Czym są notatki na Instagramie | Znikająca funkcja aplikacji

Widzimy, że aplikacje mediów społecznościowych wprowadzają nowe i ulepszone funkcje do swojej platformy. Możemy również zauważyć, że aplikacje są przyjemne w użyciu i przyjemne. Po Snapchacie, Twitterze teraz Instagram, gdzie można znaleźć najnowszą funkcję. Jest ona znana jako Notatki na Instagramie. Ta funkcja jest najnowszym dodatkiem, który jest teraz dostępny dla niektórych użytkowników.

Instagram testuje nową funkcję wśród niektórych swoich użytkowników. W tym miejscu użytkownik może udostępnić krótką notatkę wybranym osobom, a następnie kontynuować z nimi rozmowę. Użytkownicy uważają tę funkcję za bardzo pomocną i niesamowitą.

Dowiedz się więcej o funkcji Notatki na Instagramie w szczegółach poniżej. Zebraliśmy wszystkie znane szczegóły dotyczące aplikacji i użyteczności tej funkcji.

Czym są Notatki na Instagramie?

Instagram Notes to nowa funkcja wprowadzona przez Instagram. Marketer o imieniu Ahmed Ghanem po raz pierwszy zauważył tę funkcję na Instagramie. Ta nowa funkcja działa jak znikająca wiadomość, w której wiadomości znikają po 24 godzinach.

Notatki pojawiają się w sekcji wiadomości bezpośrednich aplikacji jako osobny wiersz nad wiadomościami. Udostępniane notatki zawierają również “+Przycisk &#8221. Wiadomość jest widoczna tylko dla użytkowników, którzy mają dostęp do wiadomości. Sprawdzają i wprowadzają niezbędne wymagane zmiany.

Wersja próbna funkcji

Notatka ma ograniczenie tylko do 60 znaków. I nawet nie wysyłają powiadomień do użytkowników, którzy mają do nich dostęp. Użytkownicy mogą odpowiadać na udostępnione notatki jako wiadomości. Pomysł posiadania notatek jest nowy na Instagramie, ale przydaje się w pilnych sytuacjach.

Funkcja jest tylko testem Instagrama i dlatego jest dostępna dla ograniczonej liczby użytkowników. Nie wiemy więc, kiedy ostateczna wersja funkcji będzie dostępna dla wszystkich.

Instagram Notatki to najnowszy dodatek. Jest to tylko wersja próbna i nie jest dostępna dla wszystkich użytkowników. Mamy nadzieję, że gdy funkcje odniosą sukces, zespół wsparcia Instagrama uruchomi ostateczną wersję. Może również zaktualizować funkcję i ponownie ją uruchomić. Możemy więc tylko czekać i obserwować. Aby uzyskać więcej podobnych aktualizacji na swoich ulubionych platformach mediów społecznościowych, zasubskrybuj naszą stronę internetową już teraz.

Czym są notatki na Instagramie?

Są to nowe funkcje dodane do aplikacji Instagram w celu udostępniania notatek wybranym użytkownikom.

Czy funkcja jest w fazie próbnej??

Tak, funkcja jest testowana przez Instagram i dla ograniczonej liczby użytkowników.

Jak długo będą dostępne Notatki na Instagramie?

Udostępnione notatki są dostępne tylko przez 24 godziny.