jak anulować subskrypcję Spotify na telefonie iphone??

Odpowiedź

1. Aby anulować subskrypcję Spotify na telefonie iPhone, otwórz aplikację Spotify i stuknij w zakładkę „Twoja biblioteka”. Przewiń w dół i stuknij w „Zarządzaj subskrypcją.”
  2. Stuknij w „Anuluj subskrypcję”, a następnie potwierdź, stukając w „Tak, anuluj”.

Jak anulować usługę Spotify Premium na telefonie iPhone

Jak anulować usługę Spotify Premium na telefonie iPhone (2021)

Dlaczego nie mogę zrezygnować z usługi Spotify na telefonie iPhone??

Nie możesz anulować Spotify na iPhonie, ponieważ aplikacja jest zintegrowana z systemem operacyjnym urządzenia. Jeśli chcesz anulować subskrypcję Spotify, musisz to zrobić za pośrednictwem strony internetowej Spotify.

Jak anulować subskrypcję w aplikacji Spotify??

Aby anulować subskrypcję w aplikacji Spotify, otwórz menu Ustawienia i wybierz opcję „Konto”.” W sekcji „Subskrypcja” stuknij opcję „Anuluj subskrypcję” i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Jak anulować subskrypcję w telefonie iPhone??

Nie można anulować subskrypcji Spotify na telefonie iPhone, ponieważ aplikacja jest zintegrowana z systemem operacyjnym urządzenia. Jeśli chcesz anulować subskrypcję Spotify, musisz to zrobić za pośrednictwem strony internetowej Spotify.

Jak usunąć konto Spotify 2021?

Aby usunąć konto Spotify, przejdź na stronę Spotify i zaloguj się. Po zalogowaniu się kliknij na „Konto” w prawym górnym rogu strony, a następnie wybierz „Usuń konto” w dolnej części menu.

Dlaczego nie mogę anulować subskrypcji na telefonie iPhone??

Istnieje kilka powodów, dla których anulowanie subskrypcji na telefonie iPhone może nie być możliwe. Jedną z możliwości jest to, że subskrypcja została zakupiona za pośrednictwem aplikacji lub w ramach zakupu w aplikacji, a nie przez iTunes. W takim przypadku należy skontaktować się z twórcą aplikacji, aby anulować subskrypcję.
Inna możliwość to taka, że subskrypcja była automatycznie odnawiana, a Ty nie zdawałeś sobie sprawy, że nie możesz jej anulować.

Jak mogę zobaczyć subskrypcje na telefonie iPhone??

Aby usunąć konto Spotify, przejdź na stronę Spotify i zaloguj się. Po zalogowaniu się kliknij „Konto” w prawym górnym rogu strony, a następnie wybierz „Usuń konto” w dolnej części menu.

Jak anulować subskrypcję w ustawieniach??Jak anulować subskrypcję w ustawieniach??

Istnieje kilka powodów, dla których nie można anulować subskrypcji na telefonie iPhone. Jedną z możliwości jest to, że subskrypcja została zakupiona za pośrednictwem aplikacji lub zakupu w aplikacji, a nie za pośrednictwem iTunes. W takim przypadku należy skontaktować się z twórcą aplikacji, aby anulować subskrypcję.
Inna możliwość to taka, że subskrypcja była automatycznie odnawiana, a Ty nie zdawałeś sobie z tego sprawy.

Jak usunąć konto Spotify na telefonie iPhone 2021??

Aby usunąć konto Spotify na telefonie iPhone 2021, otwórz aplikację Spotify i przejdź do Ustawień. Stuknij w Konto, a następnie wybierz Usuń konto.

Jak bezpłatnie trwale usunąć konto Spotify??

Aby trwale usunąć konto Spotify, należy skontaktować się z działem obsługi klienta Spotify.

Jak usunąć mój numer telefonu z serwisu Spotify??

Aby usunąć numer telefonu z serwisu Spotify, należy zalogować się na swoje konto i przejść do strony Ustawienia. W tym miejscu możesz przewinąć w dół do sekcji „Telefon” i kliknąć „Usuń numer telefonu”.

Jak anulować bezpłatną wersję próbną na telefonie iPhone??

Aby anulować bezpłatną wersję próbną na telefonie iPhone, otwórz aplikację Ustawienia i stuknij swoje imię u góry ekranu. Stuknij w iTunes i App Store, a następnie stuknij w swój Apple ID. Stuknij polecenie Wyświetl Apple ID i wpisz hasło, jeśli zostaniesz o to poproszony. Przewiń w dół do sekcji Subskrypcje i stuknij w Zarządzaj. Stuknij subskrypcję, którą chcesz anulować, a następnie stuknij przycisk Anuluj subskrypcję.

Jak anulować subskrypcję muzyki w telefonie iPhone??

Aby anulować subskrypcję muzyki na telefonie iPhone, otwórz aplikację Ustawienia i stuknij w iTunes i App Store. Stuknij swój identyfikator Apple ID w górnej części ekranu, a następnie stuknij Wyświetl identyfikator Apple ID. Przewiń w dół i stuknij w Subskrypcje. Stuknij subskrypcję, którą chcesz anulować, a następnie stuknij przycisk Anuluj subskrypcję.

Jak zrezygnować z subskrypcji aplikacji?

Aby zrezygnować z subskrypcji aplikacji, możesz albo odwiedzić jej stronę internetową i postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi rezygnacji, albo usunąć aplikację z urządzenia.

Jak znaleźć wszystkie moje subskrypcje??

Aby wyświetlić subskrypcje, otwórz menu „Ustawienia” i wybierz „Subskrypcje”.” Zostanie wyświetlona lista wszystkich newsletterów, blogów i innych subskrypcji, do których jesteś zapisany. Możesz zrezygnować z każdej z nich, wybierając opcję „Anuluj subskrypcję” obok danej subskrypcji.