Jak otworzyć Tiktok na wyciszeniu w 6 prostych krokach: Nigdy nie bądź zawstydzony!

Hej, co słychać?? Więc jesteś tutaj, ponieważ chcesz wiedzieć Jak otworzyć TikTok na wyciszeniu, prawda? Rozumiem to. Czasami po prostu nie chcesz być rażony dźwiękiem po otwarciu aplikacji, zwłaszcza jeśli jesteś w miejscu publicznym lub próbujesz się ukryć.

TikTok słynie z krótkich filmów, ale mogą one mieć sporą objętość. Oprócz nadążania za wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa i trendami, takimi jak Anger Test lub akronimy takie jak OMM, kluczowa jest wiedza, jak otworzyć TikTok na wyciszeniu. Wyobraź sobie: jesteś w cichej bibliotece i otwierasz TikTok. Nagle wideo zaczyna się rozbrzmiewać i wszyscy w bibliotece odwracają się, by na ciebie spojrzeć.

Dlatego jestem tutaj, aby pokazać, jak otworzyć TikTok na wyciszeniu. To proste i uchroni cię przed dużym zażenowaniem. Na co więc czekasz?? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak otworzyć TikTok na wyciszeniu!

Jak otworzyć Tiktok na wyciszeniu?

Jak otworzyć Tiktok na wyciszeniu

Bez zbędnych ceregieli, oto jak otworzyć TikTok w trybie wyciszenia:

Krok 01: Otwórz aplikacji TikTok na smartfonie.

Krok 02: Stuknij w ikonę swojego profilu w prawym dolnym rogu.

Krok 03: Stuknij w menu hamburgera w prawym górnym rogu.

Krok 04: Stuknij w Ustawienia i prywatność.

Krok 05: Przewiń w dół do Odtwarzanie.

Krok 06: Włącz Otwórz TikTok na wyciszeniu.

To wszystko! Teraz za każdym razem, gdy otworzysz TikTok, filmy będą domyślnie wyciszone. Nadal możesz je wyciszyć, jeśli chcesz, ale nie będziesz już przypadkowo rażony dźwiękiem.

Dodatkowe wskazówki: Otwieranie TikTok na wyciszeniu

To była metoda otwierania TikTok na wyciszeniu poprzez dostosowanie ustawień w aplikacji. Wyobraźmy sobie jednak scenariusz, w którym jeszcze go nie skonfigurowałeś i nadal chcesz otworzyć TikTok, czy to w celu przeglądania treści, czy opublikowania filmu, ponieważ możesz pomyśleć, że jest to odpowiedni czas na publikację.

Nie martw się! Mam dla ciebie kilka wskazówek, jak płynnie poruszać się w tej sytuacji. Oto jak otworzyć TikTok na wyciszeniu bez dostępu do ustawień w aplikacji:

Użyj przycisku głośności na telefonie. Po otwarciu aplikacji TikTok naciśnij przycisk zmniejszania głośności w telefonie. Spowoduje to wyciszenie dźwięku dla TikTok, ale nadal będzie można słyszeć inne dźwięki z telefonu.

Włącz tryb Nie przeszkadzać w telefonie. Tryb Nie przeszkadzać wyciszy wszystkie dźwięki w telefonie, w tym TikTok. Aby włączyć tryb Nie przeszkadzać, otwórz ustawienia telefonu i znajdź opcję Nie przeszkadzać opcja.

Użyj miksera głośności w ustawieniach telefonu. Mikser głośności pozwala kontrolować głośność poszczególnych aplikacji w telefonie. Aby otworzyć Volume Mixer, otwórz ustawienia telefonu i znajdź opcję Dźwięk lub Audio opcja. Następnie dotknij Mikser głośności. W mikserze głośności znajdź TikTok i przeciągnij suwak głośności do końca w dół. Spowoduje to wyciszenie TikTok bez wpływu na głośność innych aplikacji w telefonie.

Film o tym, jak otworzyć Tik Tok w trybie wyciszenia

Podsumowując

To wszystko o tym, jak otworzyć TikTok w trybie wyciszenia! Postępując zgodnie z instrukcjami i dostosowując ustawienia w aplikacji, możesz cieszyć się cichszym przeglądaniem lub publikowaniem filmów bez żadnych nieoczekiwanych niespodzianek dźwiękowych. Mam nadzieję, że te wskazówki były dla Ciebie pomocne!

Aby uzyskać więcej wskazówek, sztuczek i aktualizacji TikTok, regularnie odwiedzaj witrynę. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby informować Cię na bieżąco i pomagać Ci jak najlepiej wykorzystać podróż TikTok.

1. Jak otworzyć TikTok po wyciszeniu??

Aby otworzyć TikTok w trybie wyciszenia, przejdź do swój profil, dotknij przycisku trzy linie ułożone w stos, dotknąć Odtwarzanie, i włącz Otwórz TikTok na wyciszeniu.

2. Czy mogę otworzyć TikTok w trybie wyciszenia bez zmiany ustawień??

Tak, możesz nacisnąć przycisk zmniejszania głośności w telefonie po otwarciu aplikacji.

3. Mam problem z otwarciem TikTok na wyciszeniu. Co powinienem zrobić??

Spróbuj ponownie uruchomić telefon, zaktualizować TikTok lub skontaktować się z pomocą techniczną TikTok w celu uzyskania pomocy.