Co oznacza NPC na TikTok | Pełna forma NPC w TikTok

Podobnie jak TikTok rozwija się z każdym dniem, jego różne terminy i slangi również nie pozostawiają żadnych szans na bycie wyznacznikiem trendów raz na zawsze. Przeczytaj ten artykuł, aby się dowiedzieć Co oznacza NPC na TikTok i zobacz, dlaczego Gen Z jest ostatnio szalony na punkcie NPC.

NPC ogólnie oznacza postać niegrywalną w sektorze gier. Jest to termin używany przez wszystkich graczy, jednak kto wiedział, że ten niezwykły termin będzie punktem zwrotnym dla użytkowników TikTok?. Jeden losowy komentarz do filmu z gry został bardzo dobrze przyjęty przez TikTokerów, a następną rzeczą, jaką wiedzieliśmy, były niekończące się komentarze NPC na filmach.

Spójrz poniżej, aby dowiedzieć się, co oznacza NPC oznacza na TikTok i zobacz, jak ten losowy krótkoterminowy zrobił ogólnie wybuch na platformie TikTok.

Co oznacza NPC na TikTok??

Co oznacza NPC na TikTok?

NPC jest ogólnym terminem używanym w grach, najlepiej używanym przez graczy w odniesieniu do dowolnej osoby jako &#8216 „postaci niegrywalnej”. Porozmawiajmy jednak konkretnie o TikTok. Musimy wyjaśnić, że NPC w TikTok oznacza odnoszenie się do osoby jako kogoś, kto udaje przed kamerą, aby być postrzeganym w określony sposób, który nie jest jego rzeczywistą wersją.

W świecie TikTok użytkownicy używają głównie NPC w każdym filmie, czy to komedii, grach, fitnessie czy rozrywce, aby żartować z kimś, kto nie zachowuje się w prawdziwy sposób i prowadzi fantazyjny sposób w swoim prawdziwym życiu.

Co ogólnie oznacza NPC??

Aby odpowiedzieć, co oznacza NPC na TikTok, NPC jest określany jako postać niegrywalna w sesji gry, która jest związana z pewnymi granicami i działa tylko jako dostępny gracz na polu. Ten NPC jest kontrolowany przez komputer w przeciwieństwie do gracza i może zachowywać się tylko w określony sposób, który został mu wcześniej zdefiniowany.

Ilu użytkowników TikTok korzystało z #NPC do tej pory według szacunków?

#firstDate #npc
Śledź mnie, aby uzyskać więcej najlepszych #tiktok filmy co godzinę fot.twitter.com/H3p95NgUVy

— Best Of TikTok (@tiktok_best_of) 10 lipca 2022

Według danych, ponad 1.2 miliardy użytkowników skorzystało z #NPC do tej pory i niewątpliwie oczekuje się, że liczba ta wzrośnie w nadchodzących latach.

Jak odkrywać popularnych NPC TikTok?

Aby zobaczyć popularne TikToki NPC w aplikacji TikTok, musisz wyszukać #NPC w pasku wyszukiwania i cieszyć się zabawnymi rzeczami, które zostały dla Ciebie zapisane.

Inne popularne slangi w TikTok

Inne popularne slangi w TikTok to:

  • Abow – „Świetny” lub “Wow”
  • Bussin – „Pyszne”
  • DC – „Kredyt na taniec”
  • DNI – „Nie wchodź w interakcje”
  • GOAT – „Wielki wszech czasów”

Aby odpowiedzieć na pytanie, co oznacza NPC na TikTok, można powiedzieć, że jest to zabawny termin odnoszący się do osoby, która stara się być znacznie bardziej odmienną osobowością niż to, czym naprawdę jest w prawdziwym życiu. Ten losowy termin w grach wzniósł się do nieba losowo i szeroko, a teraz mamy więcej niż 1.2 miliardy użytkowników ślini się na ten termin.

Co to jest TikTok Kia Challenge 2022 | Alert niebezpiecznego wyzwania!

Zobacz, co oznacza NPC na TikTok

Podsumowanie

Chodziło o to, co oznacza NPC na TikTok i jak jest używany przez miliardy użytkowników TikTok dzisiaj. Wyszukaj #NPC na TikTok i zaufaj mi, wszystko będzie tego warte.

W każdym razie mam nadzieję, że każdy kawałek powietrza jest teraz oczyszczony. to otwarta przestrzeń, przyjdź, jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania.

Adios!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka