Jak rozpocząć korzystanie z filmów krótkometrażowych w YouTube | Bądź kreatywny w YouTube

Hej, twórcy YouTube! Szukasz nowo wprowadzonej funkcji YouTube?? YouTube pozwala cieszyć się nieograniczoną liczbą teledysków i udostępniać je publiczności. Aby tworzyć treści wideo, możesz użyć Szorty YouTube. Aby dowiedzieć się więcej o tej zabawnej funkcji, jesteś na właściwej stronie, aby rozpocząć korzystanie z YouTube.

YouTube to zabawne i pouczające miejsce, w którym każdego dnia odkrywasz miliony filmów. Od filmów edukacyjnych, przez filmy o makijażu, po filmy o gotowaniu – wszystko jest dostępne w YouTube. Czasami nie rozumiesz żadnego tematu w Google, przełączasz się na YouTube, aby wyszukiwanie było owocne. Teraz YouTube jest wyposażony w narzędzia do tworzenia, które umożliwiają oglądanie i tworzenie nieograniczonej liczby krótkich filmów rozrywkowych.

Aby dowiedzieć się więcej o niesamowitych funkcjach YouTube, przejdźmy do głównego tematu. Przygotuj telefon i dowiedz się, jak zacząć tworzyć kreatywne treści. Przewijaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Czym są YouTube Shorts | Prosty i łatwy przewodnik

Czym są szorty YouTube| Prosty i łatwy przewodnik

YouTube Szorty to niesamowita funkcja, która umożliwia tworzenie krótkich, 60-sekundowych filmów rozrywkowych za pomocą telefonu komórkowego. Wystarczy otworzyć aplikację YouTube i tworzyć filmy za pomocą tej niesamowitej funkcji. Można tworzyć dowolne filmy i udostępniać je odbiorcom.

YouTube Shorts są pełne niesamowitych funkcji, które musisz znać przed rozpoczęciem.

1. Kamera wielosegmentowa:- Wielosegmentowa kamera zwiększa możliwości tworzenia filmów. Umożliwia dodawanie różnych filmów razem.
  2. Dodawanie muzyki do filmów:- Nagrywanie filmów krótkometrażowych w YouTube umożliwia dodawanie dowolnego rodzaju muzyki z dużej listy odtwarzania. Możesz także dodawać muzykę z innych filmów krótkometrażowych YouTube, które pojawiają się na stronie głównej YouTube.
  3. Dodawanie tekstu:- Szorty YouTube umożliwiają dodawanie tekstów do filmów i ustawianie ich, kiedy mają się pojawiać i znikać w szortach YouTube.
  4. Odliczanie czasu i prędkość:- Szorty YouTube umożliwiają nagrywanie filmów poprzez ustawienie czasu ich trwania. Możesz ustawić przyspieszenie lub spowolnienie prędkości wideo.

Istnieje również zestaw funkcji, z których można korzystać w YouTube Shorts.

Aby uzyskać dostęp do YouTube Shorts, po prostu wykonaj następujące kroki.

1. Otwórz aplikację YouTube.
  2. W dolnej części ekranu widoczne są różne opcje, takie jak Strona główna, Szorty, ikona +, Subskrypcje i Biblioteka.
  3. Stuknij ikonę Strona główna, Subskrypcje, i Szorty i ciesz się oglądaniem wszystkich filmów krótkometrażowych YouTube.

5 prostych kroków do tworzenia krótkich filmów na YouTube

Czym są skróty YouTube| Prosty i łatwy przewodnik

YouTube Shorts to najlepsze krótkie filmy rozrywkowe dla ludzi na całym świecie. Dało to początek 6.5 miliardów wyświetleń dziennie to najlepsza strategia dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Aby rozpocząć tworzenie krótkich filmów na YouTube, wykonaj poniższe czynności.

Krok 1: Kliknij ikonę +

Czym są szorty YouTube| Prosty i łatwy przewodnik
  1. Otwórz aplikację YouTube.
  3. Kliknij ikonę + ikona.
  4. Stuknij w Utwórz krótki.

Krok 2: Kliknij przycisk nagrywania

Czym są YouTube Shorts| Prosty i łatwy przewodnik
  1. Na ekranie pojawi się nowa strona.
  2. U dołu ekranu znajduje się duży czerwony przycisk przycisk nagrywania pojawi się.
  3. Po prawej stronie ekranu pojawią się różne opcje, takie jak Odwróć, Szybkość, Timer, Filtry i Wyrównaj.
  4. W górnej części ekranu dotknij Dodaj muzykę i wybierz odpowiednią muzykę.
  5. Na koniec dotknij i przytrzymaj przycisk Nagrywanie przycisk.

Uwaga:- Jeśli dodałeś wiele klipów wideo, możesz je usunąć lub dodać z powrotem. Wystarczy dotknąć przycisku strzałka wstecz (aby usunąć klip) i Strzałka do przodu (aby dodać klip) po prawej i lewej stronie przycisku nagrywania.

Krok 3: Wybierz wiele funkcji

Czym są skróty YouTube| Prosty i łatwy przewodnik
  1. Jeśli chcesz zmienić prędkość wideo, dotknij ikony Prędkość ikona.
  2. Jeśli chcesz ustawić licznik czasu i odliczanie dla wideo, dotknij ikony Timer ikona.
  3. Aby dopasować do siebie wiele klipów, dotknij ikony Wyrównaj.
  4. Jeśli chcesz dodać efekty do swoich filmów krótkometrażowych na YouTube, dotknij przycisku Filtry ikona.

Krok 4: Kliknij ikonę zaznaczenia

Czym są szorty YouTube| Prosty i łatwy przewodnik
  1. Teraz kliknij na Ikona zaznaczenia. Umożliwia ona wyświetlenie podglądu filmu.
  2. Tutaj możesz Dodaj muzykę, dostosuj muzykę i głośność.
  3. Stuknij w Dodaj tekst i użyć Oś czasu ikonę, aby zarządzać tekstami pojawiającymi się i znikającymi na filmach.

Krok 5: Kliknij ikonę przesyłania

Czym są skróty YouTube| Prosty i łatwy przewodnik
  1. Teraz kliknij ikonę Dalej ikona.
  2. Na ekranie pojawi się nowa strona.
  3. Tutaj możesz Dodaj szczegóły, Tytuł, i Widoczność.
  4. Na koniec kliknij ikonę Prześlij ikona.

Możesz tworzyć niesamowite filmy krótkometrażowe na YouTube i sprawić, że Twoi widzowie oszaleją, wykonując powyższe kroki.

Zakończenie

To wszystko dotyczyło tworzenia filmów krótkometrażowych YouTube. Mam nadzieję, że zrozumiałeś wszystkie niesamowite funkcje, aby rozpocząć korzystanie z YouTube. Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy. Nadszedł czas na podsumowanie. Miłego dnia!