Jak anulować subskrypcję usługi Audible w telefonie??

Odpowiedź

1. Otwórz aplikację Audible i stuknij ikonę menu w lewym górnym rogu ekranu.
  2. Przewiń w dół i stuknij w „Twoje konto.”
  3. Stuknij opcję „Anuluj subskrypcję”, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby anulować subskrypcję.

Jak anulować subskrypcję Audible

Jak anulować subskrypcję Audible.

Dlaczego nie mogę anulować mojego członkostwa w Audible??

Abonamentu Audible nie można anulować, ponieważ jest on automatycznie odnawiany. Oznacza to, że Twoje konto Audible zostanie automatycznie obciążone opłatą za członkostwo w dniu, w którym wygaśnie Twoje obecne członkostwo.

Jak anulować swoje członkostwo w Audible online??

Aby anulować swoje członkostwo w Audible online, zaloguj się na swoje konto Audible. Po zalogowaniu się kliknij zakładkę „Twoje konto” u góry strony. Stamtąd przewiń w dół do sekcji „Członkostwo i rozliczenia” i kliknij „Anuluj członkostwo”. Następnie zostaniesz poproszony o potwierdzenie, że chcesz anulować subskrypcję. Kliknij „Yes, Cancel My Membership” (Tak, anuluj moje członkostwo), a Twoje członkostwo zostanie anulowane.

Jak anulować subskrypcję audiobooków na telefonie iPhone??

Aby anulować subskrypcję audiobooków na telefonie iPhone, otwórz aplikację Ustawienia i stuknij swoje imię u góry ekranu. Stamtąd wybierz iTunes & App Store i przewiń w dół do sekcji Subskrypcje. Stuknij przycisk Zarządzaj obok swojej subskrypcji audiobooków, a następnie wybierz opcję Anuluj subskrypcję.

Jak anulować subskrypcję Audible w systemie Android??

Aby anulować subskrypcję Audible w systemie Android, otwórz aplikację Audible i dotknij ikony menu. Stuknij Ustawienia, a następnie stuknij swoje imię w górnej części ekranu. Stuknij opcję Subskrypcja, a następnie stuknij przycisk Anuluj subskrypcję.

Jak zrezygnować z usługi Audible Australia??

Aby anulować swoje konto w Audible Australia, odwiedź naszą stronę internetową i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Jak anulować subskrypcję w telefonie iPhone??

Aby anulować subskrypcję w telefonie iPhone, otwórz aplikację Ustawienia i wybierz opcję „iTunes & App Store”.” Stuknij swój Apple ID w górnej części ekranu, a następnie stuknij „Wyświetl Apple ID”.” Stuknij w „Subskrypcje”, a następnie stuknij w subskrypcję, którą chcesz anulować. Stuknij przycisk „Anuluj subskrypcję”, a następnie potwierdź swoją decyzję.

Jak anulować członkostwo w Audible w Wielkiej Brytanii??

Aby anulować swoje członkostwo w Audible UK, odwiedź poniższe łącze i wykonaj podane kroki:

Dlaczego Audible wciąż nalicza mi opłaty?

Audible może nadal pobierać opłaty, ponieważ nie anulowałeś subskrypcji. Aby anulować subskrypcję, przejdź do ustawień swojego konta i kliknij „anuluj moje członkostwo”.” W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z działem obsługi klienta Audible.

Jak usunąć swoją kartę z Audible??

Aby usunąć swoją kartę z Audible, najpierw zaloguj się na swoje konto w Audible.com. Po zalogowaniu się kliknij zakładkę „Twoje konto” u góry strony. Następnie z menu po lewej stronie wybierz opcję „Opcje kredytu i płatności”. Pod nagłówkiem „Opcje kredytowe i płatnicze” zobaczysz sekcję „Zarządzaj kartą kredytową”.

Jak zadzwonić do Audible?

Z firmą Audible można się skontaktować telefonicznie pod numerem 888-283-5051.

Czy można anulować i ponownie uruchomić Audible??

Tak, możesz anulować i ponownie uruchomić Audible. Jeśli anulujesz subskrypcję, pamiętaj, aby zrobić to przed datą odnowienia, aby uniknąć opłaty za kolejny miesiąc. Jeśli wznawiasz subskrypcję, Twoje członkostwo rozpocznie się ponownie w dniu, w którym anulujesz subskrypcję.

Jaka jest różnica między Audible a Audible plus??

Audible to niezależna usługa umożliwiająca słuchanie audiobooków. Audible plus to usługa subskrypcyjna, która daje dostęp do biblioteki audiobooków, a także szereg innych korzyści, takich jak zniżki na inne produkty i usługi Audible.

Jak zmienić domyślną metodę płatności w serwisie Audible??

Aby zmienić domyślną płatność w serwisie Audible, otwórz aplikację Audible i stuknij ikonę menu w lewym górnym rogu ekranu. Z menu wybierz Ustawienia, a następnie stuknij w Metodę płatności. Następnie możesz wybrać z listy nową domyślną metodę płatności.