Jak zweryfikować metodę płatności w YouTube: Kompleksowy przewodnik!

Jako twórca treści na YouTube, otrzymywanie wynagrodzenia za swoją ciężką pracę jest największą rzeczą, jakiej można sobie życzyć. Jednak wraz z rosnącą cyfryzacją i technologią, oszustwa i oszustwa również stają się powszechne. Jeśli nie wiesz, jak zapewnić bezpieczną płatność z YouTube, trafiłeś na właściwą stronę! W tym artykule powiem ci Jak zweryfikować metodę płatności w YouTube.

YouTuberzy naprawdę ciężko pracują nad rozwojem swojego kanału, aby zwiększyć liczbę wyświetleń i wyświetleń. Dlatego konieczne staje się stworzenie bezpiecznego i zaufanego sposobu płatności. Nie tylko w zarabianiu pieniędzy, ale YouTube pozwala oszacować pieniądze zarobione w YouTube za pomocą kalkulatora pieniędzy YouTube. To znacznie ułatwi i uprości sprawę.

Po stworzeniu świetnych treści w YouTube, jeśli chcesz mieć bezpieczną ścieżkę płatności, oto właściwy sposób, aby się o tym dowiedzieć. Tutaj, na tym blogu o tym, jak zweryfikować metodę płatności w YouTube, zrozumiesz wszystkie szczegóły dotyczące weryfikacyjnych metod płatności.

Co oznacza metoda weryfikacji płatności w YouTube??

Weryfikacja metody płatności w YouTube

Metoda weryfikacji płatności w serwisie YouTube jest powszechnie stosowana przez twórców treści w celu zapewnienia dokładnych informacji o płatnościach. Ta metoda pokazuje znak autoryzacji. Metoda płatności obejmuje karty kredytowe, karty debetowe, PayPal i przelewy bankowe.

Ta metoda weryfikacji płatności pomaga zapobiegać oszustwom i wyłudzeniom. Pomaga to zwiększyć prawdopodobieństwo, że poza użytkownikiem nikt inny nie będzie miał dostępu do korzyści finansowych.

Jak dodać metodę płatności w serwisie YouTube?

Zweryfikuj metodę płatności w YouTube

Zanim dowiesz się, jak zweryfikować metodę płatności w YouTube, musisz dodać metodę płatności w YouTube. Postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem krok po kroku:

1. Otwórz przeglądarkę i przejdź do zakładki Strona płatności Google

2. Otwórz sekcję Metoda płatności Zakładka.

3. Wybierz Dodaj metodę płatności i dodaj metodę płatności.

4. Kliknij przycisk Zapisz przycisk.

W ten sposób można dodać metodę płatności w YouTube.

Jak zweryfikować metodę płatności w YouTube?

Aby zweryfikować metodę płatności w YouTube, należy wykonać kroki wymienione poniżej:

1. Otwórz kartę przeglądarki i przejdź do strony Strona płatności Google

2. Zaloguj się używając tego samego konta, którego używasz w YouTube.

3. Kliknij przycisk dzwonek lub otwórz stronę Metody płatności karta.

4. Wybierz Zweryfikuj w sekcji w prawym górnym rogu.

5. Kliknij przycisk Zweryfikuj metodę płatności obok preferowanej karty.

I to wszystko. Pomyślnie zweryfikowano metodę płatności w YouTube.

Na tym blogu wspomniałem o wszystkich ważnych szczegółach i informacjach o tym, jak zweryfikować metodę płatności w YouTube TV YouTube. Mam nadzieję, że te informacje posłużą ci dobrze i w twoim najlepszym interesie. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub sugestie, skontaktuj się z nami w sekcji komentarzy poniżej. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą. Aby przeczytać więcej o takich pouczających i interesujących blogach, odwiedź naszą stronę internetową, stronę.

1. Jak zweryfikować płatność w serwisie YouTube??

Aby zweryfikować swoją tożsamość lub metodę płatności, znajdź prośbę o weryfikację. Aby znaleźć listę akceptowanych dokumentów i instrukcje, użyj linku w prośbie o weryfikację. We wszystkich składanych dokumentach należy używać tego samego imienia i nazwiska.

2. Dlaczego YouTube ciągle odrzuca moją metodę płatności??

Płatności często kończą się niepowodzeniem z powodu nieaktualnej karty kredytowej lub nieprawidłowego adresu rozliczeniowego. Możesz zobaczyć metody płatności zapisane w Google Pay i termin ich wygaśnięcia. Możesz również kliknąć „Edytuj” na dowolnej wymienionej metodzie płatności, aby sprawdzić, czy Twój kod pocztowy jest zgodny z adresem rozliczeniowym.

3. Czy można zweryfikować wiek w YouTube za pomocą karty debetowej??

Niektóre treści i usługi podlegają weryfikacji wieku. Aby uzyskać dostęp do treści lub usług z ograniczeniami wiekowymi, możemy poprosić o potwierdzenie daty urodzenia za pomocą ważnej karty kredytowej lub dokumentu tożsamości.

4. Dlaczego muszę zweryfikować płatność?

Niezależnie od tego, czy otrzymujesz zapłatę, czy płacisz komuś innemu, weryfikacja jest niezbędna, aby zapobiec oszustwom i zabezpieczyć płatności.

5. Ilu subskrybentów potrzebujesz, aby zarabiać na YouTube??

Zgodnie z nową polityką twórcy będą musieli mieć tylko 500 subskrybentów, aby się kwalifikować, co stanowi połowę poprzedniego wymogu.

6. Czy otrzymujesz wynagrodzenie w YouTube, jeśli zostaniesz zweryfikowany??

Weryfikacja YouTube nie jest wymagana do uzyskania weryfikacji w YouTube. Jeśli chcesz mieć dostęp do opcji monetyzacji YouTube i zespołu wsparcia twórcy. Zamiast tego możesz ubiegać się o program partnerski YouTube.