Jak wyłączyć ograniczenia w Messengerze na Androida & iPhone (2023)

Facebook Messenger, mimo że jest inną aplikacją, wymaga danych logowania do konta na Facebooku, aby można było uzyskać dostęp do Facebook Messenger. Nieograniczona aplikacja Facebook i aplikacja Messenger mają różne znaczenia. Gdy ograniczysz kogoś na Messengerze, użytkownik nie będzie mógł wysyłać ci żadnych dalszych wiadomości. Możesz łatwo ograniczyć lub odblokować użytkownika w Messengerze. W tym artykule powiem ci, Jak wyłączyć ograniczenia na Messengerze.

Po ograniczeniu użytkownika na Messengerze dana osoba nadal jest Twoim znajomym na Facebooku i może widzieć Twoje posty i historie, ale nie może wysyłać Ci wiadomości ani dzwonić do Ciebie na Messengerze. Więc bez zbędnych ceregieli, dowiedzmy się, jak odblokować Messengera.

Jak cofnąć ograniczenie na Messengerze?

Jak wyłączyć ograniczenia w Messengerze na Androidzie i iPhonie (2022)

Zbyt wiele wiadomości na Messengerze może być przytłaczające, ale dzięki Facebookowi możesz łatwo ograniczyć i odblokować użytkownika na Messengerze. Aby odblokować kogoś na Messengerze, postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem.

Metoda 1: Jak odblokować Messengera na Androidzie

Jak odblokować Messengera na Androidzie i iPhonie (2022)

Aby odblokować kogoś na Messengerze w systemie Android, wykonaj następujące kroki.

1. Uruchom komunikator na urządzeniu z Androidem.
  2. Kliknij ikonę profil w górnej części ekranu.
  3. W menu stuknij ikonę Prywatność i wsparcie opcja.
  4. W menu prywatności stuknij w konta z ograniczeniami.
  5. Wybierz konto, które chcesz ograniczyć unrestrict, i w dolnej części ekranu dotknij unrestrict.

Metoda 2: Jak odblokować Messengera na iPhonie

Aby odblokować kogoś na Messengerze na iPhonie, musisz wykonać następujące kroki.

1. Uruchom komunikator na telefonie iPhone.
  2. W prawym dolnym rogu dotknij przycisku ikona ustawień ze swoim profilem.
  3. Z listy opcji stuknij w Prywatność & Bezpieczeństwo.
  4. W Kto może mieć dostęp sekcja Ty, dotknij konta z ograniczeniami.
  5. Zobaczysz lista kont z ograniczeniami, naciśnij konto, które chcesz ograniczyć unrestrict, i dotknij odblokowanie.

Co to znaczy odblokować kogoś na Messengerze??

Gdy ograniczysz dowolnego użytkownika na Messengerze, nie będzie on mógł wysyłać ci żadnych dalszych wiadomości. Mimo to będziesz mógł pozostać znajomym na Facebooku, a użytkownik z ograniczeniami będzie mógł zobaczyć Twoje posty i historie w aplikacji Facebook.

Jeśli chcesz ograniczyć dowolnego użytkownika zarówno na Facebooku, jak i na Messengerze, będziesz musiał zrobić to indywidualnie w obu aplikacjach. Po ograniczeniu użytkownika na Messengerze, wykonywane są następujące czynności.

1. Gdy ograniczysz kogoś na Messengerze, nie będziesz mógł odbierać wiadomości i połączeń od ograniczonego użytkownika. Podobnie nie będziesz mógł wykonywać połączeń ani wysyłać wiadomości do ograniczonego użytkownika.
  2. Gdy ograniczysz użytkownika na Messengerze, rozmowa, którą prowadziłeś z użytkownikiem, zostanie również usunięta z okna czatu Messengera.
  3. Ograniczony użytkownik nie ma możliwości sprawdzenia, czy przeczytałeś wiadomości.
  4. Dzięki Facebookowi ograniczanie kogoś na Messengerze jest dość anonimowe. Oznacza to, że aplikacja nie powiadomi drugiego użytkownika, że został ograniczony.
  5. Zielona kropka, która pokazuje status online użytkownika, nie będzie dostępna dla użytkownika z ograniczeniami. W ten sam sposób nie będziesz mógł zobaczyć ich statusu online.
  6. Listę użytkowników z ograniczeniami można sprawdzić, przechodząc do swojego profilu, a następnie wyszukując w menu Prywatność.

Dlaczego wiadomości na Messengerze są ograniczone??

Istnieje wiele powodów, dla których wiadomości w Messengerze są ograniczone, najczęstsze z nich to:

1. Wysłałeś zbyt wiele wiadomości ze swojego konta.
  2. Wysłane wiadomości naruszyły wytyczne Facebooka.
  3. Twoje połączenie internetowe jest wolne.

Jak wyłączyć ograniczenia w Messengerze?

Facebook to współczesna platforma mediów społecznościowych, która jest znana z jednoczenia świata. Gdy ograniczysz kogoś na Messengerze, użytkownik nie będzie mógł wysyłać Ci żadnych dalszych wiadomości. Możesz je łatwo odblokować, aby wiedzieć, Jak odblokować ograniczenia na Messengerze, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Aby uzyskać więcej popularnych rzeczy, odwiedzaj witrynę.

Jak odblokować ograniczenia na Messengerze?

1. Uruchom komunikator na telefonie iPhone
2. W prawym dolnym rogu dotknij ikony ustawień przy swoim profilu
3. Z listy opcji wybierz Prywatność & Bezpieczeństwo.
4. W sekcji Kto może się z Tobą skontaktować stuknij w Konta z ograniczeniami
5. Zobaczysz listę kont z ograniczeniami, naciśnij konto, które chcesz odblokować i dotknij odblokowania

Dlaczego wiadomości w Messengerze są ograniczone??

1. Wysłałeś zbyt wiele wiadomości ze swojego konta
2. Twoje wiadomości naruszyły wytyczne Facebooka
3. Połączenie internetowe jest wolne

Czy mogę pozostać znajomym na Facebooku z kimś, kogo ograniczyłem na Messengerze??

Tak, będziesz mógł pozostać znajomym na Facebooku. Użytkownik z ograniczeniami będzie mógł zobaczyć Twoje posty i historie w aplikacji Facebook.