Jak zobaczyć usunięte tweety | Sprawdź 4 najlepsze sposoby na wyświetlenie usuniętych tweetów

Opcja usuwania tweetów jest bardzo potrzebną funkcją Twittera, ponieważ pozwala użytkownikom usunąć niektóre z ich naprawdę absurdalnych i żałosnych postów. Ale ponieważ ludzki umysł jest ciekawy, pytanieJak zobaczyć usunięte tweety?’ pojawia się. I tak, zamierzamy znaleźć sposoby na znalezienie i zobaczenie usuniętych tweetów na platformie.

Ekskluzywna funkcja tweetowania w popularnym serwisie mikroblogowym to świetny sposób na wyrażenie własnych przemyśleń na temat określonej osoby lub czegoś. Według ostatniego badania przeprowadzonego przez Oberlo, każdego dnia wysyłanych jest około 500 milionów tweetów, co stanowi około 5,5 miliona tweetów.7 tweetów na sekundę.

Niezależnie od tego, czy chcesz poszukać przypadkowo usuniętych tweetów, czy też chcesz zobaczyć usunięty post, który o Tobie wspomniał, omówiliśmy niektóre z najlepszych metod, w tym korzystanie z archiwów i stron internetowych, które pomogą Ci w tym zadaniu. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się więcej o tych czterech metodach i dowiedzieć się, jak korzystać z każdej z nich, aby zobaczyć usunięte tweety.

Jak zobaczyć usunięte tweety?

W dzisiejszym świecie, w którym wszyscy obrażają się o wszystko, użytkownicy mogą od czasu do czasu usuwać swoje tweety.

Ale jak to mówią, jeśli opublikujesz coś w Internecie, pozostaje tam na zawsze i nigdy tak naprawdę nie znika. To samo dotyczy usuniętych tweetów.

Zacznijmy od 4 świetnych metod, których możesz użyć do wyszukiwania usuniętych tweetów.

I. Archiwa Twittera

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że możesz odkopać swoje wcześniej usunięte tweety z archiwów Twittera. Fakt, że Twitter archiwizuje tweety użytkowników, przydaje się w tego typu sytuacjach. Jeśli jednak zastanawiasz się, jak uzyskać dostęp do archiwum, oto proces krok po kroku:

1. Zaloguj się na swoje konto na Twitterze

2. Przejdź przez swój profil i wybierz Ustawienia i prywatność opcja

3. Przeglądaj Konto > Dane Twittera

4. W sekcji Dane Twittera znajdź i kliknij Poproś o archiwum

Jak wyświetlić usunięte tweety
Źródło: WeTheGeek

Powiadomienie e-mail zostanie wysłane na zarejestrowany adres konta.

5. Otwórz zarejestrowaną wiadomość e-mail i kliknij przycisk Pobierz teraz przycisk

Na urządzenie zostanie pobrany spakowany dokument, który należy rozpakować.

6. Po pomyślnym wyodrębnieniu zlokalizuj dokument pliku archiwum

7. Po otwarciu przejrzyj plik archiwum, aby znaleźć usunięty tweet

II. Archiwum internetowe WayBack Machine

Internet Archive Wayback Machine to świetne narzędzie online, w którym można przeglądać ponad 598 miliardów stron internetowych w poszukiwaniu zarchiwizowanych wersji lub ponownie odwiedzać starsze wersje docelowych witryn.

Przed wykonaniem poniższych kroków upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto na Twitterze. Oto jak zobaczyć usunięte tweety za pomocą Wayback Machine.

1. Otwórz dowolną przeglądarkę i odwiedź archiwum.org

2. Wpisz link do profilu docelowego użytkownika w pasku wyszukiwania na stronie głównej witryny

Jak zobaczyć usunięte tweety

3. Kliknij przycisk Historia przeglądania przycisk

Wyniki zostaną zaprezentowane w formie kalendarza

4. Wybierz datę, kiedy docelowy tweet został opublikowany

Nastąpi przekierowanie do Twittera z wynikami dotyczącymi usuniętych tweetów w zależności od daty.

III. Snapbird

Snapbird to świetna alternatywa do ponownego odwiedzenia i wyszukania starych tweetów. Jedną z najlepszych rzeczy w tym narzędziu internetowym jest to, że możesz wyszukiwać tweety z konkretną osobą w swoich bezpośrednich wiadomościach.

Dzięki wygodzie tego narzędzia Snapbird można również sortować i wyszukiwać retweety i komentarze. Aby wyszukać dowolny usunięty tweet,

Jak wyświetlić usunięte tweety
Źródło: WeTheGeek
  • Wystarczy wpisać nazwę użytkownika docelowego konta w polu wyszukiwania.
  • Wpisz wszelkie konkretne szczegóły, które mogą pomóc zawęzić wyszukiwanie.
  • Kliknij Szukaj i przejrzyj wyniki.

Problem z tą metodą polega na tym, że będziesz musiał zaktualizować swoje konto, aby uzyskać dostęp do funkcji premium w celu przeglądania @wspomnianych tweetów i wiadomości DM wysłanych do Ciebie.

IV. Pamięć podręczna Google

Dzięki tej metodzie można zobaczyć usunięte tweety, które są przechowywane w pamięci podręcznej konta Google. Aby skorzystać z tej metody, wystarczy upewnić się, że pamięć podręczna nie została wyczyszczona, ponieważ jest to najważniejsze kryterium wyszukiwania usuniętych tweetów.

Oto jak wyświetlić usunięte tweety przy użyciu pamięci podręcznej Google

1. Przejdź do strony głównej Google

2. Przeszukaj swoją stronę na Twitterze

W polu wyszukiwania wpisz swoją nazwę użytkownika + Twitter i przeglądaj wyniki, aż znajdziesz swoją stronę na Twitterze.

Zobacz 5 najczęściej retweetowanych tweetów w całej historii Twittera w 2021 roku

3. Znajdź i dotknij czarnego odwróconego symbolu

Poszukaj czarnego odwróconego znaku obok wyniku strony na Twitterze i kliknij go.

Jak zobaczyć usunięte tweety

4. Wybierz opcję Buforowane opcja

Po kliknięciu odwróconej strzałki kontynuuj, wybierając opcję Cached, aby zobaczyć poprzednio zbuforowaną wersję strony.

Możesz nawet użyć tej metody, aby szybko wyświetlić usunięte tweety innych użytkowników, pod warunkiem, że historia pamięci podręcznej jest nienaruszona i nie została wyczyszczona. Wystarczy wpisać nazwy użytkowników zamiast własnych w kroku 2 i postępować zgodnie z resztą.

W ten sposób nadszedł czas, aby podsumować artykuł o tym, jak zobaczyć usunięte tweety. Mamy nadzieję, że kroki przedstawione w przewodniku były wystarczająco łatwe do zrozumienia i wykonania.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi. Aby być na bieżąco z bardziej informacyjnymi przewodnikami na temat technologii, odwiedzaj stronę – Your Spot For Trending Stuff!

Oto początek: Jak pobrać miniaturę YouTube w 2021 roku

Źródło zdjęcia głównego: Twitter