Jak naprawić Instagram usunął mój link w bio | Sprawdź 4 poprawki

Czy próbujesz dowiedzieć się, jak naprawić Instagram Usunięto mój link w Bio?? Cóż, aplikacja Instagram jest wypełniona pakietem elementów, takich jak zachowanie prywatności dzięki uwierzytelnianiu dwuskładnikowemu i łączenie się z popularnymi rolkami. Jednak każdy błąd pojawiający się w linkach Instagrama lub usterki wydają się być poważną przeszkodą w aplikacji.

Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, dlaczego Instagram usunął mój link w biografii i jak naprawić Instagram usunął mój link w biografii. Zacznijmy więc już teraz.

Jak naprawić Instagram usunął mój link w biografii | 4 poprawki

Głównym powodem, dla którego Instagram usunął link w Twojej biografii, jest to, że Twój link jest nieodpowiedni i jest dla dorosłych. Innym powodem może być to, że aplikacja napotyka jakiś błąd i dlatego nie obsługuje żadnych linków w biografii.

Pod koniec października Instagram usunął wiele linków z biografii i jest to uważane za globalny problem spowodowany przez Instagram.

Może być wiele powodów, dla których Instagram usunął link w biografii. Przejdź dalej, aby dowiedzieć się, jak naprawić Instagram usunął Twój link z biografii:

1. Poczekaj trochę czasu

Może to być główny powód, dla którego serwer Instagram nie działa, a błąd usuwa link w biografii. Tutaj możesz zastosować się do dwóch rzeczy:

  1. Albo możesz poczekać, aż błąd sam się naprawi z czasem, albo
  2. Możesz pobrać starszą wersję Instagrama z UptoDown, klikając tutaj jeśli masz Androida.
Jak naprawić Instagram usunął mój link w bio | 4 poprawki

2. Użyj narzędzia innej firmy

Instagram może również usunąć twój link z biografii, jeśli aplikacja uzna twój link za nieodpowiedni i nieautentyczny, aby zachować takie linki w biografii.

W tym celu możesz udać się do aplikacji innej firmy, takiej jak Linktree, i ominąć blokadę.

3. Pobierz starszą wersję Instagrama

Innym sposobem na naprawienie ‘ Instagram usunął mój link w bio’ jest pobranie starszej wersji Instagrama. Kliknij tutaj aby pobrać starszą wersję Instagrama i pamiętać, że jest ona dostępna tylko dla użytkowników Androida.

4. Zainstaluj ponownie Instagram

Na koniec odinstaluj Instagram i zainstaluj go ponownie, aby sprawdzić, czy błąd został rozwiązany i możesz dodać link do swojej biografii na Instagramie. Spowoduje to również wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji.

Aby naprawić, dlaczego Instagram usunął Twój link z biografii, możesz albo poczekać, aż błąd sam się naprawi, albo pobrać starszą wersję aplikacji, jeśli masz Androida. Możesz także ponownie zainstalować Instagram, aby wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Piosenka profilowa na Instagramie: nowa funkcja podobna do MySpace dodana przez Instagram

Podsumowanie

Chodziło o to, dlaczego Instagram usunął Twój link z biografii. Wykonaj powyższe kroki i sprawdź, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy.

strona jest otwartą przestrzenią. Zgłoś się, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Często zadawane pytania

1. Czy Instagram ma usterkę polegającą na usuwaniu linków z biografii??

Może wystąpić usterka, dlatego Instagram wciąż usuwa linki z biografii.

2. Czy Instagram obsługuje linki dla dorosłych lub nieodpowiednie??

Nie, Instagram nie obsługuje linków dla dorosłych lub nieodpowiednich.

Oto sposoby naprawy Instagram usunął mój link w biografii:
1. Poczekaj trochę czasu
2. Użyj narzędzia innej firmy
3. Pobierz starszą wersję Instagrama
4. Zainstaluj ponownie Instagram

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka