Jak przypomnieć o poście na Instagramie

Są one łatwe do wykonania, ale może być trudno dokładnie określić, co z nimi zrobić. Na tym blogu pokażemy, jak krok po kroku tworzyć przypomnienia na Instagramie. Następnie podamy kilka sugestii, jak wykorzystać je do promowania swojej firmy. Opisaliśmy wcześniej, że jest to najlepsza strona do kupowania obserwujących na Instagramie w Malezji, możesz również zapoznać się z przewodnikiem. 

Ważne jest, aby wiedzieć, że możliwość dodawania opcji przypomnień do postów na Instagramie jest dostępna tylko dla profesjonalistów z profesjonalnymi kontami. Zmiana konta na Instagramie na oficjalny profesjonalny profil to pestka.

Krok 1. Utwórz nowy post w kanale Instagram

Utwórz zupełnie nowy post w kanale w taki sam sposób, jak zwykle. Wybierz obrazy lub filmy, które chcesz dodać do swojego posta na blogu, a następnie edytuj je w dowolny sposób.

Możesz także dodawać przypomnienia dla postów z tagami marki i postów z tagami produktów. Chociaż możesz zwiększyć widoczność postów za pomocą przypomnień, nie możesz ich używać do tworzenia reklam. Pamiętaj o tym podczas wybierania zdjęć.

Krok 2: Stuknij Dodaj przypomnienie

Ekran nowego posta, który pojawia się po utworzeniu oryginalnego posta na Instagramie, zawiera teraz opcję dodania przypomnienia:

Znajduje się między przyciskami Oznacz osoby i Dodaj lokalizację. Naciśnij ikonę Dodaj przypomnienie, aby wyświetlić ekran ustawień i ustawić przypomnienie.

Krok 3. Upewnij się, że nadałeś nazwę swojemu wydarzeniu

Istnieje wiele postów, które można opublikować z jednej okazji, dlatego ważne jest, aby nadać swoim przypomnieniom konkretną nazwę, aby można je było łatwo zidentyfikować w przyszłości.

Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać tytuł wydarzenia w polu “Event Name” …””.

Post powinien być krótki i opisowy, na przykład „Sephora Giveaway”.”

Krok 4. Dodaj czas rozpoczęcia wydarzenia.

Wybierz czas rozpoczęcia wydarzenia, aby Twoi goście byli świadomi czasu: Czas rozpoczęcia postu musi wynosić co najmniej godzinę po utworzeniu posta na blogu. Możesz go przedłużyć nawet o trzy miesiące.

Wybierz czas, w którym obserwujący są najbardziej aktywni. Informacje te są dostępne w raporcie Insights konta. Co więcej, jeśli szukasz usługi dla swoich IG Likes, możesz także łatwo i bezpiecznie kupić Instagram Likes. 

Krok 5. Dodaj czas zakończenia wydarzenia.

Nie jest to wymagane, ale możesz dodać licznik czasu do wydarzenia.

Jeśli Twoi goście będą wiedzieć, jak długo potrwa wydarzenie, pomoże im to uwzględnić je w swoich harmonogramach.

Krok 6: Udostępnij swój post

Po ustawieniu przypomnienia dodaj podpisy, a następnie edytuj resztę na ekranie Nowy post. Na koniec opublikuj swój post.

Możesz nawet dodać post do Stories na swoim Instagramie. Dzięki temu przypomnienie zobaczą tylko osoby, które oglądają Twoje Historie. Pojawia się on w formie małej ikony dzwonka, która nakłada się na lewy dolny róg posta:

Jeśli Twoi obserwatorzy są w stanie zobaczyć przypomnienie (ikona dzwonka), możesz zaprosić ich do naciśnięcia ikony dzwonka, aby otrzymywać wiadomości o wydarzeniu:

Obserwujący otrzymają następujące wiadomości:

  • Powiadomienie o aktywności kanału do 24 godzin przed wydarzeniem.
  • Kanał aktywności i powiadomienia push na 15 minut przed wydarzeniem.
  • Kanał aktywności i powiadomienia push po rozpoczęciu wydarzenia.
  • Możliwe jest również tworzenie dodatkowych postów promujących okazję.

Po utworzeniu wydarzenia, a następnie udostępnieniu pierwszego posta na blogu na jego temat, będziesz mógł wybrać je podczas pisania kolejnych postów. Kliknij Dodaj przypomnienie, tak jak robiłeś to w przeszłości, wybierając je.

Ludzie zazwyczaj kupują obserwujących na Instagramie w Nigerii, aby ich sukces był łatwiejszy i ładniejszy. Możesz to również zrobić za pomocą FollowersBucket.

Jak korzystać z przypomnień na Instagramie w marketingu w mediach społecznościowych?

Tak, podobieństwa i obserwacje, które otrzymujesz, mogą nie zamienić się natychmiast w banknoty dolarowe, ale to tylko matematyka i im więcej mocy posiadasz, tym większa szansa na osiągnięcie zysków.

To właśnie sprawia, że zasięg organiczny jest niezwykle skuteczny. Pozwala konwertować ruch z mediów społecznościowych bez konieczności inwestowania tych środków z powrotem za pośrednictwem reklam.

Jeśli się nie angażujesz, Twoje szanse na zwiększenie zasięgu organicznego maleją.

Dlaczego ważne jest, aby przypomnieć sobie o marketingu na Instagramie??

Marketing w mediach społecznościowych wymaga interakcji, dlatego przypominanie użytkownikom jest tak ważne w marketingu na Instagramie.

Za każdym razem, gdy publikujesz coś na Instagramie, ważne jest, aby sprawdzić polubienia, komentarze, a także ponowne posty, obserwujących i polubienia. Dzięki temu wiesz, że istnieje duża i zaangażowana publiczność, która chętnie zobaczy następny krok, który podejmiesz.

Ale jeśli poziom zaangażowania jest niski, nadszedł czas, aby wdrożyć nowe strategie w celu jego zwiększenia. Instagram oferuje wiele wbudowanych narzędzi, które w tym pomagają, takich jak reklamy i posty, które są wzmacniane:

Przypomnienia na Instagramie to kolejne narzędzie, które możesz dodać do swojego arsenału, aby zwiększyć zaangażowanie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zamiast polubić post ze zdjęciem i podpisem, który napisałeś, aby ogłosić swoje wydarzenie, wiadomości przypominające zapewniają obserwującym łatwiejszy sposób potwierdzenia „tak, jestem zainteresowany”!

Ponadto zwiększa szanse na aktywne uczestnictwo.

O jakich wydarzeniach powinien przypominać Instagram??

Promowanie życia na Instagramie, na przykład pomysł na loterię, jest jedną z najlepszych metod wykorzystania przypomnień na Instagramie. Ale Twoje wydarzenie niekoniecznie musi być reklamowane na Instagramie, aby reklamować je za pośrednictwem platformy mediów społecznościowych.

Przypomnienia na Instagramie to tylko opcja wysyłania kanałów aktywności, a także powiadomień Push do obserwujących, aby poinformować obserwujących o wydarzeniu i zachęcić ich do wzięcia w nim udziału.

Oto kilka innych nadchodzących wydarzeń, które można reklamować za pomocą przypomnień na Instagramie:

  • Wprowadzanie nowych produktów
  • Pojawiają się nowe treści
  • Transmisje na żywo i webinaria można znaleźć na różnych platformach
  • Konwencje/meatus
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka