Jak opublikować ponownie na TikTok: Repost w 4 dotknięciach teraz!

Filmy TikTok mogą być trudne do ponownego opublikowania bez usunięcia filmu lub konta. Ale teraz możesz ponownie opublikować TikTok za pomocą kilku dotknięć. Pozwól, że ci pomogę jak ponownie opublikować na TikTok. Film jest publikowany z należnymi podziękowaniami dla twórcy oryginalnej zawartości. Przewiń artykuł, aby dowiedzieć się, jak usunąć repost na TikTok, jeśli przypadkowo ponownie opublikowałeś wideo.

TikTok to świetna platforma mediów społecznościowych do znajdowania odbiorców. Możesz tworzyć filmy na temat najnowszych trendów, aby dotrzeć do nowych odbiorców. Jednym z trendów, który obecnie robi fale, jest ten z filtrem czerwonej sukienki na TikTok. Możesz zrobić TikTok zgodnie z tym trendem, używając filtra i prezentując swoją kreatywność.

Po rozwinięciu konta TikTok do tysięcy obserwujących możesz zostać zweryfikowany na TikTok. Możesz łatwo rozwinąć swoje konto, jeśli wspierasz również społeczność twórców treści TikTok. Możesz wspierać twórców na platformie, ponownie publikując ich filmy. Oto prosty przewodnik dotyczący ponownego publikowania na TikTok.

Jak opublikować ponownie na TikTok?

Możesz teraz ponownie opublikować swój ulubiony TikTok za pomocą kilku dotknięć. Nowa opcja Repost on TikTok umożliwia udostępnianie filmów bez wcześniejszego pobierania ich na telefon. Oto łatwy do naśladowania przewodnik dotyczący ponownego publikowania na TikTok.

1. Przejdź do TikTok na telefonie.

2. Przejdź do Dla Ciebie feed.

3. Podczas oglądania filmu dotknij przycisku Udostępnij ikona.

4. Będziesz mógł zobaczyć nową opcję Repost. Stuknij w Repost. Możesz również dodać swoje komentarze do repostu.

jak opublikować ponownie na tiktok

W ten sposób możesz teraz udostępniać swoje ulubione TikTok bezpośrednio w aplikacji. Nie ma potrzeby pobierania TikTok filmy już nie. Możesz także usunąć dowolny film, który ponownie opublikowałeś w witrynie. Zobaczmy, jak usunąć repost na filmach TikTok.

Jak usunąć repost na TikTok?

Jeśli ponownie opublikowałeś film na TikTok i chcesz usunąć repost, możesz to również zrobić. Jeśli przypadkowo ponownie opublikowałeś TikTok, oto przewodnik krok po kroku, jak usunąć repost na TikTok.

1. Przejdź do TikTok na telefonie.

2. Stuknij w Udostępnij obok wideo, które zostało ponownie opublikowane.

3. Zobaczysz teraz Usuń repost opcja, dotknij jej.

4. Teraz zostaniesz poproszony o potwierdzenie usunięcia repost, dotknij Usuń.

jak repostować na tiktok

Wykonując 4 proste kroki, możesz usunąć reposty na TikTok. Jeśli przypadkowo opublikowałeś ponownie dowolny film w aplikacji, możesz usunąć repost.

Co to jest repost na TikTok?

jak ponownie opublikować na tiktok

Niedawno TikTok dodał opcję Repost w aplikacji. Możesz teraz ponownie publikować filmy na TikTok za pomocą jednego dotknięcia. Wcześniej TikTok nie miał opcji ponownego publikowania filmów w aplikacji przez użytkowników. Repost na TikTok działa podobnie do opcji repost na Twitterze. Nie będziesz mógł zobaczyć wideo na swoim kanale. Ale Twoi obserwatorzy i znajomi będą mogli zobaczyć go w swoich kanałach. Otrzymasz również polubienia filmu.

Repost na TikTok przyzna kredyt oryginalnemu twórcy. Powiadomienia o polubieniach i komentarzach będą również wysyłane do oryginalnego twórcy. Wyeliminuje to problem praw autorskich, który miał miejsce wcześniej. Jeśli spróbujesz ponownie opublikować film na TikTok, pobierając go, a następnie przesyłając na swoją stronę, TikTok wyświetli ostrzeżenie o prawach autorskich. Ale repost na TikTok nie będzie miał takich problemów.

Jak opublikować ponownie na TikTok?

Podsumowanie

Teraz już wiesz, jak repostować na TikTok. Możesz także usunąć filmy, które ponownie opublikowałeś w aplikacji. Ponieważ repost na TikTok nie wymaga pobierania filmów, nie dojdzie do naruszenia praw autorskich. Śledź stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej na takie tematy. Kontynuuj przewijanie strony!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka