Co to jest TikTok Pulse: Nowe sposoby zarabiania pieniędzy na TikTok!

Aby platforma była przyjazna dla użytkownika, TikTok bardzo często testuje i wprowadza nowe funkcje, aby nadążyć za potrzebami twórców i marek na platformie. TikTok dał początek biznesom nowej ery, a użytkownicy mogą zarabiać na swoich treściach na platformie. Możesz zarabiać na współpracy z markami, funduszu twórców TikTok, reklamach i wirtualnych prezentach na TikTok. Niedawno TikTok uruchomił TikTok Pulse, program, który będzie dzielił się przychodami z reklam z najlepszymi twórcami. W tym artykule powiem ci, Czym jest TikTok Pulse.

TikTok Pulse to nowy sposób aplikacji na zarabianie na najpopularniejszych treściach i upewnienie się, że trafiają one na stronę For You użytkowników. Podobnie jak główne funkcje na TikTok mają pewne wymagania; aby skorzystać z TikTok Pulse, będziesz musiał spełnić wymagania określone przez TikTok. Tak więc, bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się, czym jest TikTok Pulse i jakie są wymagania, aby skorzystać z programu TikTok Pulse.

Czym jest TikTok Pulse?

TikTok Pulse

TikTok Pulse to nowa funkcja reklamy kontekstowej. Obejmuje ona marki, które zostały zaprojektowane w celu wypełnienia luki między reklamami a zwykłymi treściami twórców i wprowadzenia marek do społeczności.

Program Pulse został uruchomiony, aby twórcy mogli dzielić się korzyściami z przychodów z reklam. Funkcja TikTok Pulse oznacza po prostu, że zobaczysz więcej reklam podczas przewijania i oglądania treści na swojej stronie For You.

Marki i twórcy, którzy będą korzystać z funkcji TikTok Pulse, będą widoczni obok 4% najpopularniejszych postów. Funkcja ta pozwoli przełamać bariery istniejące w mediach społecznościowych między firmami a twórcami, umożliwiając markom bycie częścią konwersacji.

Wymagania dla TikTok Pulse

TikTok Pulse

Nie każdy twórca na TikTok może skorzystać z programu TikTok Pulse. Istnieją określone wymagania, które należy spełnić, aby skorzystać z programu TikTok Pulse. Poniżej znajduje się lista kryteriów, które twórca musi spełnić, aby zakwalifikować się do programu TikTok Pulse.

  1. Przestrzeganie wszystkich wytycznych dla społeczności
  2. Mieć co najmniej 100 tys. obserwujących
  3. opublikować co najmniej 5 filmów w ciągu ostatnich 30 dni
  4. Mieć ukończone 18 lat

Ku uldze twórców TikTok, twórca może zarabiać na 50% przychodów z reklam Pulse umieszczonych obok ich filmów.

Jak działa TikTok Pulse?

Funkcja TikTok Pulse umożliwia reklamodawcom dotarcie do maksymalnej liczby odbiorców poprzez umieszczanie reklam obok najważniejszych treści w kanale For You. Marki pojawią się wśród 4% wszystkich filmów na TikTok w 12 kategoriach. Najpopularniejsze kategorie wśród 12 z nich obejmują:

  1. Piękno
  2. Moda
  3. Gotowanie i pieczenie
  4. Motoryzacja
  5. Gaming

Czy można dołączyć do TikTok Pulse??

TikTok Pulse

Obecnie TikTok ogłosił, że przetestuje swój program pulsacyjny z najlepszymi twórcami. W oficjalnym oświadczeniu TikTok powiedział, że “ zaczną badać nasz pierwszy program podziału przychodów z reklam z twórcami, osobami publicznymi i wydawcami mediów.”

Aby korzystać z TikTok, twórcy i wydawcy powinni mieć 100 000 obserwujących. Przed TikTok Pulse istniały inne sposoby zarabiania pieniędzy na TikTok, w tym fundusz twórców TikTok, który został uruchomiony w 2020 roku; poza tym twórcy TikTok zarabiali głównie na postach sponsorowanych i współpracy.

Co to jest TikTok Pulse? & Jak zarabiać pieniądze na TikTok

Podsumowanie

TikTok jest znany z ciągle zmieniających się trendów i wyzwań. Każdy twórca i marka chcą stać się wirusowi i zarabiać na TikTok. TikTok niedawno uruchomił TikTok Pulse, program, który będzie dzielić się przychodami z reklam z najlepszymi twórcami. Aby dowiedzieć się, Co to jest TikTok Pulse i jakie są wymagania, aby skorzystać z TikTok Pulse, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Więcej trendów można znaleźć na stronie.

Często zadawane pytania

Czym jest TikTok Pulse?

TikTok Pulse to najnowsza funkcja aplikacji. TikTok Pulse to nowa funkcja reklamy kontekstowej. Obejmuje ona marki zaprojektowane w celu wypełnienia luki między reklamami a zwykłymi treściami twórców. 

Czym jest reklama kontekstowa na TikTok??

Gdy reklamy są umieszczane obok odpowiednich treści, nazywa się to reklamą kontekstową.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka