Jak usunąć utwór z listy odtwarzania iTunes??

Odpowiedź

1. Aby usunąć element z listy odtwarzania.
  2. Wybierz listę odtwarzania w okienku Źródło, a następnie wybierz element.
  3. Naciśnij klawisz Delete/Backspace lub wybierz opcję Edycja→Usuń.
  4. W wyświetlonym oknie dialogowym z ostrzeżeniem.
  5. Kliknij przycisk Usuń, aby usunąć wybraną pozycję z listy.

JAK USUNĄĆ MUZYKĘ Z ITUNES, IPHONE’A, IPADA, IPODA

Jak znaleźć i usunąć duplikaty utworów z biblioteki iTunes – szybko i łatwo!

Jak znaleźć utwory na liście odtwarzania w iTunes?

Aby znaleźć utwory na liście odtwarzania iTunes, należy najpierw zlokalizować listę odtwarzania. Można to zrobić, klikając na „Bibliotekę”, następnie wybierając „Listy odtwarzania”, a na końcu klikając na wybraną listę odtwarzania. Następnie kliknij w utwór, który chcesz znaleźć. Zostanie wyświetlona lista utworów z listy odtwarzania, które zostały odtworzone lub nie zostały odtworzone. Kliknij utwór, którego chcesz posłuchać, a natychmiast zacznie on grać.

Czy można wyszukiwać utwory na liście odtwarzania w usłudze Apple music??

Tak, możesz wyszukiwać utwory na liście odtwarzania w Apple Music. Możesz również dodać utwory do swojej listy odtwarzania, wpisując nazwę utworu lub wykonawcy w pasku wyszukiwania.

Jak skopiować utwór z listy odtwarzania iTunes??

Aby skopiować utwór z listy odtwarzania iTunes, możesz kliknąć go prawym przyciskiem myszy i wybrać z menu rozwijanego opcję „Dodaj do mojej muzyki”.

Gdzie mogę znaleźć listy odtwarzania iTunes na moim komputerze??

Listy odtwarzania iTunes są przechowywane w folderze iTunes na komputerze. Lokalizacja tego folderu różni się w zależności od systemu operacyjnego. Aby znaleźć folder iTunes, otwórz Findera, przejdź do zakładki „Idź”, a następnie przytrzymaj klawisz „alt” i kliknij w „Bibliotekę”.” Spowoduje to przejście do folderu iTunes.

Jak sprawdzić, na których listach odtwarzania znajduje się dany utwór??

Najprostszym sposobem na znalezienie playlist utworu jest wyszukanie go w serwisie Spotify. Następnie kliknij trzy kropki obok utworu i wybierz z menu rozwijanego opcję „Listy odtwarzania”. Jeśli szukasz konkretnej listy odtwarzania, możesz wpisać jej nazwę w górnej części przeglądarki i nacisnąć klawisz Enter.
Możesz też przejść na stronę wykonawcy i przewinąć w dół, aż zobaczysz jego utwory.

Jak mogę zobaczyć listy odtwarzania w usłudze Apple Music na telefonie iPhone??

Jeśli chcesz zobaczyć swoje listy odtwarzania w Apple Music na telefonie iPhone, możesz przejść do zakładki „Dla Ciebie” i wybrać „Listy odtwarzania”.” Spowoduje to wyświetlenie wszystkich Twoich list odtwarzania dostępnych w Apple Music, posortowanych według ostatnio odtwarzanej listy odtwarzania.

Jak mogę zobaczyć listę utworów na liście odtwarzania w serwisie Spotify??

Możesz zobaczyć listę utworów na liście odtwarzania w serwisie Spotify, klikając jej nazwę.

Jak korzystać z serwisu Spotify??

Spotify to wspaniała usługa do strumieniowego przesyłania muzyki. Aplikacja jest dostępna dla systemów iOS, Android, Windows Phone i komputerów stacjonarnych. Możesz słuchać dowolnych utworów na żądanie, pobierać je do telefonu lub komputera albo tworzyć listy odtwarzania ulubionych utworów. To świetny sposób na odkrywanie nowych artystów i sprawdzanie, czego słuchają inni.

Jak dodać utwór do listy odtwarzania??

Utwór można dodać do listy odtwarzania, klikając przycisk „Dodaj do listy odtwarzania” u góry strony. Następnie zostanie wyświetlona prośba o wybranie listy odtwarzania, do której ma zostać dodany utwór.

Co się stało z moimi listami odtwarzania w iTunes??

Jeśli korzystasz z iTunes 12.7, po czym Twoje playlisty zostaną przeniesione do zakładki „Muzyka” w lewym panelu. Jeśli używasz wcześniejszej wersji iTunes, listy odtwarzania będą dostępne na pasku bocznym po prawej stronie ekranu.

Co się stało z moją biblioteką muzyczną iTunes??

Istnieje kilka możliwych wyjaśnień tego, co stało się z Twoją biblioteką muzyczną iTunes. Możliwe, że zostały one usunięte lub przeniesione do innego folderu lub komputera.

Dlaczego nie widzę moich list odtwarzania w iTunes?

Najprawdopodobniej dzieje się tak dlatego, że na komputerze jest zainstalowana starsza wersja iTunes. Możesz zaktualizować iTunes do najnowszej wersji, postępując zgodnie z instrukcjami podanymi tutaj: https://support.apple.