Jak dodać swoją uczelnię do profilu na Snapchacie w zaledwie 7 krokach!

Snapchat jest jedną z najlepszych platform do łączenia się ze znajomymi. Platforma wiadomości błyskawicznych ułatwia wysyłanie snapów i utrzymywanie pasm na platformie. Z każdą aktualizacją Snapchat wprowadza nowe interaktywne funkcje, które pomagają pozostać w kontakcie i uzyskać więcej informacji o Tobie na platformie. Możesz teraz łatwo dodać swoją uczelnię do swojego profilu na Snapchacie. W tym artykule powiem ci, Jak dodać swoją uczelnię do profilu na Snapchacie?.

Dodanie swojej uczelni na Snapchacie to najprostszy sposób na nawiązanie kontaktu z kolegami z klasy i kolegami z uczelni na Snapchacie. Oprócz dodawania uczelni do Snapchata, możesz także wypróbować funkcję Our Campus Story na Snapchacie, która pozwala użytkownikowi przesłać snap do centralnego kanału na żywo podczas określonego wydarzenia, takiego jak festiwal muzyczny.

Więc bez zbędnych ceregieli, dowiedzmy się, jak dodać swoją uczelnię do swojego profilu na Snapchacie i więcej o funkcji uczelni Snapchat!

Jak dodać swoją uczelnię do profilu na Snapchacie??

Dodawanie uczelni do Snapchata jest dość prostym procesem; możesz dodać uczelnię do swojego profilu Snapchata, wykonując czynności wymienione poniżej.

1. Uruchomienie Snapchat na swoim urządzeniu.

2. Stuknij w ikonę Bitmoji w lewym górnym rogu i przejdź do strony swojego profilu.

3. Na stronie swojego profilu dotknij Dodaj uczelnię opcja.

Jak dodać swoją uczelnię do profilu na Snapchacie?

4. Pojawi się strona, na której można dodać swoją uczelnię. Teraz dotknij przycisku Dalej przycisk na dole ekranu.

5. W następnym oknie zostanie wyświetlona strona, na której należy wypełnić pola dot-edu adres e-mail.

Jak dodać swoją uczelnię do profilu na Snapchacie?

6. Teraz wybierz opcję rok ukończenia szkoły.

Jak dodać swoją uczelnię do profilu na Snapchacie?

7. Stuknij w Dalej na dole ekranu i gotowe!

To wszystko! Teraz wiesz, jak dodać uczelnię do Snapchata. Korzystając z funkcji college’u na Snapchacie, możesz łatwo dodać znajomych ze studiów i dzielić się z nimi wszystkimi magicznymi chwilami!

Inne interaktywne funkcje Snapchata

Jak dodać uczelnię do swojego profilu na Snapchacie?

Inną interaktywną funkcją jest funkcja Our Campus Story, która jest produktem ubocznym funkcji Our Story. Our Campus Story umożliwia użytkownikom Snapchata przesyłanie snapów do centralnego kanału na żywo podczas określonego wydarzenia, takiego jak festiwal muzyczny. Musisz być fizycznie obecny, aby publikować lub oglądać i korzystać z tej funkcji na terenie kampusu.

Funkcja jest obecnie dostępna w kilku U.S. Uniwersytety takie jak Kalifornijski, Penn State, Los Angeles i Kalifornijski. Snapchat rozważa uruchomienie tej funkcji na innych uczelniach na całym świecie.

Zobacz, jak dodać uczelnię do profilu na Snapchacie

Zakończenie

Snapchat jest znany ze swoich przyjaznych dla użytkownika aktualizacji, aby nadążyć za potrzebami młodych odbiorców. Użytkownicy mogą łatwo łączyć się ze swoimi kolegami z uczelni i kolegami z klasy na Snapchacie, dodając swoją uczelnię do swojego profilu na Snapchacie. Wiedzieć, Jak dodać swoją uczelnię do profilu na Snapchacie, Przeczytaj cały artykuł i podziel się nim ze znajomymi. Odwiedź stronę, aby zobaczyć wszystkie trendy!

Często zadawane pytania

1. Jak dodać swoją uczelnię do profilu na Snapchacie??

Uruchom Snapchat>Stuknij w Bitmoji w lewym górnym rogu i przejdź do strony profilu>Na stronie profilu stuknij w opcję Dodaj uczelnię>Pojawi się strona, na której możesz dodać swoją uczelnię. Teraz dotknij przycisku Dalej> Następne okno pokaże stronę, na której musisz wypełnić adres e-mail dot-edu> Teraz wybierz rok ukończenia studiów> Dotknij przycisku Dalej u dołu ekranu i gotowe!

2. Czy mogę publikować snapy na żywo w kampusie??

Tak, Snapchat zezwala na te funkcje na swojej platformie, aby publikować i korzystać z tej funkcji.

3. Czy mogę zobaczyć czyjś publiczny profil na Snapchacie??

Po dodaniu do platformy można zobaczyć ich imię i nazwisko, nazwę użytkownika, wynik snapów i znak zodiaku.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka