Jak odzyskać smugi na Snapchacie w zaledwie 9 krokach? (2023)

Snapchat jest jedną z najbardziej angażujących platform; tutaj masz różne opcje, aby pozostać przyklejonym do platformy. Smugi Snapchata są jednym z nich. Snapchat testuje nową funkcję, która pozwala użytkownikom przywracać i wstrzymywać Snap Streak. Pomagają łączyć się z ludźmi i spędzać więcej czasu na platformie. Są całkiem interesujące i zabawne. Tak więc, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj mój artykuł na temat Jak odzyskać smugi na Snapchacie.

Snapchat dokłada wszelkich starań, aby utrzymać zaangażowanie użytkowników na platformie. W związku z tym, gdy użytkownicy zgubią lub stracą dowolny snap na platformie, w aplikacji jest wbudowana opcja, aby je znaleźć. Wiem, że chcesz dowiedzieć się więcej o tej funkcji na Snapchacie. Pomoże to odzyskać smugę Snapchata.

Dlatego czytaj dalej i dowiedz się więcej o tym, jak odzyskać smugi na Snapchacie. Jeśli chcesz odzyskać swoje smugi, jest to najlepsza i najłatwiejsza opcja.

Snapchat testuje funkcję przywracania Snap Streaków Funkcja

Jak odzyskać Snapchat Streak w zaledwie 9 krokach!

Użytkownicy Snapchata uwielbiają utrzymywać serie na platformie, wysyłając snapy do swoich znajomych w ciągu 24 godzin na platformie. Jeśli jednak jesteś zajęty i zapomniałeś wysłać snap do znajomego, nadal możesz mieć swoją passę, nawet jeśli przegapisz snap. Nie musisz się więc martwić, że Twój Snapstreak zginął.

Snapchat testuje funkcję, która pomoże ci przywrócić Snap Streak. Wystarczy jedno dotknięcie, możesz przywrócić Snap Streak. Użytkownicy Snapchata zobaczą wyskakujące okienko, które pokazuje opcję Przywróć. Stuknij w Przywróć, aby łatwo je przywrócić. Co więcej, zobaczysz również opcję Przywróć w oknie czatu tuż obok imienia znajomego.

Czy to nie niesamowite?? Zgodnie z raportami, Snapchat powiedział-

„Od 2016 roku Snapchatterzy świętują przyjaźnie, które codziennie pielęgnują za pomocą Snap Streaków z bliskimi i dalekimi znajomymi. Ale życie staje się zajęte, pojawiają się wyjazdy na kemping i egzaminy, a zła obsługa lub czas wyłączenia telefonu oznaczają, że czasami po prostu potrzebujesz dnia na pauzę. Utracony Snap Streak nie oznacza, że przyjaźń wygasła, więc od dziś ułatwiamy zrobienie sobie przerwy dzięki nowej funkcji, którą testujemy, aby umożliwić ponowne rozpalenie iskry i przywrócenie jednego Streaka za darmo za pomocą jednego dotknięcia.”

Ograniczenie funkcji przywracania Snap Streak:

Użytkownicy Snapchata będą mogli przywrócić tylko jeden darmowy snap. Następnie użytkownicy będą musieli zapłacić 0 USD.99, aby odzyskać więcej Snap Streaków.

Snapchat planuje wprowadzić funkcję Pause Snap Streak Funkcja

Jak odzyskać Snapchat Streak w zaledwie 9 krokach!

Snapchat planuje również wprowadzić funkcję pauzy Snap Streak. Z funkcji tej mogą jednak korzystać subskrybenci Snapchat+. Do tej pory nie ma informacji o tym, jak ta funkcja będzie działać, ale według Snapchata-

Wkrótce dodamy również nowy sposób dla subskrybentów Snapchat+, aby zamrozić swoje streamy, wstrzymując rzeczy, gdy wiedzą, że wychodzą z sieci.”

Jak odzyskać smugi na Snapchacie do czasu wydania funkcji przywracania?

Dopóki nowa funkcja przywracania smug Snapchata nie zostanie wydana, możesz wypróbować alternatywną metodę, aby odzyskać swoją smugę na Snapchacie. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które są ważne, aby przywrócić Snapstreak-

1. Uruchom Snapchat na urządzeniu.

2. Zaloguj się konto.

3. Kliknij przycisk Ikona Bitmoji w lewym rogu.

Kliknij ikonę Bitmoji w lewym rogu

4. Kliknij ikonę ikona koła zębatego.

Kliknij ikonę koła zębatego

5. Przejdź do wsparcie.

6. Kliknij Potrzebuję pomocy.

7. Kliknij Zgubiłem mój Snapstreak.

Kliknij Zgubiłem mój Snapstreak

8. Wypełnij formularz szczegółowe informacje na temat wszystkich problemów.

9. Kliknij Prześlij po zakończeniu.

Po przesłaniu formularza zespół wsparcia Snapchat skontaktuje się z Tobą w ciągu czterech do pięciu dni roboczych. Po dokładnym sprawdzeniu przywrócą twoją passę. Ale jeśli dowiedzą się, że straciłeś passę z powodu usterki lub błędu na platformie, mogą nie być w stanie ci pomóc w tym zakresie.

Co to jest Snapchat Streak?

Smugi to sposób, w jaki użytkownicy mogą śledzić liczbę kolejnych dni, w których wymienili się snapami ze znajomym Snapchat. Streaki to świetny sposób na pozostanie w kontakcie ze znajomymi i przyjazną rywalizację o to, kto utrzyma najdłuższą passę.

Dla niektórych użytkowników smugi są źródłem dumy i sposobem na pochwalenie się swoim zaangażowaniem w pozostawanie w kontakcie ze znajomymi.

Jak utrzymać Snapstreak??

Utrzymanie passy snapów jest jednocześnie łatwe i skomplikowane. Ty i Twój znajomy musicie wysłać do siebie snapy w ciągu 24 godzin. Musisz pamiętać, że snapy ze wspomnieniami, czaty lub snapy z okularami nie będą uważane za.

Musisz więc utrzymywać smugi każdego dnia z konkretną osobą. Nawet jeśli opuścisz jeden dzień między nimi, smuga nie będzie kontynuowana.

Zegarek Jak odzyskać smugi na Snapchacie

Podsumowanie

Tutaj masz wszystkie informacje i szczegółowe kroki, jak odzyskać smugi na Snapchacie. Mam nadzieję, że artykuł pomógł ci zrozumieć cały proces przywracania funkcji Snapchat streak. Możesz postępować zgodnie z instrukcjami i odzyskać smugi. Zapoznaj się teraz ze szczegółami i daj mi znać swoją opinię w komentarzach poniżej.

Często zadawane pytania

1. Co to jest smuga Snapchata?

Streamy to sposób, w jaki użytkownicy mogą śledzić liczbę kolejnych dni, w których wymieniali snapy ze znajomym na Snapchacie. Serie to świetny sposób na pozostanie w kontakcie ze znajomymi i przyjazną rywalizację o to, kto utrzyma najdłuższą serię.

2. Jak odzyskać smugi na Snapchacie?

Jeśli chcesz odzyskać smugi na Snapchacie, zapoznaj się z poniższymi szczegółami:
1. Uruchomienie Snapchat na urządzeniu.
2. Zaloguj się Twoje konto.
3. Kliknij przycisk Ikona Bitmoji w lewym rogu.
4. Kliknij przycisk ikona koła zębatego.
5. Przejdź do wsparcie.
6. Kliknij Potrzebuję pomocy.
7. Kliknij Straciłem swój Snapstreak.
8. Wypełnij formularz szczegółowo o wszystkich problemach, z którymi się borykasz.
9. Kliknij Prześlij po jej zakończeniu.

3. Jak utrzymać Snapstreak?

Utrzymanie snapstreaka jest jednocześnie łatwe i skomplikowane. Ty i Twój znajomy musicie wysłać do siebie snapy w ciągu 24 godzin. Należy pamiętać, że snapy ze wspomnieniami, czaty lub snapy z okularami nie będą brane pod uwagę.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka