Dlaczego nie mogę zobaczyć, kto oglądał moje najważniejsze wydarzenia na Instagramie?? Sprawdzanie obserwujących po 24 godzinach

Platforma Instagram wprowadziła funkcję Highlights dawno temu. Użytkownicy byli podekscytowani, widząc i korzystając z tej funkcji na platformie. Funkcja działa tak samo jak historie na Instagramie. Ale niektórzy użytkownicy zastanawiają się Dlaczego nie mogę zobaczyć, kto oglądał moje najważniejsze wydarzenia na Instagramie?. Chociaż nie jest to usterka ani błąd na platformie, który może powodować jakiekolwiek problemy, poznasz prawdziwy powód w poniższym artykule.

Instagram zawsze wprowadzał nowe i unikalne funkcje na swojej platformie, które pomogą im ewoluować w znacznie lepszy sposób i poprawić wrażenia użytkownika na platformie. Niedawno platforma wprowadziła również komentarze GIF. I uwierz mi, użyłem go i po prostu go pokochałem.

Teraz czytaj dalej i poznaj prawdziwy powód, dla którego nie mogę zobaczyć, kto oglądał moje najważniejsze wydarzenia na Instagramie. Poniżej znajdują się również inne informacje związane z wyróżnieniami.

Dlaczego nie mogę zobaczyć, kto oglądał moje najważniejsze wydarzenia na Instagramie? Wyświetlanie najważniejszych wydarzeń IG po 24 godzinach

Głównym powodem, dla którego nie można wyświetlić Instagram historie to ramy czasowe przydzielone przez platformę. W najważniejszych wydarzeniach na Instagramie możesz przypinać historie do swojego profilu. Najważniejsze wydarzenia znajdują się z przodu i na środku strony profilu.

Możesz aktualizować najważniejsze wydarzenia po każdych 24 godzinach i odświeżać swoje konto. Do 48 godzin możesz wyświetlać liczniki wyświetleń i listę widzów swoich najważniejszych wydarzeń na Instagramie.

Jak zobaczyć, kto oglądał moje najważniejsze wydarzenia na Instagramie po 24 godzinach??

Dlaczego nie mogę zobaczyć, kto oglądał moje najważniejsze wydarzenia na Instagramie? Wyświetl najważniejsze wydarzenia IG po 24 godzinach

Jak wiesz, ramy czasowe wyróżnień historii Instaram to tylko 24 godziny. Dlatego po upływie 24 godzin możesz zobaczyć, kto oglądał Twoje najważniejsze wydarzenia na Instagramie, wykonując następujące czynności-

1. Otwórz Instagram.
  2. Stuknij w ikonę Ikona profilu.
  3. Stuknij ikonę trzy poziome linie.
  4. Stuknij w Archiwum.
  5. Stuknij w historię i otwórz ją. Tam możesz zobaczyć swoje historie po zniknięciu z kanału, nawet po 24 godzinach.
  6. Stuknij w Wyróżnij i dodaj do najważniejszych wydarzeń na swoim profilu.

Uwaga:- Widzowie mogą być wyświetlani tylko przez 48 godzin. Po 48 godzinach nie będzie można zobaczyć, kto oglądał najważniejsze wydarzenia na Instagramie.

Jak sprawdzić, kto widział Twoje najważniejsze wydarzenia na Instagramie w ciągu 24 godzin??

Możesz łatwo sprawdzić, kto oglądał Twoje najważniejsze wydarzenia na Instagramie w ciągu 24 godzin. Co więcej, masz tylko 48 godzin, aby zobaczyć, kto faktycznie je oglądał. Zawsze jednak należy pamiętać, że ramy czasowe są ograniczone, aby statystyki mogły się liczyć. Najważniejsze wydarzenia pozostaną na Twoim koncie, dopóki ich nie usuniesz.

1. Uruchom Instagram na swoim urządzeniu.

2. Zaloguj się swoje konto.

3. Przejdź do Ikona profilu na Instagramie u dołu strony.

4. Kliknij przycisk Highlight chcesz zobaczyć.

5. Kliknij przycisk Przycisk aktywności w lewym rogu, a będziesz mógł zobaczyć listę osób, które oglądały Twoje wyróżnienie.

Zobacz, jak sprawdzić, kto widział Twoje najważniejsze wydarzenia na Instagramie

Zakończenie

Mam nadzieję, że teraz masz jasność; dlaczego nie mogę zobaczyć, kto oglądał moje najważniejsze wydarzenia na Instagramie? Najważniejsze wydarzenia na Instagramie pomagają codziennie udostępniać fragmenty swojego życia znajomym i obserwującym na Instagramie. Pomaga również angażować się w rozmowy na platformie za pośrednictwem najważniejszych wydarzeń. Tak więc, jeśli uznasz ten artykuł za pomocny, możesz podzielić się nim ze znajomymi i odnieść się do naszej strony internetowej, aby uzyskać informacje o trendach.

Głównym powodem braku możliwości przeglądania najważniejszych wydarzeń na Instagramie są ramy czasowe przydzielone przez platformę. Zgodnie z wytycznymi na Instagramie nie można wyświetlać wyróżnionych historii 24 godziny po ich opublikowaniu.

Czy mogę zobaczyć, kto oglądał moje wyróżnienia na Instagramie??

Jak wiadomo, ramy czasowe najważniejszych wydarzeń na Instagramie wynoszą tylko 24 godziny. Możesz jednak zobaczyć, kto oglądał moje najważniejsze wydarzenia na Instagramie tylko przez 48 godzin.

Jak zobaczyć, kto oglądał Twoje najważniejsze wydarzenia na Instagramie w ciągu 24 godzin?

Aby sprawdzić, kto widział Twoje wyróżnienie na Instagramie w ciągu 24 godzin, przeczytaj poniższe kroki:
1. Uruchom Instagram na swoim urządzeniu.
2. Zaloguj się na swoje konto.
3. Przejdź do ikony profilu na Instagramie u dołu strony.
4. Kliknij wyróżnienie, które chcesz zobaczyć.
5. Kliknij przycisk Aktywność w lewym rogu, a będziesz mógł zobaczyć listę osób, które oglądały Twoje wyróżnienie.