Jak zrezygnować z subskrypcji aplikacji tidal??

Wejdź na stronę

1. Najpierw otwórz aplikację i przejdź do menu Ustawienia.
  2. Przewiń w dół i stuknij w „Twoja subskrypcja.”
  3. Stuknij w „Anuluj subskrypcję”, a następnie potwierdź, stukając w „Tak, anuluj”.

ANULOWAĆ USŁUGĘ TRANSMISJI STRUMIENIOWEJ TIDAL !!!!

Jak anulować subskrypcję Tidal

Jak anulować subskrypcję tidal w aplikacji?

Aby anulować subskrypcję Tidal w aplikacji, otwórz aplikację Tidal i przejdź do Ustawień. Stuknij w swoją subskrypcję, a następnie stuknij w Anuluj subskrypcję.

Czy łatwo jest zrezygnować z subskrypcji tidal??

Tak, z usługi tidal można łatwo zrezygnować. Aby zakończyć subskrypcję, wystarczy zalogować się na swoje konto i kliknąć „Anuluj subskrypcję”.

Jak anulować subskrypcję w telefonie iPhone??

Aby anulować subskrypcję na telefonie iPhone, otwórz aplikację Ustawienia i stuknij w iTunes i App Store. Stuknij swój Apple ID u góry ekranu, a następnie stuknij Wyświetl Apple ID. Stuknij w Subskrypcje, a następnie w subskrypcję, którą chcesz anulować. Stuknij przycisk Anuluj subskrypcję, a następnie potwierdź, stukając ponownie przycisk Anuluj subskrypcję.

Jak zmienić abonament na usługę Tidal??

Aby zmienić swój abonament w serwisie Tidal, zaloguj się najpierw na swoje konto w serwisie Tidal. Następnie kliknij przycisk „Zarządzaj subskrypcją” w prawym górnym rogu strony. Stamtąd możesz wybrać nowy plan abonamentowy lub anulować subskrypcję.

Dlaczego nie mogę anulować subskrypcji na moim iPhonie??

Na telefonie iPhone powinna być możliwość anulowania subskrypcji. W razie problemów skontaktuj się z działem wsparcia firmy Apple.

Jak anulować subskrypcje??

Istnieje kilka sposobów na anulowanie subskrypcji. Możesz wejść na stronę internetową i znaleźć łącze do rezygnacji lub zadzwonić na linię obsługi klienta i porozmawiać z kimś o rezygnacji.

Gdzie mogę anulować subskrypcję??

Istnieje kilka sposobów anulowania subskrypcji. Możesz wejść na stronę internetową firmy, której subskrypcję posiadasz, i poszukać linku „zarządzanie subskrypcjami” lub „ustawienia subskrypcji”. Możesz również zadzwonić do działu obsługi klienta i zapytać, jak zrezygnować z subskrypcji. Możesz też wysłać do firmy wiadomość e-mail z prośbą o instrukcje dotyczące anulowania subskrypcji.

Jak zrezygnować z subskrypcji z automatycznym odnawianiem w telefonie iPhone??

Aby zrezygnować z automatycznie odnawiającej się subskrypcji na iPhonie, otwórz aplikację Ustawienia i stuknij w swoje imię u góry ekranu. Stuknij w iTunes i App Store, a następnie przewiń w dół i stuknij w swój Apple ID. Stuknij polecenie Wyświetl Apple ID i wprowadź hasło, jeśli zostanie wyświetlony monit.
Stuknij w Subskrypcje, a następnie znajdź subskrypcję, z której chcesz zrezygnować. Stuknij przycisk Anuluj subskrypcję, a następnie potwierdź, ponownie stukając przycisk Anuluj subskrypcję.

Jak anulować usługę Showtime na telefonie iPhone??

Aby zrezygnować z usługi Showtime na telefonie iPhone, otwórz aplikację Ustawienia i stuknij swoje imię i nazwisko u góry ekranu. Przewiń w dół i stuknij Showtime. Stuknij w Anuluj subskrypcję, a następnie potwierdź, stukając ponownie w Anuluj subskrypcję.

Jak anulować bezpłatny okres próbny??

Aby anulować bezpłatną wersję próbną, przejdź do ustawień swojego konta i kliknij opcję „Anuluj subskrypcję”.

Jak sprawdzić, ile mam subskrypcji??

Istnieje kilka sposobów sprawdzenia liczby posiadanych subskrypcji. Pierwszym sposobem jest sprawdzenie informacji na fakturze. Można to znaleźć na stronie swojego konta. Innym sposobem jest przejrzenie potwierdzeń odbioru wiadomości e-mail. Jeśli nie wiesz, gdzie znaleźć pokwitowania, możesz je znaleźć w folderze spamu w swojej poczcie e-mail. Na koniec możesz też sprawdzić historię swoich zamówień. Można to znaleźć na stronie swojego konta lub klikając tutaj.

Jak mogę znaleźć moje subskrypcje??

Aby znaleźć swoje subskrypcje, otwórz App Store i stuknij w zakładkę Polecane. Przewiń do dołu strony i dotknij swojego zdjęcia profilowego. W zakładce „Subskrypcje” zobaczysz listę wszystkich subskrypcji, które zakupiłeś.