Snapchat My AI nie działa: Powody & Poprawki!

Jeśli nie żyjesz pod kamieniem, musisz być świadomy tego, jak chatboty sztucznej inteligencji opanowały świat. Wszystko zaczęło się od ChatGPT, a teraz wkraczają w to platformy mediów społecznościowych. Snapchat uruchomił również własnego chatbota o nazwie My AI. Ale ostatnio wielu użytkowników skarżyło się, że My AI nie działa w aplikacji. Jeśli jesteś kimś, kto boryka się z tym samym problemem, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule opowiem o Snapchat Moja sztuczna inteligencja nie działa i jak naprawić Snapchat My AI nie działa.

Snapchat wprowadził i uruchomił własnego chatbota o nazwie „My AI” kilka tygodni temu. Nowy czat został opracowany przy użyciu popularnego narzędzia tekstowego OpenAI o nazwie ChatGPT. Jak każda inna funkcja na Snapchacie, MY AI również napotyka pewne problemy techniczne od czasu do czasu i jest to dość uciążliwe dla jego użytkowników. Ale nie musisz się martwić, jestem tutaj, aby pomóc. 

Tak więc, bez zbędnych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się o Snapchat My AI nie działa i jak naprawić Snapchat My AI nie pokazuje.

Dlaczego Snapchat My AI nie działa??

Snapchat My AI nie działa

Mój chatbot AI to przyjazny chatbot, który pojawia się na górze okna czatu. Chatbot My AI nie działa lub wyświetla komunikaty o błędach na Snapchacie, co przeszkadza jego użytkownikom. Najczęstszym powodem, dla którego Snapchat My AI nie działa, jest ograniczona dostępność tej funkcji dla użytkowników premium. 

Jednak teraz My AI zostało uruchomione dla wszystkich użytkowników i każdy użytkownik, który korzysta z podstawowej aplikacji Snapchat lub usługi premium Snapchat +, może z łatwością korzystać z chatbota na platformie.

Teraz, gdy ustalono, że Snapchat My AI jest dostępny zarówno dla użytkowników premium, jak i podstawowych Snapchata. Nadszedł czas, aby zanurkować i poznać powody, dla których My AI nie działa. Na poniższej liście wyjaśniłem powody, dla których Snapchat My AI nie działa.

1. Nieaktualna aplikacja Snapchat.

2. Nadmierna ilość przechowywanej pamięci podręcznej.

3. Tymczasowa usterka aplikacji Snapchat.

4. Niestabilne połączenie internetowe.

Jak naprawić niedziałającą aplikację Snapchat My AI??

Teraz, gdy znamy już powody, dla których My AI nie działa na Snapchacie. Nadszedł czas, aby zanurkować i poszukać poprawek dla usterki. W poniższym przewodniku wyjaśniłem sposoby i metody, za pomocą których można naprawić problem.

Rozwiązanie 1: Napraw Snapchat My AI nie działa, aktualizując aplikację Snapchat

Snapchat My AI nie działa

Ponieważ My AI jest stosunkowo nową funkcją, przestarzała aplikacja Snapchat może być powodem, dla którego My AI nie działa na platformie. Aby rozwiązać ten problem, należy zaktualizować aplikację do najnowszej wersji. Nowe aktualizacje na Snapchacie naprawiają tymczasowe błędy na platformie. Aby zaktualizować aplikację Snapchat, należy wykonać następujące kroki.

 1. Przejdź do Sklep Google Play lub App Store na urządzeniu z systemem iOS lub Android.
 2. W pasku wyszukiwania nad ekranem wpisz Snapchat.
 3. Kliknij przycisk opcja aktualizacji znajduje się obok Instagrama.
 4. Po zakończeniu przejdź do sekcji Snapchat i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

Rozwiązanie 2: Napraw Snapchat My AI nie działa, czyszcząc pamięć podręczną aplikacji Snapchat

Snapchat My AI nie działa

Pamięć podręczna to nagromadzone dane, które utrudniają płynne działanie aplikacji. Możesz naprawić błąd My AI nie działa, rozwiązując problemy, a jednym z nich jest próba wyczyszczenia dodatkowej pamięci podręcznej Snapchata. Spróbuj naprawić My AI nie działa poprzez wyczyszczenie nadmiernej pamięci podręcznej aplikacji. Aby wyczyścić Snapchat pamięci podręcznej, przejdź do ustawienia, Wyszukaj Aplikacja Snapchat, i wyczyść pamięć podręczną.

Rozwiązanie 3: Napraw Snapchat My AI nie działa, ręcznie dodając My AI

Snapchat My AI nie działa

Jedną z najłatwiejszych poprawek, które można wypróbować, aby uzyskać chatbota na urządzeniu, jest ręczne dodanie go do okna czatu Snapchata. Aby to zrobić, wykonaj kroki wymienione poniżej.

 1. Kliknij łącze tutaj w przeglądarce internetowej lub telefonie. 
 2. Zostaniesz przekierowany na stronę, na której będziesz mógł dodaj My AI do aplikacji Snapchat.
 3. Możesz łatwo dodać go do swojego konta przez rozpoczęcie rozmowy z niego.
 4. Po dodać ręcznie chatbot, zobaczysz czat My AI pojawiający się wśród innych rozmów w aplikacji Snapchat.

Rozwiązanie 4: Napraw Snapchat My AI nie działa, czekając, aż funkcja zostanie wdrożona

Snapchat My AI nie działa

Ponieważ funkcja My AI jest nowa, nie jest dostępna dla wszystkich użytkowników Snapchata, być może będziesz musiał poczekać, aż funkcja zostanie wdrożona w Twojej lokalizacji. Może to potrwać kilka dni lub tygodni, zanim zostanie wdrożona.

Rozwiązanie 5: Napraw Snapchat My AI nie działa, kontaktując się z zespołem pomocy technicznej Snapchat

Snapchat My AI nie działa

Jeśli żadna z wyżej wymienionych metod nie zadziała, należy skontaktować się z zespołem pomocy technicznej Snapchata i wyjaśnić swój problem. Zespół Snapchata odpowie na Twoje zapytanie w ciągu 2-3 dni roboczych. Aby skontaktować się z zespołem pomocy technicznej Snapchat, wykonaj następujące kroki.

 1. Przejdź do podanego linku tutaj.
 2. Teraz kliknij Nie mogę uzyskać dostępu do mojego konta a następnie dotknij Widzę komunikat o błędzie podczas logowania.
 3. Wybierz Tak, które znajduje się obok Potrzebujesz pomocy z czymś innym??
 4. Wypełnij formularz i submit to.

Zakończenie

Snapchat jest znany z przyjaznych dla użytkownika aktualizacji i nadąża za potrzebami młodych odbiorców. Sztuczna inteligencja opanowała świat, a teraz wkroczyła na scenę mediów społecznościowych dzięki funkcji sztucznej inteligencji Snpachat. Aby dowiedzieć się o ostatniej usterce Sztuczna inteligencja Snapchata nie działa i jak naprawić usterkę, przeczytaj cały artykuł i podziel się nim ze znajomymi.

Aby uzyskać więcej popularnych informacji na temat technologii, gier i mediów społecznościowych, odwiedzaj witrynę! W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

1. Dlaczego moja sztuczna inteligencja nie działa na Snapchacie??

Wcześniej najczęstszym powodem, dla którego Snapchat My AI nie działa, była ograniczona dostępność tej funkcji dla użytkowników premium. Ale teraz funkcja jest dostępna dla wszystkich, więc powodem, dla którego nie jest dostępna na twoim urządzeniu, jest niestabilne połączenie internetowe i przestarzała aplikacja Snapchat.

2. Jak aktywować moją sztuczną inteligencję na Snapchacie??

Zaloguj się do aplikacji Snapchat> Przesuń palcem w prawo z ekranu aparatu, aby otworzyć ekran czatu> Na ekranie czatu znajdziesz opcję Moja sztuczna inteligencja. Wyślij tekst lub zapytanie do chatbota i gotowe! 

3. Czy My AI jest tylko dla Snapchat Plus??

Wcześniej funkcja My AI była dostępna tylko dla użytkowników premium. Ale teraz funkcja jest dostępna dla wszystkich, co oznacza, że zarówno subskrybenci podstawowi, jak i dodatkowi mogą cieszyć się tą funkcją. 

4. Czy moja sztuczna inteligencja na Snapchacie jest bezpieczna??

Moja sztuczna inteligencja jest bezpieczna w użyciu. Ale podobnie jak w przypadku każdego innego chatbota, musisz uważać, aby nie udostępniać nadmiernie ani nie udostępniać danych osobowych podczas rozmowy z My AI. 

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka