Gdzie znaleźć darmowe szablony kołowrotków na Instagramie | 10 prostych kroków

Kołowrotki na Instagramie są najlepszą atrakcją aplikacji. Ludzie tłumnie odwiedzają aplikację, aby oglądać niesamowite bębny. Platforma ulepszyła również funkcje bębnów w swojej najnowszej wersji. W związku z tym musisz również zaktualizować swoją aplikację IG. Większość użytkowników nie jest w stanie znaleźć funkcji szablonu i przeszukuje Internet, Gdzie znaleźć darmowe szablony Instagram Reel?.

Tak więc, po otrzymaniu tak wielu zapytań, zaprojektowałem zaktualizowany artykuł o tym, jak szukać szablonu. Jestem pewien, że wspomniany poniżej proces pomoże ci uzyskać to, czego potrzebujesz. Chciałbym usłyszeć Twoją opinię w komentarzach poniżej. Do tego czasu szczęśliwego Instagramowania!

Gdzie znaleźć darmowe szablony Instagram Reel??

Gdzie znaleźć darmowe szablony Instagram Reel?

Możesz wstępnie przygotować szablon, pobrać starą muzykę i taktowanie znalezione wcześniej oraz zastąpić filmy i zdjęcia użyte wcześniej. Instagram Rolki z muzyką i trzema klipami można wykorzystać do stworzenia szablonu. Możesz zsynchronizować czas i muzykę bębna za pomocą szablonu. Następnie możesz użyć własnych zdjęć i filmów i nie martwić się o ręczne dostosowywanie klipu.

Wcześniej trzeba było dostosować wideo i rolkę poza Instagramem i sprawdzić, czy mają ten sam czas z muzyką. Teraz szablon Instagram znacznie upraszcza sprawę. Proces jest usprawniony dzięki uchwytowi na zdjęcia i filmy oraz wstępnie załadowanemu dźwiękowi.

Kroki tworzenia darmowych szablonów Instagram Reel

Kroki tworzenia darmowego szablonu Instagram Reel
Zawsze upewnij się, że masz najnowszą wersję Instagrama, ponieważ jest to nowa funkcja i możesz nie być w stanie korzystać z tej funkcji bez najnowszej wersji. Wszystkie rolki nie będą miały tej samej opcji. Korzystanie z szablonu wymaga posiadania trzech klipów i jednego utworu muzycznego. Dowiedzmy się, gdzie znaleźć darmowe szablony Instagram reel.

 1. Uruchomienie Instagram na swoim urządzeniu.
 2. Kliknij na ikona kołowrotka.
 3. Wybierz szablon ikona kamery.
 4. Przejdź do szablony.
  otwórz ig - przejdź do rolki - następnie otwórz szablony
 5. Zobacz dostępne szablony i kliknij “użyj szablonu“.
 6. Na dole znajdziesz symbole zastępcze wraz z czasem trwania każdego klipu.
 7. Kliknij na każdy z nich symbol zastępczy i dodaj zdjęcie lub film.
 8. Po zakończeniu kliknij następny.
 9. Możesz wyświetlić podgląd rolki.
  Uwaga: Możesz zobaczyć okładkę i edytować ją, klikając “edytuj okładkę.”
 10. Kliknij na udostępniać a Twoja rolka zostanie udostępniona na kanale Instagram.

Podsumowanie

Teraz możesz stworzyć swój własny darmowy szablon Instagram reel. Jest to dość łatwe i proste. Jestem pewien, że jeśli wykonasz powyższe kroki, Twoja praca stanie się dość płynna i możesz łatwo zakończyć proces w ciągu kilku minut. Subskrybuj naszą witrynę, aby uzyskać więcej informacji na temat Instagrama.

Często zadawane pytania

Gdzie znaleźć darmowe szablony kołowrotków Instagram?

Możesz znaleźć darmowy szablon szpuli Instagram, gdy masz trzy klipy i jedną muzykę, a następnie w aplikacji pojawi się szablon szpuli Instagram.

Używam również aplikacji Instagram, ale nie mogę znaleźć szablonu kołowrotka?

Musisz zaktualizować aplikację, aby uzyskać opcję szablonu kołowrotka w aplikacji Instagram.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka