Jak dołączyć & Zagraj w TikTok Trivia: 5 prostych kroków do wygrania 100 tys. dolarów

Wreszcie, oczekiwanie dobiegło końca i nadszedł czas, aby wziąć udział w TikTok Trivia. Te ciekawostki to świetna okazja, aby wygrać pokaźną nagrodę pieniężną z puli nagród o wartości 500 tysięcy dolarów. Jeśli jesteś ciekawy, kiedy powinieneś dołączyć do ciekawostek i jak wziąć w nich udział, to jesteś we właściwym miejscu. W dzisiejszym artykule przedstawię następujące informacje jak grać w TikTok Trivia a także o czasach według stref czasowych Pacyfiku i Wschodu.

TikTok Trivia, pięciodniowy interaktywny festiwal, jest prezentowany przez Lionsgate i John Wick Chapter 4, w którym można wygrać nagrody pieniężne, odpowiadając na 12 pytań. Pytania te będą podzielone na wiele kategorii, od stylu życia po urodę, sport po muzykę i Johna Wicka. Jeśli czujesz się zaniepokojony rodzajem pytań, które można zadać, przygotowałem artykuł z najbardziej oczekiwanymi pytaniami TikTok Trivia wraz z odpowiedziami. Zdecydowanie powinieneś sprawdzić je raz przed wzięciem udziału w ciekawostkach.

Tak więc, bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do artykułu i dowiedzmy się, jak grać w TikTok Trivia i jaki jest dokładny czas TikTok Trivia. Po co więc czekać?? Zaczynajmy!

Jak grać w ciekawostki TikTok?

Pierwsza iteracja TikTok Trivia była dość okropna. Nieznośnie powolne tempo i zbyt wiele niepotrzebnej głupoty między pytaniami. Pomysł ma potencjał jako zamiennik HQ Trivia, ale wiele trzeba poprawić.

Z drugiej strony jednak wygrałem �� zdjęcie.twitter.com/RJtDz5Dkqz

— Michael Moore Jr. (@NoDocumentaries) 23 lutego 2023 r

Aby zagrać w TikTok Trivia, który rozpocznie się 22 lutego, należy wykonać następujące kroki. Ale zanim to nastąpi, powinieneś wiedzieć, że będą dwie sesje dziennie przez pierwsze 3 dni (22, 23 i 24), więc twoje dwie godziny na następne 3 dni są zarezerwowane, ponieważ każda sesja będzie trwała 1 godzinę.

Każda sesja TikTok Trivia będzie zawierać różne rundy, w których musisz odpowiedzieć na wiele pytań. Każda sesja dnia będzie miała pulę nagród w wysokości odpowiednio 30 i 70 tysięcy dolarów, która zostanie podzielona między zwycięzców dnia.

W dniach 25 i 26 lutego odbędą się dwie specjalne rundy przetrwania, w których pula nagród wyniesie 100 tysięcy dolarów każdego dnia. W tych rundach nie będzie ograniczeń co do liczby pytań, ale poziom trudności w tych rundach będzie wzrastał, dopóki w grze nie pozostanie 500 uczestników. Kwota 100 tys. dolarów zostanie podzielona między 500 uczestników.

Krok 1: Otwarte TikTok aplikacja.

Krok 2: Udaj się do Dla Ciebie kanał.

Krok 3: Stuknij w znacznik Tick na ekranie Trivia Widget na górze.

Krok 4: Zarejestruj się dla wybranych sesji ciekawostek.

Uwaga: Zostaniesz powiadomiony o sesji, na którą się zarejestrowałeś, zanim się rozpocznie.

Jak grać w TikTok Trivia?

Krok 4: Wejdź na oficjalną stronę @TikTok konto w określonym czasie.

Uwaga: Pierwsza sesja rozpocznie się o 17:00 w strefie czasowej Pacyfiku i 20:00 we wschodniej strefie czasowej. Czas drugiej sesji to 18:00 w strefie czasowej Pacyfiku i 18:00 we wschodniej strefie czasowej.

Krok 5: Odpowiedz na 12 pytań poprawnie przed upływem czasu.

I gotowe! Oto jak możesz zagrać w TikTok Trivia i wygrać ekscytujące nagrody pieniężne.

Jak grać w TikTok Trivia??

Chcesz zdobyć swój udział w puli nagród o wartości 500 000 $?? @Iam_Hyem wystawi na próbę Twoją wiedzę na temat TikTok i popkultury, & rozrywka w serii 8 pokazów NA ŻYWO od lutego. 22-26! Dotrzyj do końca każdej gry, aby wygrać! �� #TikTokTrivia #RealBrainsRealRewards fot.twitter.com/3offNCVq6U

— TikTok US (@tiktok_us) 22 lutego 2023 r

W ten sposób zbliżam się do końca tego bloga i mam nadzieję, że wiesz już, jak grać TikTok Ciekawostki. Więc powiedz mi, czy jesteś gotowy, aby wziąć udział w TikTok Trivia i wygrać pokaźną nagrodę pieniężną?? I tak, w przypadku dalszych pytań związanych z TikTok Trivia, możesz komentować w sekcji komentarzy poniżej.

To wszystko na dziś. Take Care! I odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej aktualizacji związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Do zobaczenia! Do widzenia!