Jaki jest największy kult na TikTok w 2023 roku?? Top 5 kultów na TikTok

TikTok to nie tylko bycie na liście najbardziej lubianych filmów lub posiadanie nazwy na liście najczęściej oglądanych filmów TikTok. Ta platforma ma coś więcej niż tylko polubienia i wyświetlenia, o które można konkurować. Kulty na TikTok są czymś, co również może przynieść ci wyróżnienie na platformie. Nie bądź zaskoczony, TikTok ma swój własny rodzaj kultu, który może przynieść ci imię i sławę. A w dzisiejszym artykule powiem ci Jaki jest największy kult na TikTok? już teraz. Czy jesteście gotowi??

Ostatnio nastąpił wzrost liczby kultów na TikTok. Niezależnie od tego, czy jakikolwiek muzyk skradł serce TikTokera swoją piosenką, czy jakąś postacią z serialu dramatycznego, TikTok ma różne kulty wspierające tych, których kochają. Kiedy tak wiele kultów rodzi się prawie każdego roku, staje się prawie niemożliwe, aby nie myśleć o tym, który jest największym kultem na TikTok, prawda??

Więc bez zbędnych ceregieli przejdźmy do artykułu i dowiedzmy się, jaki jest największy kult na TikTok. Dlaczego więc czekać?? Zacznijmy!

Czym są kulty TikTok?

Czym są kulty TikTok?

Kulty TikTok w niczym nie przypominają typowych kultów; są w rzeczywistości fandomami lub, innymi słowy, grupami ludzi na platformie, wśród których popularna jest konkretna osoba lub rzecz. Te kulty działają online i mają tylko wirtualne istnienie.

Ponadto kulty te używają określonego motywu na swoim zdjęciu profilowym, a czasami używają tych samych obrazów jako zdjęcia profilowego, aby można je było łatwo zidentyfikować jako kult, do którego należą. Innym powodem, dla którego to robią, jest okazanie solidarności.

5 największych kultów na TikToku

Teraz, gdy już wiesz, czym są kulty TikTok, nadszedł czas, aby dowiedzieć się o 5 największych kultach na TikTok. A poniżej wspomniałem i wyjaśniłem, dlaczego 5 największych kultów Tiktok.

1. Kult Eddiego

Kult Eddiego

Kult online, który obecnie rządzi TikTok, to Eddie Cult, znany również jako kult Eddiego Munsona. Jeśli oglądałeś nowy sezon Stranger Things, sci-fi dostępnego na Netflix, musisz wiedzieć, kim jest Eddie Munson.

Jest to jedna z postaci serialu grana przez Josepha Quinna. W serialu dramatycznym Eddie jest liderem Hellfire Club w Hawkins High School i eklektycznym gitarzystą swojego zespołu Corroded Coffin.

Do Eddie Cult dołączają ludzie na TikTok, którzy są fanami postaci Eddiego z serialu Stranger Things. Ci, którzy dołączają do tego kultu, umieszczają zdjęcie Eddiego jako swoje zdjęcie profilowe. Filmy z hashtagiem #EddieCult mają ponad 652 wyświetleń.3 miliony wyświetleń.

2. Minion Cult

Kult Minionków

Drugim największym kultem TikTok jest Kult Minionków. Ten kult powstał na TikToku przed premierą filmu Minion-The Rise of Gru. Ten film był największym hitem roku i pobił rekord kasowy dla najbardziej dochodowego filmu 4 lipca w historii, osiągając 125 milionów dolarów.

Członkowie kultu zmieniają swoje zdjęcie na osobę przebraną za Miniona, co pomaga im się rozpoznać. Filmy z hashtagiem #minioncult mają 1.3 miliardy wyświetleń.

3. Kult Step Chickens

Kult Step Chickens

Trzecim co do wielkości kultem na TikTok jest Step Chickens Cult. Jest to kult, od którego zaczęła się cała kultura kultu na TikTok. Był rok 2020, kiedy TikToker @chunkysdead, znana jako Melissa, założyła swój kult i nazwała go Step Chickens.

Aby dołączyć do jej kultu, użytkownicy muszą zmienić swoje zdjęcie profilowe na jej niebieskie zdjęcie. To był jej pierwszy rozkaz, aby sprawdzić, czy ludzie przyjmą jej polecenie, a ludzie przyjęli polecenie, czyniąc Step Chicken pierwszym w historii kultem na TikTok. Filmików z hashtagiem #stepchickenscult ma 16.1 milion wyświetleń.

4. Kult Lany

Kult Lany

Czwartym największym kultem na TikTok jest Kult Lany. Miłośnicy muzyk Lany Del Rey dołączają do tego kultu, zmieniając swoje zdjęcie profilowe na dziwne zdjęcie Lany Del Rey, a właściwie jej selfie, na którym widać jakiś wybuch i płonące pojazdy w tle.

Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, kim jest Lana Del Rey, jest ona amerykańską piosenkarką i autorką tekstów, znaną z tematów muzycznych, takich jak tragiczny romans, glamour i melancholia. Filmy z hashtagiem #lanacult mają 910 milionów wyświetleń.

5. Kult Horchaty

@horchata_soto

Dołącz do kultu Horchaty!!! ❤️❤️❤️ #storytime #horchata

oryginalny dźwięk – Jorge Soto

Piątym największym kultem na TikTok jest Horchata Cult, który stał się popularny na TikTok prawie w tym samym czasie co kult Lany. Został on zapoczątkowany przez TikTokera, Horchatę Soto, lepiej znanego jako Jorge Soto, który jest miłośnikiem taco i latynoskiego jedzenia.

Wezwał on TikTokera do zjednoczenia się i dołączenia do kultu. Aby dołączyć do tego kultu, użytkownicy muszą zmienić swoje zdjęcie profilowe na urocze zdjęcie Milk Glass z oczami i słomką. Filmy z hashtagiem #horchatacult mają 1.8 milionów wyświetleń.

Można go znaleźć na TikTok z nazwą użytkownika @horchata_soto.

Jaki jest największy kult na TikTok w 2023 roku??

Jaki jest największy kult na TikTok w 2023 roku?

Największym kultem TikTok w 2023 roku jest Eddie Cult. Chociaż można by pomyśleć, że łatwiej jest utrzymać kult na TikTok, tak nie jest. Te kulty muszą pokonać inne kulty w nalotach, aby mogły sprawić, że maksymalna liczba członków TikTokers dołączy do ich kultu.

Ponadto przywódcy kultów muszą powiedzieć swoim zwolennikom, co robić i kiedy robić te naloty. Proaktywny lider jest kluczowy, aby kult stał się największym kultem na TikTok.

Jak dołączyć do kultu TikTok?

Jak dołączyć do kultu TikTok?

Aby dołączyć do kultu na TikTok, nie trzeba przechodzić przez żadną procedurę członkostwa. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać kult, którego chcesz być częścią. Po wybraniu sekty należy poszukać znaków, symboli lub zdjęć profilowych używanych przez innych członków sekty, aby pokazać swoją solidarność.

Ustaw odpowiednio swoje zdjęcie profilowe lub dodaj symbole używane przez nich, aby zostać rozpoznanym jako członek kultu.

Jeśli chcesz dołączyć do kultu, możesz dowiedzieć się o kultach w sekcjach komentarzy znanych TikTokerów. Sekcja komentarzy słynnego TikTok jest spamowana wiadomościami kopiuj-wklej, które zachęcają ludzi do dołączenia do konkretnego kultu, aby dotrzeć do większej liczby odbiorców.

Po dołączeniu do konkretnego kultu, ustawiając swój profil zgodnie z zasadami kultu, zacznij śledzić TikTokera z podobnymi symbolami lub zdjęciami profilowymi, aby połączyć się z innymi członkami kultu. Należy również wiedzieć o przywódcy kultu, który od czasu do czasu będzie wysyłał polecenia, jeśli kult jest aktywny.

Czy kulty TikTok są niebezpieczne??

Czy kulty TikTok są niebezpieczne?

Ogólnie rzecz biorąc, kulty TikTok nie są niebezpieczne, ponieważ są niczym więcej niż fandomami. Ale krążą plotki, że nastolatek został zmuszony do popełnienia samobójstwa przez kult chomika na TikTok. Jak widać, sprawy mogą przybrać inny obrót w dowolnym momencie, a także ważne jest, w jakim wieku dana osoba dołącza do kultu TikTok. Należy być wystarczająco dojrzałym, aby rozróżnić, co jest dobre, a co złe, zanim dołączy się do kultu.

Takie zachowanie można zaobserwować, gdy kult milionów zwolenników napada na komentarze dowolnego twórcy za pomocą wiadomości spamowych dla własnego zysku i negatywnie wpływa na konto tego twórcy.

Podsumowanie

W ten sposób dochodzę do końca tego bloga i mam nadzieję, że podobało ci się czytanie o największym kulcie na TikTok TikTok wideo i uznałem je za interesujące. Ty też możesz być częścią tych 5 najlepszych kultów na TikTok, podążając za ich trendem, ale wiedz, że jesteś odpowiedzialny za działania, które podejmujesz, będąc członkiem kultu. Skomentuj również, co myślisz o tych kultach TikTok w sekcji komentarzy poniżej.

To wszystko na dziś. Trzymaj się! I tak, w przypadku dalszych pytań związanych z TikTok i jego funkcjami, możesz komentować w sekcji komentarzy poniżej. Ponadto odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej takich aktualizacji związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Do zobaczenia! Do widzenia!

Często zadawane pytania

1. Jak duży jest kult Eddiego na TikTok??

Kult Eddiego jest obecnie największym kultem na TikTok. Wynika to z całkowitej liczby wyświetleń filmów z #Eddiecult, a całkowita liczba wyświetleń wynosi 652.3 miliony. 

2. Jaki jest największy kult na TikTok??

Najlepszym kultem na TikTok jest Kult Eddiego.

3. Kto jest największym przywódcą kultu??

Melissa Ong, przywódczyni kultu Step Chickens Cult, jest największym przywódcą kultu.

4. Czym jest kult vegeta na TikTok??

Kult Vegety na TikTok ma tych ludzi jako zwolenników, którzy są miłośnikami postaci z anime Vegeta i umieścili zieloną kurtkę należącą do anime na swoim zdjęciu profilowym. Kult ‘Vegeta’ powstał w czerwcu 2021 r. 

5. Dlaczego na TikTok istnieje kult chomika??

Aby prześcignąć wyznawców kultu Lany, powstał kult chomika. Użytkownicy zaczęli umieszczać zdjęcie chomika jako swoje zdjęcie profilowe, co jest jedynym wymogiem dołączenia do kultu, a następnie Chomik był wszędzie na TikTok.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka