Jak naprawić przewijanie wideo YouTube w dół po naciśnięciu spacji?

YouTube to miejsce docelowe dla wszystkich Twoich potrzeb wideo. YouTube stał się jedną z najbardziej poszukiwanych platform wideo na współczesnej scenie mediów społecznościowych. Podczas gdy jego popularność wzrosła skokowo w ciągu ostatnich kilku lat, platforma wciąż napotyka tymczasowe usterki od czasu do czasu. Ostatnio wielu użytkowników skarżyło się, że pauza spacji YouTube nie działa, a wideo YouTube przewija się w dół zamiast pauzować po naciśnięciu spacji. Jeśli jesteś kimś, kto stoi w obliczu tego samego problemu, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule powiem ci Jak naprawić przewijanie wideo YouTube w dół po naciśnięciu spacji.

Wszyscy wiemy, że naciśnięcie spacji w dowolnym filmie na YouTube powinno zatrzymać i wstrzymać wideo, ale zamiast tego nowa usterka powoduje, że przewija się ono na stronie. Tak więc, bez zbędnych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się, jak przewijać wideo w YouTube i jak naprawić przewijanie wideo w YouTube po naciśnięciu spacji.

Dlaczego wideo YouTube przewija się w dół po naciśnięciu spacji??

Jak naprawić przewijanie wideo YouTube w dół po naciśnięciu spacji?

Nowa usterka w YouTube wprawiła wielu użytkowników w zakłopotanie i złość; użytkownicy skorzystali z platform takich jak Twitter i Reddit, aby wyrazić swoją frustrację z powodu przewijania YouTube w dół po naciśnięciu spacji.

Po naciśnięciu spacji na filmie na YouTube, ma się on zatrzymać, ale zamiast tego, z usterką, nie zatrzymuje się i nadal przewija stronę. Najczęstszą przyczyną błędu jest to, że gdy wideo nie jest w centrum uwagi, dzieje się tak.

Z nową usterką, uwaga nie jest skupiona na filmie, a raczej na stronie YouTube. Błąd może również wystąpić, jeśli przypadkowo kliknąłeś poza filmem.

Jak naprawić przewijanie wideo YouTube w dół po naciśnięciu spacji?

Tymczasowe usterki w YouTube mogą być dość uciążliwe. Istnieją różne sposoby rozwiązania tego problemu. W poniższym przewodniku wyjaśniłem sposoby naprawienia błędu przewijania wideo YouTube w dół po naciśnięciu spacji.

Metoda 1: Napraw przewijanie wideo YouTube w dół po naciśnięciu spacji za pomocą skryptu Tampermonkey

Pierwszą metodą, którą możesz wypróbować, jest pobranie i użycie skryptu Tampermonkey. Tampermonkey to rozszerzenie, w którym należy utworzyć nowy skrypt, a następnie go wkleić. Aby użyć skryptu Tampermonkey, wykonaj następujące kroki.

  1. Przejdź do przeglądarki Chrome i zainstaluj skrypt Rozszerzenie Tampermonkey. Po zainstalowaniu, przypnij go.
  2. Stuknij w Tampermonkey extension i wybrać opcję Utwórz nowy skrypt.
  3. Teraz podświetl i usuń kod na skrypcie.
  4. Następnie należy skopiować kod z tej strony JavaScript Github plik.
  5. Teraz przejdź do skryptu Tampermonkey i wkleić kod.
  6. Wybierz Plik, a następnie kliknij Zapisz i upewnić się, że skrypt jest włączony.
  7. Teraz przejdź do YouTube do oglądania wideo na YouTube i spróbuj wstrzymać go, naciskając spację!

Metoda 2: Napraw przewijanie wideo YouTube w dół po naciśnięciu spacji przez naciśnięcie przycisku „K”

Jak naprawić przewijanie wideo YouTube w dół po naciśnięciu spacji?

Następną metodą, którą możesz wypróbować, jest użycie przycisku K. Możesz łatwo przełączyć się z naciśnięcia przycisku spacji na wstrzymanie wideo, naciskając przycisk „K”. Przycisk „K” jest oficjalnym skrótem klawiaturowym YouTube od Google.

Metoda 3: Napraw przewijanie wideo YouTube w dół po naciśnięciu spacji, ustawiając ostrość odtwarzacza wideo

Jak naprawić przewijanie wideo YouTube w dół po naciśnięciu spacji?

Ponieważ wspomniałem już, że błąd może wynikać z tego, że odtwarzacz wideo nie jest w centrum uwagi. Możesz spróbować naprawić usterkę, przywracając ostrość wideo. Aby ustawić ostrość odtwarzacza wideo, należy kliknąć w dowolnym miejscu w ramce wideo. Teraz, po kliknięciu na klatkę wideo, naciśnięcie spacji powinno wstrzymywać i wstrzymywać wideo zgodnie z oczekiwaniami, bez przewijania strony w dół.

Podsumowanie

YouTube jest jedną z najpopularniejszych platform do strumieniowego przesyłania wideo. Co drugi dzień platforma aktualizuje swoją aplikację, aby nadążyć za potrzebami odbiorców. Ostatnio wielu użytkowników skarżyło się, że ich filmy na YouTube przewijają się w dół zamiast wstrzymywać po naciśnięciu spacji. Wiedzieć, Jak naprawić przewijanie wideo YouTube w dół po naciśnięciu spacji?, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym.

Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, mediów społecznościowych i gier, odwiedzaj witrynę. W przypadku jakichkolwiek pytań skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

1. Dlaczego film na YouTube przewija się w dół po naciśnięciu spacji??

Najczęstszą przyczyną błędu jest to, że gdy wideo nie jest ostre, dzieje się tak. Oznacza to po prostu, że zamiast wideo strona jest w centrum uwagi.

2. Jak naprawić przewijanie wideo YouTube w dół po naciśnięciu spacji?

1. Za pomocą skryptu Tampermonkey.
2. Naciskając przycisk „K”.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka