Czym jest trend F74 TikTok & Jak wykonać przerażające wyzwanie?

Trendy TikTok są znane ze swojej nowości, a trendy na TikTok są zastępowane co drugi dzień. Trendy na TikTok, choć efemeryczne, znajdują swoje miejsce w obecnym scenariuszu popkultury. Nowy trend o nazwie F74 TikTok Trend staje się wirusowy na TikTok. W tym artykule opowiem o wszystkim, co najnowsze na temat Czym jest trend F74 TikTok i jak wykonać wyzwanie F74.

Co to jest F74 TikTok Trend?

Co to jest F74 TikTok Trend & Jak wykonać przerażające wyzwanie?

Nowy przerażający trend na TikTok wprawił wielu użytkowników w zakłopotanie i wywołuje strach w sieci. F47 lub Floor 47 to nowy przerażający trend i rzekomo jest japońskim trendem, który przenosi Cię do równoległego wymiaru podczas snu.

Trend jest obecny na TikTok od ponad lat, ale zyskuje popularność w drugiej połowie 2022 roku. Celem trendu jest przetrwanie i opuszczenie równoległego wymiaru, w przeciwnym razie zostaniesz uwięziony na zawsze w tym wymiarze.

Wielu użytkowników wzięło TikTok i powiedziało, że trend nie ma poparcia naukowego i jest fałszywy.

Jak wykonać F74 TikTok Trend?

Aby wziąć udział w trendzie F74, użytkownik musi zaznaczyć F74 na nadgarstku czerwonym markerem przed pójściem spać. Wyzwanie F74 twierdzi, że uczestnik obudzi się w długim ciemnym korytarzu z wieloma drzwiami.

Uczestnik usłyszy przerażające głosy w całej sekwencji koszmaru i będzie musiał przejść przez właściwe drzwi – oznaczone F74 – aby uciec z wymiaru.

W przypadku, gdy uczestnik nie znajdzie drzwi w ciągu 10 godzin, wyzwanie twierdzi, że zostanie zabrany do białego pokoju przez demoniczną istotę i nie będzie w stanie uciec z tego wymiaru.

TikTok jest znany z ciągle zmieniających się trendów i wyzwań. Nowy trend o nazwie F74 TikTok Trend staje się wirusowy na TikTok. Aby wiedzieć, Co to jest trend F74 TikTok Jak wykonać wyzwanie F74, przeczytaj cały artykuł i podziel się nim ze znajomymi!

Co to jest F74 TikTok Trend?

F47 lub Floor 47 to nowy przerażający trend i rzekomo jest to japoński trend, który przenosi Cię do równoległego wymiaru podczas snu.

Czy F74 Tend jest prawdziwy?

Jak zrobić trend F74 TikTok?

użytkownik potrzebuje znaku F74 na nadgarstku czerwonym markerem przed pójściem spać. Wyzwanie F74 zakłada, że uczestnik obudzi się w ciemnym, długim korytarzu z wieloma drzwiami i będzie musiał przejść przez prawą bramę oznaczoną F74.