Gdzie trafiają zdjęcia po trwałym usunięciu??

Odpowiedź

Usunięte zdjęcia które zostały na stałe usuwane z konta Google Konto można znaleźć na stronie serwery z Google na kilka dni (zazwyczaj nie dłuższe niż para tygodni). To jest możliwe aby odzyskać przez kontaktując się z the Google Drive zespół pomocy technicznej i ewentualne pytania usunięte pliki mogą być odzyskane.

Gdzie trafiają usunięte pliki?

Gdzie trafiają pliki trwale usunięte?

Gdzie trafiają zdjęcia po trwałym usunięciu?

Usunięte zdjęcia które zostały na stałe usunięte z konta Google Konto można znaleźć na stronie serwery z Google na kilka dni (zazwyczaj nie dłużej niż para tygodni). To jest możliwe aby odzyskać je przez kontaktując się z Dysk Google zespół pomocy technicznej i pytanie, czy usunięte pliki mogą być odzyskanym .

Czy trwale usunięte zdjęcia przepadają na zawsze?

Jeśli włączonej strony Kopia zapasowa i synchronizacja, zdjęcia i filmy usuniesz będzie przechowywane w koszu przez 60 dni przed pod adresem na stałe wymazane. Dowiedz się, jak włączać Kopia zapasowa i synchronizacja. Uwaga: Aby przenieść wszystkie swoją stronę zdjęcia do konta inne konto, udostępnić swoją bibliotekę zdjęć temu konto.

Gdzie trafiają wszystkie trwale usunięte zdjęcia??

Zamiast tego zdjęcie zostanie przeniesione do Zdjęcia aplikacji Ostatnio usunięte album, w którym pozostaje przez 30 dni. You mieć 30 dni, w ciągu których możesz przywrócić a zdjęcie z album Ostatnio usunięte do swojej telefon. Masz także możliwość trwałe usunięcie na stronie .