Jak naprawić niedziałający widget Pinterest w 2023 roku (rozwiązany)

Pinterest to niesamowita platforma do udostępniania zdjęć, która pomaga odkrywać nowe rzeczy, miejsca, trendy, przepisy i wiele więcej. Ostatnio wielu użytkowników platformy skarżyło się, że widżet Pinterest nie działa. Jeśli jesteś tutaj, aby dowiedzieć się, Jak naprawić niedziałający widżet Pinterest, przewijaj dalej!

Widżet Pinterest pomaga użytkownikom czerpać inspirację z ekranu głównego ich urządzenia. Widżet wyświetla pomysły, które pochodzą bezpośrednio z ulubionych tablic i tablic, które obserwujesz. Widżet inspiruje Cię zgodnie z tematami, które śledzisz w aplikacji. Bądź na bieżąco, aby wiedzieć, Jak naprawić niedziałający widżet Pinterest i wróć do swojego fantazyjnego i inspirującego ekranu głównego.

Jak naprawić niedziałający widżet Pinterest?

Jak naprawić niedziałający widżet Pinterest

Wielu użytkowników skarżyło się, że widżet Pinterest nie działa na ich iPhone’ach. Należy zauważyć, że Pinterest Widget jest obecnie dostępny na iOS 14 lub nowszym. Jak dotąd programiści Pinterest nie skomentowali tej kwestii i możesz naprawić problem niedziałającego Pinteresta, postępując zgodnie z podanymi metodami.

Metoda 1: Napraw niedziałający widżet Pinterest, sprawdzając dobrą łączność z Internetem

Upewnij się, że masz dobre połączenie internetowe. Możesz także przełączyć się z Wi-Fi na komórkową transmisję danych lub odwrotnie i sprawdzić, czy rozwiązuje to problem.

Metoda 2: Napraw niedziałający widżet Pinterest, aktualizując aplikację Pinterest

Jak naprawić niedziałający widżet Pinterest

Widżet Pinterest może nie działać, ponieważ aplikacja Pinterest nie była aktualizowana od dłuższego czasu. Aby to zrobić, przejdź do sklepu Play lub App Store na urządzeniu z Androidem lub iOS i zaktualizuj aplikację Pinterest do najnowszej wersji.

Metoda 3: Napraw niedziałający widżet Pinterest przez ponowne uruchomienie urządzenia

Czasami problemy można rozwiązać, po prostu ponownie uruchamiając urządzenie. Zamknij aplikację Pinterest, uruchom ponownie urządzenie i sprawdź, czy rozwiązuje to problem.

Metoda 4: Napraw niedziałający widżet Pinterest, kontaktując się z zespołem pomocy technicznej Pinterest

Jak naprawić niedziałający widżet Pinterest

Skontaktuj się z zespołem wsparcia Pinterest i wyjaśnij swój problem dotyczący niedziałającego widżetu. Możesz również skontaktować się z zespołem Pinterest na ich oficjalnej stronie na Twitterze.

Metoda 5: Napraw niedziałający widżet Pinterest, włączając odświeżanie aplikacji w tle dla Pinteresta

Włącz opcję Odświeżania aplikacji w tle, aby upewnić się, że widżet działa. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia na urządzeniu, kliknij Ogólne, Stuknij w Odświeżanie aplikacji w tle, Przełącz przełącznik na Pinterest Odświeżanie aplikacji w tle opcja.

Dlaczego widżet Pinterest nie działa?

Możliwe przyczyny niedziałania widżetu Pinterest obejmują:

1. Tymczasowa usterka po stronie serwera.
  2. Niestabilne połączenie internetowe.
  3. Aplikacja Pinterest nie była aktualizowana przez długi czas.

Internet reaguje na niedziałający widżet Pinterest

Uporządkuj widżet, nie działa

— korin (@stqrgold) 1 września 2022 r

mój widget pinterest nie działa wtp dosłownie spędziłem godziny na tworzeniu nowej tablicy tylko po to, aby ten msp nie działał

— saals (@saaligah28) 29 sierpnia 2022

Utworzyłem jesienną tablicę Pinterest, aby umieścić ją jako widżet i TO DOKŁADNIE NIE DZIAŁA ??!@Pinterest fot.twitter.com/mHkHzZIQI9

— evelina (@ESoukupova) 31 sierpnia 2022 r

Jak naprawić niedziałający widżet Pinterest

Widżet Pinterest pomaga zachować motywację do posiadania unikalnego ekranu głównego. Wiele Pinterest użytkowników skarży się, że ich Pinterest Widget nie działa. Aby wiedzieć, Jak naprawić niedziałający widżet Pinterest, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym!

1. Jak naprawić niedziałający widget Pinterest?

1. Upewnij się, że masz dobre połączenie internetowe 2. Zaktualizuj aplikację Pinterest
3. Włącz odświeżanie aplikacji w tle dla Pinteresta

2. Czy widżet Pinterest jest dostępny dla każdego urządzenia??

Należy zauważyć, że widżet Pinterest jest obecnie dostępny na iOS 14 lub nowszym.

3. Co to jest Pinterest Widget?

Pinterest Widget pomaga użytkownikom czerpać inspirację z ekranu głównego ich urządzenia. Widżet wyświetla pomysły na ulubione tablice i tablice, które obserwujesz.

4. Dlaczego mój widżet Pinterest mówi, że nie podano żadnych opcji dla tego parametru??

1. Obecność usterki lub błędu w Pinterest.
2. Wi-Fi lub dane mobilne nie działają poprawnie.
3. iPhone lub iOS nie jest aktualizowany.
4. Pinterest nie jest aktualizowany.