Co to jest przewodnik po Friendmoji Układu Słonecznego na Snapchacie?

Przedstawiamy ekscytujące wiadomości na temat najnowszych i popularnych aktualizacji w mediach społecznościowych. Przedstawiamy nowe funkcje i aplikacje uruchomione, aby pomóc Ci cieszyć się i poprowadzić Cię w podróży przez platformy mediów społecznościowych. Przewodnik po Friendmoji w systemie Friend Solar jest jedną z takich funkcji uruchomionych przez Snapchat. Jest to usługa członkostwa premium mająca na celu zwiększenie przychodów w Snapchacie.

Jeśli regularnie korzystasz ze Snapchata, ta funkcja nie jest dla Ciebie nowa, ponieważ znajdziesz ją również w Whatsapp Business i Telegramie. Snapchat+ to członkostwo premium Snapchata, które daje użytkownikom dostęp do wielu ekskluzywnych i wstępnie wydanych funkcji. Miesięczna subskrypcja wynosi 43.99 USD.

Funkcje poprawiają i personalizują doświadczenie Snapchata, co pomaga uzyskać najczęściej używane funkcje aplikacji. Możesz nawet sprawdzić niesamowite nowe funkcje przed innymi. Zapoznajmy się więc szczegółowo z tą funkcją poniżej.

Przewodnik po Friendmoji Układu Słonecznego

Teraz za Snapchat, będziesz mógł zauważyć “najlepszego przyjaciela&#8221 lub “przyjaciela&#8221 wraz ze złotym pierścieniem na profilu przyjaźni innego użytkownika Snapchata. Ten z odznaką “Best Friends&#8221 oznacza, że dana osoba jest jednym z ośmiu najbliższych przyjaciół&#8217. Natomiast odznaka “Przyjaciele&#8221 wskazuje, że dana osoba jest jednym z ośmiu najbliższych przyjaciół, ale nie ze sobą.

Teraz każda planeta reprezentuje inne miejsce na liście najlepszych przyjaciół po kliknięciu na odznakę. Dlatego w układzie słonecznym Snapchata, jeśli jesteś Słońcem, a jeden z twoich znajomych jest Marsem, to jesteś ich trzecim najbliższym przyjacielem, zgodnie z położeniem planet względem Słońca.

Snapchat Premium Planets

W Snapchacie istnieją planety premium, podobnie jak w naszym układzie słonecznym. Planetami są Merkury, Wenus, Ziemia, Mars, Jowisz, Saturn, Uran i Neptun. Każda planeta ma specjalne friendmoji, które ją reprezentuje. Kiedy poznasz te funkcje i zaczniesz z nich korzystać, pokochasz je.

Podsumowanie

Przewodnik po Friendmoji w systemie Friend Solar to najnowsza funkcja Snapchata. I jak każda inna funkcja dodawana do platformy, użytkownicy ją uwielbiają i chętnie z niej korzystają. Nawet ja wypróbowałem tę funkcję na moim koncie Snapchat i uwierz mi, że po prostu ją pokochałem. Dlatego radziłbym ci skorzystać z tej funkcji i jestem pewien, że równie byś ją pokochał.

Często zadawane pytania

Co to jest przewodnik Friendmoji po układzie słonecznym przyjaciela??

Jest to najnowsza funkcja w Snapchacie, która bardziej przypomina nasz układ słoneczny.

Co dzieje się w przewodniku Friendmoji układu słonecznego w Snapchacie??

Ty i Twoi znajomi możecie zdobywać odznaki i przypominać układ słoneczny znajomych, którzy są najbliżej Ciebie na Snapchacie.

Jak mogę zrobić przewodnik po Friendmoji w systemie Friend Solar na Snapchacie??

Musisz wybrać swoich przyjaciół i najlepszych przyjaciół na Snapchacie, a zostaną oni przedstawieni jako planeta, a także otrzymają specjalne emoji.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka