Nowe funkcje Whatsapp w 2023 r. | Co nowego & co się zmieniło&#8217?

Whatsapp to aplikacja, która pomaga rozmawiać z kimkolwiek, niezależnie od czasu i lokalizacji osoby na całym świecie. Dlatego ta aplikacja pomogła użytkownikom w łatwym łączeniu się za pomocą jednego kliknięcia. Teraz Nowe funkcje Whatsapp zostaną wprowadzone dla użytkowników w ciągu kilku najbliższych dni. Oczekuje się, że będą one niesamowite i zwiększą komfort użytkowania aplikacji.

Whatsapp ma jedne z najlepszych funkcji, które pomagają użytkownikom zaangażować się w coś więcej niż tylko wymianę tekstów na platformie. Teraz platforma wprowadziła kilka bardziej zaawansowanych funkcji i wkrótce je wprowadzi. Funkcje te sprawią, że korzystanie z platformy będzie znacznie łatwiejsze niż oczekiwano.

Czytaj dalej, a otrzymasz wszystkie wymagane informacje o nowych funkcjach, które zostaną wkrótce wprowadzone na platformie. Jestem pewien, że funkcje byłyby niesamowite i niecierpliwie czekałbyś na ich wydanie.

Nowe funkcje Whatsapp (aktualizacja 2023)

Nowe funkcje Whatsapp

Niedawno wraz z nadejściem nowego roku, WhatsApp wprowadził nowy zestaw nowych funkcji Whatsapp na swojej platformie. Funkcje są dostępne zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS.

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, firma rozważa wprowadzenie nowych funkcji na swojej platformie. Są to transfer czatu, nowy tryb aparatu i blokowanie skrótów.

Przejdź poniżej, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat nowych funkcji Whatsapp; prosimy o zapoznanie się z tym samym.

1. Transfer czatu

Cóż, low-key, wszyscy czekaliśmy na to OD ZAWSZE! Nowa funkcja wprowadzona przez Whatsapp pozwoli użytkownikom przenieść historię czatów na nowe urządzenie z Androidem bez pomocy Dysku Google.

Za pomocą tej funkcji można bezpiecznie przenieść historię czatu z zachowaniem prywatności na innym urządzeniu. Funkcja jest obecnie opracowywana i wkrótce zostanie wprowadzona w nadchodzących aktualizacjach aplikacji.

2. Skrót blokowy

Skrót blokowy

Kontynuując listę nowych funkcji Whatsapp w 2023 roku, możesz nawet zablokować kontakty w swojej aplikacji. Funkcja będzie dostępna w opcji powiadomień w aplikacji. Możesz to zobaczyć, gdy otrzymasz wiadomość od nieznanego numeru. Ta funkcja pomaga usunąć przypadkowe blokowanie zwykłych kontaktów po otrzymaniu lub odpowiedzi na jakiekolwiek powiadomienia.

3. Nowy tryb aparatu

Nowy tryb aparatu

Według zaufanych raportów, w Whatsapp wprowadzany jest nowy tryb aparatu, w którym można łatwo przełączać się między aparatem a trybem wideo za pomocą jednego kliknięcia!

W ostatniej opcji należy Naciśnij i przytrzymaj, aby nagrać wideo na WhatsApp. Ale wraz z wprowadzeniem nowej funkcji nagrywanie wideo na WhatsApp stanie się łatwe. Nowe funkcje Whatsapp zostaną wprowadzone w najnowszych aktualizacjach.

Wszystkie nowe funkcje będą dostępne w przyszłych aktualizacjach aplikacji, a użytkownicy będą mogli cieszyć się nimi później. Wcześniej Whatsapp wprowadził funkcję obrazu w obrazie dla urządzeń z systemem iOS, ochronę zrzutów ekranu do przeglądania wiadomości na urządzeniach z systemem Android i nie tylko.

Rzeczywista data wydania tych funkcji nie jest jeszcze znana użytkownikom. Ale są one testowane i zostaną upublicznione tylko wtedy, gdy będą gotowe do użycia dla użytkowników na całej platformie.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że spodobał Ci się artykuł na temat nowych funkcji Whatsapp i z niecierpliwością będziesz czekać na aktualizacje, które zostaną wprowadzone w aplikacji. Funkcje te znacznie ułatwią pracę, a doświadczenie użytkownika na platformie będzie również wspaniałe. Poczekajmy więc, aż funkcje zostaną wkrótce udostępnione! Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcji, zasubskrybuj naszą stronę internetową, stronę, teraz.

Często zadawane pytania

Jakie są nowe funkcje Whatsapp?

Niedawno WhatsApp wprowadził nowe funkcje na swojej platformie. Funkcje są dostępne zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS. Są to transfer czatu, nowy tryb kamery i skrót blokady.

Co to jest skrót blokowy, nowa funkcja WhatsApp?

W jednej z najnowszych funkcji Whatsapp możesz zablokować kontakty w aplikacji. Funkcja będzie dostępna w opcji powiadomień w aplikacji. Zobaczysz go, gdy otrzymasz wiadomość od nieznanego numeru.

Czym jest nowy tryb kamery w Whattsapp?

W WhatsApp wprowadzono nowy tryb aparatu, w którym można łatwo przełączać się między aparatem a trybem wideo jednym kliknięciem!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka