Jak skontaktować się z fanfiction net?

Odpowiedź

Na końcu swojego e-maila umieść następującą informację: (Zastąp (at) symbolem @; FFN filtruje e-maile z postów na forum).) Email do pomocy technicznej: support(at)fanfiction.com Upewnij się, że w swoim e-mailu jesteś tak konkretny, jak to tylko możliwe, i podaj powód jego wysłania.

Jak stworzyć nowe opowiadanie na FanFiction.net

Fanfiction.net lub Wattpad?

Czy FanFiction.Sieć nadal istnieje?

Przyjęcie takiego samego adresu URL jak na innych stronach jest dobrym pomysłem, aby czytelnicy nie musieli zapamiętywać adresu innej strony. FanFiction. W sieci znajduje się ponad 5 milionów opowiadań, wierszy i sztuk teatralnych napisanych przez autorów, którzy nie są związani z serwisem ani ze sobą nawzajem. FictionPress.com jest siostrzaną stroną FanFiction. Przyjęcie tego samego adresu URL, co na innych stronach, to sprytne posunięcie, dzięki któremu czytelnicy nie muszą pamiętać adresu innej strony. Ponad 1 milion unikalnych utworów z dziedziny literatury pięknej, poezji i dramatu jest dostępnych w serwisie FictionPress.com , która działa podobnie do FanFiction.Sieć, ale bez prawa do fan fiction.’ Na stronie jest obecnie więcej wierszy niż prozy.’

Czy FanFiction.Net jest nielegalne?

Fanfiction jest bezprawnym naruszeniem praw autorskich zgodnie z obowiązującym prawem autorskim. Fanfiction charakteryzuje się wykorzystaniem postaci i języka z oryginalnej pracy twórczej, a także tworzeniem dzieł pochodnych, co jest niezgodne z obowiązującym prawem autorskim (McCardle, 2003).

Dlaczego FanFiction.Zabronione w sieci?

Według siostrzanej strony FictionPress, strona została zbanowana za naruszenie sekcji 233 Communications and Multimedia Act 1998, która zabrania korzystania z urządzeń lub usług sieciowych w celu tworzenia lub rozpowszechniania obscenicznych, nieprzyzwoitych, fałszywych, zagrażających materiałów.

Co się stało z fanfiction net?

Po przyjęciu nowego systemu, który pozwalał na dołączenie osobom poniżej osiemnastego roku życia, FanFiction.Net usunął około 62 000 opowiadań. … Mimo że Fiction Ratings przechodzi do Fiction MA na Fiction Ratings, FanFiction.Od 2002 roku serwis Net nie zezwala na umieszczanie na stronie materiałów o ratingu MA, ponieważ mogą one zawierać treści dla dorosłych/wyraźne.

Czy fanfiction jest zablokowane?

PETALING JAYA: Malezyjska Komisja Komunikacji i Multimediów (MCMC) stwierdziła, że fanfiction.sieć będzie zamknięta tak długo, jak długo właściciel firmy nie podejmie wymaganych środków w celu usunięcia nielegalnych lub nieprzyzwoitych treści zgodnie z żądaniem władz.