Jak uzyskać filtr czerwonej flagi na TikTok? 6 prostych kroków!

TikTokerzy po raz kolejny mają obsesję na punkcie nowego filtra i tym razem jest to ‘ My Reds Flags’ filtr, który doprowadza ludzi do szaleństwa. Jeśli jesteś zapalonym użytkownikiem TikTok, musiałeś widzieć ludzi publikujących filmy reakcyjne z tym filtrem My Red Flags. Jeśli się zastanawiasz Jak uzyskać filtr czerwonej flagi na TikTok, ten artykuł jest dla Ciebie. Więc chodź i dowiedz się, jak uzyskać ten filtr.

Czerwone i zielone flagi relacji są powszechnymi tematami debat i są obecnie omawiane wszędzie. Ale TikTok niedawno wprowadził nową flagę relacji – Beige Flags, do stołu. Wiedząc, że tematy związane z relacjami są tak popularne w każdym serwisie społecznościowym, TikTok wprowadził nowy filtr czerwonej flagi, który informuje ludzi o trzech czerwonych flagach.

Więc bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do artykułu i dowiedzmy się, jak uzyskać filtr czerwonej flagi na TikTok. Dlaczego więc czekać?? Zaczynajmy!

Jak uzyskać filtr czerwonych flag na TikTok?

Jak uzyskać filtr czerwonej flagi na TikTok?

Zanim dowiesz się, jak uzyskać filtr czerwonej flagi na TikTok, wiedz, że ten filtr jest tylko dla rozrywki. Losowo przypisuje trzy czerwone flagi do użycia znikąd, więc nie traktuj wyniku, który otrzymasz, bardzo poważnie.

Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak uzyskać filtr Red Flag na TikTok, a oto kroki, które należy wykonać, aby uzyskać filtr My Red Flag na TikTok.

Krok 1: Otwórz okno TikTok Aplikacja.
Krok 2: Stuknij w ikonę ikona plus na środku, aby otworzyć kamerę.
Krok 3: Stuknij w przycisk Efekty przycisk.
Krok 4: Następnie dotknij szkło powiększające ikona.
Krok 5: Wyszukiwanie Moje czerwone flagi na pasku wyszukiwania.
Krok 5: Wybierz Moje czerwone flagi filtr.
Krok 6: Naciśnij i przytrzymaj przycisk aparatu aby nagrać i zobaczyć, jakie są twoje trzy czerwone flagi.

I to wszystko! W ten sposób można uzyskać filtr czerwonej flagi na TikTok. Więc wypróbuj ten filtr teraz, nagraj film z reakcją z włączonym filtrem i stań się wirusowy na TikTok.

Aby dowiedzieć się, czym jest trend My Red Flag, obejrzyj ten film TikTok.

TikTok stał się ostatnio centrum trendów w związkach. Od dekodowania, kto jest twoją różową osobą lub niebieską osobą, po sprawdzanie, kto jest twoją żółtą osobą, co drugi dzień pojawia się nowy trend. Oprócz ckliwych trendów miłosnych, na TikTok są również popularne tajne kody, które są widoczne w każdym innym filmie. Który z tych trendów chciałbyś wypróbować??

Podsumowanie

W ten sposób dochodzę do końca tego bloga i mam nadzieję, że teraz wiesz, jak uzyskać filtr czerwonej flagi na TikTok. Więc śmiało i dowiedz się, jakie są twoje trzy czerwone flagi. I tak! W przypadku dalszych pytań związanych z TikTok możesz skomentować w sekcji komentarzy poniżej.

To wszystko na dziś. Take Care! I nadal odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej takich zapytań związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Do zobaczenia! Bye

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka