Jak naprawić kod uwierzytelniania dwuskładnikowego na Facebooku, który nie został odebrany w 2023 r

Facebook wysyła kod uwierzytelniania dwuskładnikowego, aby upewnić się, że konto jest bezpieczne. Jeśli kod uwierzytelniania dwuskładnikowego nie zostanie wysłany przez Facebooka, nie będziesz mógł zalogować się na swoje konto. Kod nie zostanie wysłany z różnych powodów, a żeby to wiedzieć, Jak naprawić nieotrzymany kod uwierzytelniania dwuskładnikowego na Facebooku, przewijaj dalej!

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe jest wysyłane przez Facebooka za pośrednictwem wiadomości SMS na numer telefonu powiązany z kontem na Facebooku. Wiele osób skarży się, że nie otrzymało dwuskładnikowego kodu uwierzytelniającego na swój numer. Aby wiedzieć, Jak naprawić błąd uwierzytelniania dwuskładnikowego na Facebooku?, zostań ze mną!

Jak naprawić nieodebrany kod uwierzytelniania dwuskładnikowego na Facebooku??

Jak naprawić nieodebrany kod uwierzytelniania dwuskładnikowego na Facebooku?

Kod uwierzytelniający został wprowadzony przez Facebooka w celu zapewnienia bezpieczeństwa konta. Pomaga to w weryfikacji bezpieczeństwa konta. Aby naprawić Facebook Two-Factor Authentication Code Not Received, wypróbuj metody podane poniżej.

Metoda 1: Napraw kod uwierzytelniania dwuskładnikowego na Facebooku, który nie został odebrany przez odblokowanie kontaktów

Numer, z którego Facebook próbuje wysłać Ci wiadomość SMS, może być zablokowany na Twoim urządzeniu. Odblokuj wszystkie kontakty na swoim urządzeniu i sprawdź, czy rozwiązuje to problem. Aby to zrobić, przejdź do ustawienia urządzenia, kliknij na ustawienia telefonu z menu, zakładka ustawienia połączeń, przejdź do blokowania kontaktów, i odblokować wszystkie zablokowane kontakty.

Metoda 2: Napraw kod uwierzytelniania dwuskładnikowego na Facebooku, który nie został odebrany przez zgłoszenie problemu do Facebooka

Jak naprawić nieodebrany kod uwierzytelniania dwuskładnikowego na Facebooku?

Musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy, który pojawi się po wpisaniu „Zgłoś problem z weryfikacją konta” w pasku wyszukiwania. Podaj szczegóły w formularzu i wyjaśnij swój problem dotyczący nieotrzymanego kodu, a Facebook skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Metoda 3: Napraw kod uwierzytelniania dwuskładnikowego na Facebooku, który nie został odebrany przez zgłoszenie problemu za pomocą wiadomości tekstowych na telefon komórkowy

Jak naprawić nieodebrany kod uwierzytelniania dwuskładnikowego na Facebooku?

Nieotrzymanie kodu uwierzytelniającego można również zgłosić za pośrednictwem wiadomości tekstowej. Wpisz „Report an issue with Facebook mobile texts” w swojej przeglądarce. Strona przekieruje Cię do formularza zgłoszeniowego, podaj swoje dane, a Facebook skontaktuje się z Tobą w ciągu kilku dni po przesłaniu formularza.

Co to jest uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Facebooku??

Jak naprawić nieodebrany kod uwierzytelniania dwuskładnikowego na Facebooku

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Facebooku to funkcja zapewniająca bezpieczeństwo i chroniąca konto przed hakerami na Facebooku.

Czasami silne hasła na platformie nie wystarczą, musisz włączyć uwierzytelnianie dwuczynnikowe, aby zachować bezpieczeństwo na platformie.

Logowanie z nierozpoznanego urządzenia będzie wymagało kodu, który zostanie wysłany przez Facebooka za pośrednictwem wiadomości SMS. Facebook powiadomi również pocztą o podejrzanym logowaniu.

Jak naprawić nieodebrany kod uwierzytelniania dwuskładnikowego na Facebooku

Podsumowanie

Jeśli nie otrzymasz kodu uwierzytelniania dwuskładnikowego, nie możesz zalogować się do swojego Facebook konto. Aby dowiedzieć się, Jak naprawić kod uwierzytelniania dwuskładnikowego na Facebooku?, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym!

Często zadawane pytania

Jak naprawić kod uwierzytelniania dwuskładnikowego nieotrzymany na Facebooku?

Aby naprawić Facebook Two-Factor Authentication Code Not Received, należy odblokować kontakty, Reporting An Issue To Facebook lub Reporting An Issue Through Mobile Texts

Czym jest dwuskładnikowy kod uwierzytelniający na Facebooku??

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Facebooku to kod bezpieczeństwa wysyłany przez Facebooka za pośrednictwem wiadomości SMS w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony konta przed hakerami na Facebooku.

Czy połączenie konta na Facebooku z numerem telefonu jest bezpieczne??

Tak. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo na Facebooku, jest to bezpieczna opcja.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka