Kolejność na liście najlepszych znajomych na Snapchacie: Wybierz 8 znajomych na SC

Przyjaźń, którą dzielisz się ze swoimi przyjaciółmi ze szkoły lub uczelni, a nawet z dzieciństwa, różni się znacznie od tej, którą dzielisz się na platformach mediów społecznościowych. Snapchat wymyślił jedną z najnowszych funkcji, w której tworzy listę znajomych, z którymi najczęściej wchodzisz w interakcje. Więc sprawdźmy Kolejność listy najlepszych znajomych na Snapchacie lub kolejność listy najlepszych znajomych Snapchata 1-8.

Ta funkcja jest niesamowita i nie musisz samodzielnie tworzyć listy. Snapchat wykonuje ciężką pracę za Ciebie. Wiele osób wypróbowało tę funkcję i pokochało ją. Możesz również wypróbować tę funkcję ze swoją listą znajomych i jestem pewien, że Twoi znajomi również ją pokochają.

Sprawdź najnowszą funkcję na Snapchacie w kolejności listy najlepszych znajomych. Jestem pewien, że pokochałbyś kolejność listy bsf Snapchata i byłbyś zszokowany, widząc listę. Udostępnij tę funkcję znajomym, a oni również będą zaskoczeni jej użyciem.

Kolejność na liście najlepszych znajomych Snapchata

The Snapchat Lista najlepszych znajomych Kolejność lub kolejność najlepszych znajomych na Snapchacie jest od góry do dołu. Kolejność listy najlepszych znajomych na Snapchacie jest podzielona w unikalny sposób, dzięki czemu wszyscy najlepsi przyjaciele są podzieleni na dwie kolumny. Każda kolumna ma cztery nazwy. Kolejność, w jakiej pojawią się Twoi najlepsi przyjaciele, jest zgodna z algorytmem Snapchata. Musisz więc czytać imiona od góry do dołu, a nie od lewej do prawej.

Najlepsi znajomi Snapchata od 1 do 8

Ponieważ kolejność listy najlepszych znajomych na Snapchacie jest od góry do dołu, pierwsza kolumna zawierałaby pierwsze cztery imiona, a następna kolumna zawierałaby kolejne imiona od pięciu do ośmiu. Snapchat określa najlepszego znajomego na platformie na podstawie historii czatów i interakcji z nimi. Algorytm Snapchata wykonuje resztę pracy polegającej na określeniu ich kolejności na liście.

Snapchat Porównanie listy najlepszych znajomych i kolejności planet Snapchat Plus

Kolejność na liście najlepszych znajomych Snapchata | Wybierz swoich 8 znajomych na SC

Kolejność listy najlepszych znajomych na Snapchacie jest od góry do dołu. Ponieważ kolejność listy najlepszych znajomych na Snapchacie jest od góry do dołu, pierwsza kolumna zawierałaby pierwsze cztery imiona, a następna kolumna zawierałaby kolejne imiona od pięciu do ośmiu. W ten sposób wszyscy najlepsi znajomi są podzieleni na dwie kolumny.

Podczas gdy The Snapchat Planets w kolejności jest sposobem na reprezentowanie najlepszych przyjaciół na Snapchacie. Wszyscy Twoi bliscy znajomi są przypisani do planety na podstawie ich bliskości z Tobą. Tak więc znajomy, który wysyła najwięcej wiadomości tekstowych lub wysyła najwięcej snapów, zajmuje wyższą pozycję na Snapchat Planet w kolejności.

Jak ustalana jest lista najlepszych znajomych na Snapchacie??

Wcześniej Snapchat obserwował twoje rozmowy z innymi Snapchatterami w ciągu ostatnich siedmiu dni oraz liczbę wysłanych i otrzymanych snapów. W ten sposób znajomi znajdujący się na szczycie listy będą uważani za najlepszych przyjaciół.

Teraz Snapchat zmodyfikował funkcję listy najlepszych znajomych w aplikacji. Pod uwagę brane są nie tylko snapy, ale także wiadomości grupowe i interakcje z innymi użytkownikami Snapchata. Oto zmiany, które można zaobserwować w kolejności na liście najlepszych znajomych-

  1. Żółte serce pojawi się obok twojego imienia i imienia twojego przyjaciela numer jeden, wraz z tagiem bestie.
  2. Jeśli wysyłasz i odbierasz snapy prawie przez dwa tygodnie, zobaczysz czerwone serce. Również z tagiem BFF
  3. Jeśli wysyłasz i odbierasz snapy prawie przez dwa miesiące, zobaczysz różowe serce. Również z tagiem Super BFF.

Uwaga:- Tylko Ty możesz zobaczyć swoją listę najlepszych przyjaciół; nikt inny nie może jej zobaczyć. Jeśli jednak są na liście Twoich najlepszych znajomych, mogą to zobaczyć.

Zakończenie

Powyższy artykuł zawiera wszystkie informacje, aby rozwiązać wszystkie problemy i pytania dotyczące Snapchata. Szczegóły zostały już omówione w naszym artykule powyżej. Wypróbowałem to już na moim koncie i możesz spróbować tego samego na swoim koncie. Jestem pewien, że na pewno to pokochasz. Subskrybuj naszą stronę teraz i otrzymuj więcej aktualizacji na swoim ulubionym koncie w mediach społecznościowych.

Często zadawane pytania

1. Co to jest kolejność listy najlepszych znajomych na Snapchacie??

Lista najlepszych znajomych na Snapchacie to lista najlepszych znajomych, których masz na swoim koncie Snapchat.

2. Jak uporządkować listę najlepszych przyjaciół na Snapchacie??

Możesz ustawić kolejność listy najlepszych znajomych Snapchata na swoim koncie Snapchat, ale Snapchat tworzy listę.

3. Ilu najlepszych przyjaciół byłoby na liście najlepszych przyjaciół Snapchata??

Na liście najlepszych znajomych na Snapchacie można znaleźć tylko osiem nazwisk.

4. Jeśli ktoś jest Twoim najlepszym przyjacielem na Snapchacie, czy jesteś jego??

Nie, nie jest to konieczne, jeśli ktoś jest Twoim najlepszym przyjacielem na Snapchacie, a Ty również będziesz jego. Możesz jednak sprawdzić, czy jesteś na liście ich najlepszych przyjaciół, wyszukując emoji serca.

5. Jak szybko uczynić kogoś najlepszym przyjacielem nr 1 na Snapchacie??

1. Otwórz Snapchat aplikacja.
2. Przejdź do Moi znajomi opcja.
3. Stuknij imię znajomego&#8217.
4. Stuknij ikonę bitmoji ikona znajomego u góry ekranu.
5. Stuknij w przycisk trzy poziome kropki w prawym górnym rogu ekranu.
6. Stuknij w Przypnij jako Nie.1 BFF.

6. Czy lista najlepszych znajomych Snapchata idzie w dół czy w poprzek??

Zasadniczo lista najlepszych przyjaciół Snapchata zmienia się z góry na dół. Jeśli często wysyłasz snapy do osoby, którą najczęściej obserwujesz, zobaczysz tę osobę na górze, a odwrotnie na końcu.

7. W jakiej kolejności wyświetlana jest lista najlepszych znajomych na Snapchacie??

Kolejność listy najlepszych znajomych na Snapchacie przebiega od góry do dołu. Pierwsza kolumna zawiera pierwsze cztery nazwiska, a następna kolumna zawiera kolejne nazwiska od pięciu do ośmiu.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka