Czy Twitter pokazuje, kto oglądał Twój profil?? Oto odpowiedź!

Wszyscy w pewnym momencie czujemy się ciekawi, kto oglądał nasz profil w mediach społecznościowych. A jeśli teraz myślisz o Czy Twitter pokazuje, kto oglądał Twój profil?, to ten artykuł jest dla Ciebie. Ponieważ dzisiaj zamierzam zapewnić ci jasny wgląd w działanie Twittera. A także rozwiać wątpliwości, czy Twitter pokazuje, kto oglądał Twój profil.

Twitter ma miliony użytkowników na całym świecie. Twitter jest jedną z najbardziej znanych platform mediów społecznościowych wśród ludzi wszystkich pokoleń, co sprawia, że całkiem normalne jest odczuwanie chęci dowiedzenia się, kto Cię prześladuje lub czy dana osoba prześladuje Cię na platformie, czy nie.

Tak więc, bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do dzisiejszego tematu: czy Twitter pokazuje, kto oglądał Twój profil??

Czy Twitter pokazuje, kto oglądał Twój profil??

Dzięki Bogu Twitter nie pokazuje, kto oglądał Twój profil?

— Norman (@nmncubee) 29 września 2022 r

Odpowiedź na pytanie – Czy Twitter pokazuje, kto oglądał Twój profil?? jest Nie; Twitter nie pokazuje, kto oglądał Twój profil. I nie ma bezpośredniego sposobu, aby dowiedzieć się, kto przeglądał Twoje profile na Twitterze i sprawdzał Twoje tweety, dopóki ta osoba nie zaangażuje się w Twój profil i tweety.

A jeśli myślisz o użyciu jakiegokolwiek rozszerzenia, to pozwól mi powiedzieć, że używanie jakiegokolwiek rozszerzenia, aby dowiedzieć się, kto odwiedził Twój profil, nie jest bezpieczne. I nie ma niezawodnego sposobu, aby stwierdzić, czy dane, które ci dostarczają, są autentyczne, czy nie. Dlatego wskazane jest, aby nie używać żadnego takiego rozszerzenia.

Inne sposoby sprawdzenia, kto wyświetlił profil użytkownika

Jak wspomniano powyżej, nie ma bezpośredniego sposobu, aby powiedzieć, kto oglądał Twój profil, ale istnieje kilka wbudowanych narzędzi, których można użyć, aby uzyskać mały wgląd w to. Narzędzia, o których mówię, to Twitter Analytics i Twitter View Count. Omówmy je jeden po drugim.

Wypróbuj Twitter Analytics, aby zobaczyć, kto oglądał Twój profil

Twitter Analytics to narzędzie biznesowe, które zapewnia wgląd w zaangażowanie profilu i inne dane demograficzne. Nie możesz zobaczyć, kto oglądał Twój profil za pomocą tego narzędzia, ale otrzymasz liczbę, która powie Ci, ilu użytkowników odwiedziło Twój profil.

Aby sprawdzić Twitter Analytics:

1. Otwórz Twitter.

2. Dotknij Więcej.

3. Wybierz Analityka.

4. Dotknij na.

I spójrz na spostrzeżenia, które zapewnia.

Wypróbuj Twitter View Counts aby zobaczyć, kto wyświetlił Twój profil

Jest jeszcze jedna niedawno wydana funkcja – Twitter View Counts, która podaje liczbę, która powie Ci, ile osób obejrzało Twój konkretny tweet. Korzystając z tej funkcji, nie będziesz dokładnie wiedział, kto przeglądał Twój profil na Twitterze, ale dowiesz się, ile osób obejrzało Twój konkretny tweet.

Do sprawdzania liczby wyświetleń na Twitterze:

1. Otwórz Twitter.

2. Przejdź do Tweet chcesz sprawdzić liczbę wyświetleń.

3. Spójrz na liczbę obok opcji wykres słupkowy ikona.

Wypróbuj Twitter View Counts

Liczba obok wykresu słupkowego to liczba wyświetleń. Liczba ta reprezentuje liczbę wyświetleń Twojego tweeta.

Jak uczynić swój Twitter prywatnym?

Jeśli obawiasz się, kto śledzi Twój profil na Twitterze. A jeśli chcesz chronić swój profil przed nieznanymi użytkownikami, powinieneś zmienić swoje publiczne konto na Twitterze w konto prywatne. Jeśli więc szukasz czegoś podobnego, oto przewodnik krok po kroku, jak uczynić swoje konto na Twitterze prywatnym. Wykonaj więc te kroki i zabezpiecz swoje konto na Twitterze przed nieznanymi użytkownikami.

Krok 1: Otwórz Twitter.

Krok 2: Stuknij w swój profil Profil w lewym górnym rogu.

Krok 3: Wybierz ikonę Ustawienia & Wsparcie opcja.

Krok 4: Kliknij Ustawienia i prywatność.

Kroki: Jak uczynić Twittera prywatnym?

Krok 5: Stuknij Prywatność i bezpieczeństwo.

Krok 6: Wybierz Odbiorcy i tagowanie.

Krok 7: Włącz przełącznik obok Chroń swoje tweety.

Kroki: Jak uczynić Twittera prywatnym?

Po zmianie ustawień konta tylko obserwujący mogą wchodzić w interakcje z Twoimi tweetami.

W ten sposób dotarłem do końca tego bloga i mam nadzieję, że teraz otrzymałeś odpowiedź na pytanie – Czy Twitter Pokaż, kto oglądał Twój profil? To wszystko na dziś. I tak, jeśli chodzi o więcej takich zapytań związanych z Twitterem, zawsze możesz skomentować w sekcji komentarzy poniżej. Więc do czasu, gdy to zrobisz, uważaj na siebie! I nadal odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej takich zapytań związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Pa! Do widzenia!

Często zadawane pytanie

Czy Twitter pokazuje, kto oglądał Twój profil??

Nie, ale możesz uzyskać mały wgląd w to za pomocą Twitter Analytics i liczby wyświetleń na Twitterze.

Czy jest jakiś sposób, aby powiedzieć, kto oglądał Twój profil??

Istnieje wiele rozszerzeń, ale nie można powiedzieć, czy podane dane są autentyczne, czy nie.