Jak naprawić błąd „Nie można w tej chwili pobrać tweetów. Spróbuj ponownie później” na Twitterze?

Twitter jest platformą, na której można śledzić najnowsze wydarzenia, dzielić się przemyśleniami i ogólnie jest najbardziej poszukiwaną witryną do mikroblogowania. Po przejęciu Twittera przez Elona Muska za 44 miliardy dolarów, na platformie zaszło wiele zmian. Jedną z takich ostatnich zmian wprowadzonych przez Muska są tymczasowe limity stawek dla różnych typów kont. Dzięki nowym limitom użytkownicy Twittera nie mogą przeglądać tweetów, ponieważ przekroczyli limit oglądania i przeszkadza to użytkownikom. Jeśli jesteś kimś, kto stoi w obliczu tego samego problemu, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule powiem ci, Jak naprawić błąd „Nie można pobrać tweetów w tej chwili. Spróbuj ponownie później” na Twitterze.

„W tej chwili nie można pobrać tweetów. Spróbuj ponownie później” to komunikat o błędzie, który jest wyświetlany, gdy użytkownik próbuje wyświetlić tweety. Błąd spowodował ogromne zamieszanie w Internecie, a głównym powodem, dla którego tak się dzieje, jest fakt, że przekroczyłeś nowo utworzony limit wyświetleń.

Tak więc, bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się o tymczasowych limitach stawek dla różnych typów kont na Twitterze i jak naprawić „nie można pobrać tweetów w tej chwili. Spróbuj ponownie później” na Twitterze.

Dlaczego Twitter nie może teraz odzyskać tweetów??

Jak naprawić błąd

Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem Twittera, musisz znać nowe zmiany wprowadzone przez Muska na Twitterze. Wszystko zaczęło się od usunięcia plakietek weryfikacyjnych i wprowadzenia płatnych niebieskich znaczników wyboru na platformie. A teraz Musk wdrożył tymczasowe ograniczenie szybkości w celu zwalczania skrobania danych i manipulacji systemem. Błąd polegający na tym, że Twitter nie może pobierać tweetów, wynika z tymczasowego limitu szybkości.

Pierwotne limity, które zostały ustalone i ogłoszone przez Elona Muska na Twitterze, to 6000 wyświetleń dziennie dla zweryfikowanych kont, 600 wyświetleń dziennie dla niezweryfikowanych kont i 300 wyświetleń dziennie dla nowych niezweryfikowanych kont. Po ogłoszeniu limitów, Elon napisał na Twitterze 12 godzin później, że zwiększył limity do 10k, 5k i 0.odpowiednio 5k.

Jak naprawić błąd „W tej chwili nie można pobrać tweetów. Spróbuj ponownie później” na Twitterze?

Teraz, gdy już zrozumiałeś, dlaczego Twitter nie jest w stanie pobierać tweetów, nadszedł czas, aby zagłębić się i poznać sposoby naprawienia błędu „Nie można pobrać tweetów w tej chwili. Spróbuj ponownie później” na Twitterze.

W poniższym przewodniku wyjaśniłem sposoby naprawienia błędu „Nie można pobrać tweetów w tej chwili. Spróbuj ponownie później” na Twitterze.

Metoda 1: Napraw komunikat o błędzie „Nie można w tej chwili pobrać tweetów. Spróbuj ponownie później” na Twitterze, subskrybując Twitter Blue

Jak naprawić błąd

Ponieważ „Nie można pobrać tweetów w tej chwili. Komunikat o błędzie „Spróbuj ponownie później” na Twitterze nie jest tymczasową usterką, ale raczej nowo wdrożoną funkcją, będziesz musiał zasubskrybować Twitter Blue, aby zwiększyć swoje limity stawek. Aby zasubskrybować Twitter Blue, wykonaj następujące kroki.

 1. Uruchom aplikację Twitter na urządzeniu.
 2. Podaj swoje dane uwierzytelniające i zaloguj się na swoje konto.
 3. Kliknij swoje zdjęcie profilowe i wybierz opcję Opcja Twitter Blue.
 4. Teraz wybierz opcję Plan roczny lub miesięczny zgodnie z własnymi potrzebami.
 5. Dokończ płatność do zasubskrybuj Twitter Blue.
 6. Po zasubskrybowaniu Twitter Blue, limity zostaną znacznie zwiększone.

Metoda 2: Napraw „Nie można pobrać tweetów w tej chwili. Spróbuj ponownie później” na Twitterze za pomocą internetowej wersji Twittera

Jak naprawić komunikat

Innym sposobem na naprawienie komunikatu o błędzie na Twitterze jest skorzystanie z internetowej wersji Twittera. Możesz łatwo rozpocząć przeglądanie tweetów w internetowej wersji Twittera. Aby wyświetlić tweety na różnych urządzeniach, wykonaj poniższe kroki.

 • Dla iPhone’a: Przejdź do Safari w trybie prywatnym, przejdź do oficjalnej strony Twittera, zaloguj się na swoje konto i zacznij przeglądać tweety.
 • Dla systemu Android: Przejdź do Chrome w trybie incognito, przejdź do oficjalnej strony Twittera, zaloguj się na swoje konto i zacznij przeglądać tweety.
 • Dla komputerów PC: Przejdź do Chrome w trybie incognito, przejdź do oficjalnej strony Twittera, zaloguj się na swoje konto i zacznij przeglądać tweety.

Uwaga: Jeśli korzystasz już z internetowej wersji Twittera, spróbuj zamiast tego użyć aplikacji Twitter i zacznij przeglądać tweety.

Metoda 3: Napraw „Nie można pobrać tweetów w tej chwili. Spróbuj ponownie później” na Twitterze przez Połączenie z VPN

Jak naprawić błąd

Możesz także spróbować użyć dowolnej sieci VPN, aby przeglądać tweety na Twitterze. Połączenie z dowolną wybraną siecią VPN może pomóc w ponownym wyświetlaniu tweetów. Aby połączyć się z VPN, należy wykonać następujące kroki.

 1. Siłowe zamknięcie witryna lub aplikacja Twittera.
 2. Teraz przejdź do Sklepu Play lub App Store na swoim urządzeniu i pobrać dowolną sieć VPN jak Ultrasurf VPN, Proton VPN lub VPN – Super Unlimited Proxy.
 3. Po zainstalowaniu, Połącz się z darmową siecią VPN.
 4. Teraz ponownie otwórz witrynę lub aplikację Twittera i uruchom ją ponowne przeglądanie tweetów.

Metoda 4: Napraw „Nie można pobrać tweetów w tej chwili. Spróbuj ponownie później” na Twitterze, czekając od 24 do 48 godzin

Jak naprawić błąd

Ponieważ limity szybkości na Twitterze są tymczasowe, musisz poczekać do 48 godzin, aby wyświetlić tweety. Jeśli niedawno zostałeś ograniczony, musisz poczekać na jego zniesienie. Należy zauważyć, że limity stawek będą okresowo zwiększane, dopóki nie przestaną być czynnikiem.

Podsumowanie

Twitter jest znana z szybkich aktualizacji i przyjaznego dla użytkownika interfejsu. Czasami jednak platforma napotyka usterki, które utrudniają jej prawidłowe funkcjonowanie. Ostatnio użytkownicy skarżyli się na błąd limitów stawek, który nie pozwala im przeglądać tweetów na platformie. Aby wiedzieć, Jak naprawić błąd „Nie można obecnie pobrać tweetów. Spróbuj ponownie później” na Twitterze, przeczytaj cały artykuł i podziel się nim ze znajomymi.

Aby uzyskać więcej popularnych informacji na temat technologii, gier i mediów społecznościowych, odwiedzaj witrynę! W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

1. Jaki jest dzienny limit tweetów??

Nowy niezweryfikowany użytkownik Twittera może uzyskać dostęp tylko do 500 tweetów dziennie, stary niezweryfikowany użytkownik może odczytać do 1000 tweetów dziennie, a zweryfikowany użytkownik może uzyskać dostęp do 10 000 tweetów dziennie.

2. Jak zwiększyć limit tweetów??

Najprostszym sposobem na zwiększenie limitu tweetów jest aktualizacja do Twitter Blue.

3. Dlaczego Elon Musk ogranicza Twittera??

Elon Musk ogranicza Twittera, próbując zapobiec nieautoryzowanemu pozyskiwaniu potencjalnie cennych danych z platformy mediów społecznościowych.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka