe i może paść ofiarą hakerów. Wiedzieć, Jak odzyskać zhakowane konto na Instagramie, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Więcej trendów można znaleźć na stronie.

Jak odzyskać zhakowane konto na Instagramie?

1. Żądając linku logowania z Instagrama.
2. Sprawdzając skrzynkę pocztową pod kątem wiadomości z Instagrama.
3. Żądając kodu bezpieczeństwa lub wsparcia z Instagrama.

Jak chronić swoje konto na Instagramie?

1. Włączając uwierzytelnianie dwuskładnikowe.
2. Sprawdzając swoją aktywność logowania.